888 Shares 6209 views

Aby abażur z ich rąk jest bardzo łatwe

Stylowy abażur zawsze wygląda ładnie i istotne, niezależnie od mody. Klosz wykonany jest z ich własnymi rękami w latach 70-tych. Te elementy idealnie pasują w różnych wnętrzach ubiegłego wieku, i może służyć jako dekoracja i skromnych domów i bogatych osiedli. Również popularne abażury w naszych czasach, elegancko dopasowane do modnych dekorów.

Abażur własnymi rękami przed dokonaniem włókna szklanego i miał wygląd, jakby były plotki gwintu. Więc jeśli chcesz mieć swój własny abażur lampy lub w jakiejkolwiek formie, a następnie trzeba będzie przędzy dziewiarskiej i PVA kleju. dokonane produkt będzie niesamowity wygląd i stworzyć niezbędną atmosferę w pomieszczeniu. Co więcej, taka lampa nikt inny nie będzie, i aby go utworzyć, w rzeczywistości, nie ma kłopotów.

A jednak, jak zrobić abażur z wątku? Pierwszą rzeczą jest to, aby kupić wszystkie niezbędne materiały, z których będzie można wyświetlać swoje talenty. Wierzcie mi, w rzeczywistości wszystko jest bardzo proste! Przewidywanie wyniku utworzenia, konieczne jest, aby abażur z rękami, i że każdy może. Aby to zrobić, trzeba będzie 3-4 motek przędzy dziewiarskiej, balon wielkości nie mniejszej niż 40 cm, klej PVA, rękawiczki, nożyczki, kawałek ceraty, szczotki gumowej pianki i oprawy oświetleniowe. Kupując wszystko, czego potrzeba, należy uzbroić się w doskonałym nastroju, i można rozpocząć.

Jak zrobić abażur z ich rąk, tak że wyglądał jak kupiłeś? To pytanie jest podniesione przez wielu miłośników robótek, ale nie każdy jest dobry. Tak więc, pierwszą rzeczą do zrobienia – jest nadmuchać balon do maksymalnego rozmiaru gwintu i krawat, żeby nie wypuszczać. Warto zauważyć, że przy zakupie balon, konieczne jest, aby upewnić się, że jest okrągła, a nie wydłużone. Kształt piłka może znacznie wpłynąć na wynik całej operacji.

Można dokonać odcień dowolnej wielkości, ale na początek to najlepiej do rozmiaru 40 cm, spróbuj przejść przez cały proces produkcyjny jest ściśle zgodnie z instrukcjami, a dopiero potem rozpocząć eksperyment. Pamiętam, jak w latach szkolnych byłeś w stanie zrobić kulę lub maskę wykonaną z papier-mache? Podczas gdy balon nałożony kawałek papieru. Teraz trzeba zrobić praktycznie to samo, wystarczy użyć trzeba będzie zamiast papier-mache dziewiarskiej wątku.

Wszystkie te kroki pomogą Ci łatwo stworzyć odpowiedni fundament pod światło. Jak zrobić abażur z wątku, który służył przez długi czas? Bierze jeden koniec nici i na samym dnie balonu związać. Wątek powinien związać go z boku, gdzie jesteś pompowania piłki i zabezpieczone go. Będzie to służyć jako górnej części klosza, i to jest to miejsce będzie wyciąć, tak, że wystające końce nie można się martwić. Następnie wziąć w jednej ręce i motka po kryjomu, powolnych ruchów, zaczynają owijać balon. Od sposobu, w jaki można owinąć zgrubienie będzie zależeć od przyszłego kształtu oprawy.

Jeśli dokonujesz abażur po raz pierwszy, nie należy starać się coś wyjątkowego lub niezwykłego, lepiej spróbować zastosować przędzę równomiernie i pociągnąć je mocno. Staraj się, aby gwinty były odpowiednio rozciągnięte, to jedyną rzeczą, którą trzeba zrobić, gdy są opakowane. Kontynuować nawijanie nici na balonie, dopóki masz pewność, że posiada już co najmniej 4-5 warstw. Ponadto, nie martw się o szczelinach. To przez te małe luki i złamie światło. Teraz trzeba przeciąć nić.

Weź wodoodpornej tkaniny i zastosować go do powierzchni balonu. Teraz, na wierzchu tkaniny jednolitych warstw należy zastosować klej PVA. Spróbuj wolnego miejsca pozostało suche w ogóle. Spróbuj również każdy wątek został impregnowane klejem. To jest bardzo ważne. Następnie należy pozostawić na noc piłkę tak, że wyschły. Jeśli to możliwe, staraj się utrzymać piłkę w stanie zawieszenia, pozwoli je do całkowitego wyschnięcia. Gdy wszystko jest sucha, pęka przy pomocy igieł piłkę w środku. Niektóre pozostałości piłki, może trzeba zeskrobać siebie.

Ponadto, w miejscu, gdzie piłka była wiązana, wyciąć mały otwór. Przez ten otwór należy umieścić lampę. Otwór nie powinien robić świetne. Najważniejsze, że wspiął lampę. Teraz, przez druty i zainstalować żarówkę. Aby prawidłowo zablokować go wewnątrz klosza, trzymać się go i kilka szczotek spłaszczyć odcień konturu. Pomoże to żarówkę w środku cieniu lampy. Następnie dopasować długość przewodu. Nadmiar najlepiej wyciąć natychmiast, tak że jest to mniej widoczne. Zamocować otrzymanego cień do haka sufitu i włączeniu światła. Gratulacje! Twój cień jest gotowy. Jak zrobić abażur z rąk? Jak widać nie jest to trudne.