509 Shares 3419 views

Jak zrobić w domu run: opis run i wskazówek dotyczących tworzenia

Aby uzyskać informacje na temat sposobu, aby runy w domu, rzadko zadają sobie ludzie, którzy są daleko od tematów samorozwoju, ezoteryczne, a nawet historii. W rzeczywistości, runy – specjalny alfabet. Ale również magiczne narzędzie. Przodkowie Skandynawowie wierzyli, że wszystkie te tajemnicze symbole są podstawowym kluczem do samego wszechświata. Cokolwiek to było, używając runy w różnych praktyk energetycznych teraz.


Co to jest i skąd pochodzi?

Obecnie jest to historia o zestaw run, i nawet jego własna – zwykła historia. Ale te znaki są bardzo długą historię istnienia. Wcześniej w swojej mocy i specjalny wierzył całe narody. Korzystanie z nich, mają siedzibę bezpośredni związek z siłami natury. Runy wykonywano w tym samym czasie z materiałów naturalnych, drewno, kamień, glina. Oczywiście, umiejętność czytania i pisania, a następnie miał kilka. Zdolności te są uważane za atrybut elity – Lekarze różnych magów.

Informacje na temat pochodzenia run z czasem spadła i odparowuje. To dlatego, że aby rozwiązać ten problem wiedza jest surowo zabronione. Informacja została uznana za świętą, i mogą być przekazywane tylko ustnie.

Jednak jest znanym znaczeniem. "Runa" (drevnegermanskogo runa) oznacza "puzzli". Ale słowo korzeń języków pokrewnych (niemiecki raunen, fiński runo) – „szept”, „wyczarować”.

Zrozumiałe jest również, że runy były jak znaki alfabetu w starych germańskich osad i magicznych atrybutów. I były one wykorzystywane nie tylko w pewnych rytuałów. Nawet ikony rzeźbione nad wejściem do domu, na wozach i łodzie na instrumentach pracy i walki. Specjalne kast (uzdrowicieli i czarowników) używając runy leczyć choroby, przynoszą sukces i zwycięstwo.

Obecnie ich stosowanie jest tak daleko od bycia aktywnym. Niemniej runy zrobić nawet zwykłych ludzi. Jeśli też chcesz stać się właścicielem własnego zbioru znaków magicznych, wtedy dostaniesz odpowiedź na wszystkie swoje pytania.

Jak szukać materiałów do runy?

Pierwszym krokiem do odpowiedzi na pytanie, jak zrobić runy w domu, – w celu znalezienia odpowiedniego materiału do nich.

Zgodnie z zasadami, trzeba spojrzeć powoli. Głupotą jest wykazać swoją pogardę dla kamieni lub oddziałów, z których chcesz wykonać zestaw run-asystentów. Chodzić, słuchać swoich uczuć. Nie należy umieszczać go w kieszeni każdego odpowiedniego wizualnie kamień. Konieczne jest, aby trzymać go w swoje ręce i zobaczyć, co to jest uczucie do Ciebie. Można nawet sformułować myśl w sobie obietnicę poddanych jego poszukiwaniu.

Jeśli chodzi o doskonałych parametrów, na przykład kamienie runy wygląd małe (2-4 cm w kości promieniowej) próbek płaskich. Kiedy zabrać 24 z gładkiego kamienia, z którego uczucie ciepła przyjdzie do domu. Wybrany obrabiany umyć. Przechowywać przyszłych runy, co dziwne, w miejscu o silnym oświetleniu.

Praktyka pisania runy przed pracą

Liczy się nie tylko materiał, na którym można pisać runy, ale także w jaki sposób to zrobić. Ważne jest, aby zrobić to bez jednego błędu. Nic dziwnego, że umiejętności nie są przeznaczone wcześniej do prostych kochanków. Stanowisko ale poprawne runy przyniesie pożądanego efektu. Oto porównanie: Runa Fehu pionowo oznacza nabycie, dobrobyt, bogactwo. Wiesz, co byłoby przeciwieństwem pozycja? Utrata, awarie, ubóstwo. Więc to nie jest warte ryzyka.

Ten szczególny rodzaj symboliki skandynawskich mogą być używane nawet po prostu pisanie wyrazów, zdań, nazw. Jednak w szczególnych przypadkach, runy nie są tak proste. Jeśli je przedstawiają prawidłowo, trzeba będzie poczekać do dobrobytu, zysku, szczęścia, zdrowia, rozwiązywania problemów.

Doskonalić umiejętności przed tworzenia własnych runy mogą być proste liść papieru. wielokrotnie ćwiczyć aż nabete ręką. Możesz także zapisać nazwiska oraz nazw run przypomnieć sobie, co te symbole oznaczają.

Jak wybrać materiał do produkcji run?

Jak zrobić runę własnymi rękami? Przede wszystkim trzeba wybrać odpowiedni materiał do tego celu. Nie ma żadnych ścisłych kanonów. Ważne jest, aby wybrać surowce, które budzą w duszy swojej, ze to będzie po prostu działać. Oczywiście, pierwsze miejsce bezwarunkowo wziąć naturalnych materiałów. Podobnie jak to, czy nie, runy – to naturalne objawy. Syntetyczny jest mało prawdopodobne, aby być dobrym przewodnikiem dla tej energii. Do surowców należą kamień, drewno, kości, skóry, a nawet glinki. Metal jest również odpowiednie, ale na własną rękę stworzyć kolekcję nie będzie łatwe.

Jak również sam materiał jak i jego cechy, a także pochodzenie niej jest wybrać. Chociaż nie ma jeszcze przekonania, które określają relację poszczególnych gatunków znak runiczny i drzewo, rodzaj kamienia lub innego materiału. Można je znaleźć i przynieść podstawowe zasady. Ale uważa się nadal być korygowane zgodnie ze swoimi wewnętrznymi przekonaniami.

Rune, które są stosowane w krajach rosyjskojęzycznych, używane głównie gatunków drzew rosnących w europejskiej części kraju. odmiany egzotyczne nie są priorytetem. Nawet w słowach brzmi to dziwne stare germańskie runy baobab do użytku zgodnie z północnej tradycji.

A może odbijać się na konkretnych aspektach technicznych. Na przykład sosna zostanie podzielony na warstwy, a to jest niewygodne do pracy. Wycięte małe znaki nie będzie tak łatwo. A oto zestaw drzewa jarzębiny dość szybko robi się ciemno, a nawet czarne.

Podkreślamy raz jeszcze: wybierz materiał trzeba słuchać swoich wewnętrznych uczuć.

Jak zrobić runy w drewnie?

To idzie do praktycznych wskazówek. Jak wspomniano, magia runy runy wykroje są zwykle wykonane z materiałów naturalnych. Na tej liście, co prowadzi, nie ma wątpliwości, że jest to drzewo. Że drewniane runy są wymienione w starożytnych legendach często.

Jak wyciąć gałęzie od prostych te symbole? Misja drewna sprawia, że tego algorytmu:

 1. Chodzić na wybranym obszarze – las lub park. Twoje zadanie – znaleźć drzewo, z którym poczujesz jedność. Kiedy to uczucie pochodzi, będzie blisko pożądanych roślin.
 2. Zdecydować, które z oddziałów trzeba. Nie trzeba go wyciąć natychmiast. Wyznaczyć konkretną datę, kiedy przyjdziesz ponownie. Na przykład, można skupić się na kalendarzu księżycowym. Jeśli pamiętasz, inicjatyw jest najlepiej nadaje nowy księżyc.
 3. Kiedy znajdziesz się z powrotem tutaj, stać pod drzewem i powiedzieć modlitwę. Założona żadnego tekstu – słowa powinny pochodzić z serca. Witamy bogów i poprosić o zgodę na takie poświęcenie. Jeśli przeżywa, że nie będzie w stanie znaleźć słów na miejscu, albo nawet myśleć pisać je z wyprzedzeniem.
 4. Do cięcia gałęzi drzewa, trzeba zostawić coś w zamian. Nadaje się piwo, które wlać do korzeni. Wymieniać go o pozwolenie, aby wyciąć gałąź. Zrób to szybko, ostry nóż. Umieść cięcia wykonanego pocierać ziemi, pobranej z pod drzewem. Powiedz roślinę „dziękuję” wlać do korzeni pozostałości napojów i usunięte.

Wracamy do strony technicznej emisji. Jak przeciąć człowieka runy, którzy po raz pierwszy w życiu trzyma w ręku piłę?

 • Nikt nie spodziewa się matematyczną precyzją. Zwrócić puste szablon sobie 3-4 cm średnicy, o grubości 50 mm. Starają się odciąć nić około 24 takich kręgów.
 • Aby określić, że zestaw idealnie pasuje rozmiar, można: złożyć ręce kubek, gospodarstwa zestaw nich. Nic nie spada? Tak, wybrać odpowiednie proporcje.
 • Posiadać specjalne narzędzia stolarza nie jest konieczne – wystarczy cienka pilnik lub układanki.
 • Odciąć gałąź jest zaciśnięty (najlepiej w uchwycie) i pokroić w paski. Nie w pośpiechu. Nastrój i energia będzie prawdą, a palce pozostają nienaruszone.
 • Odciąć nadmiar, trzeba piasku kawałki z nazhdachki. Polerować wszystkie 24 okręgów.
 • Na przedmiotów można wyciąć jako niezbędnych znaków w kształcie dłuta i prosty scyzoryk. Przed rozpoczęciem rysowania ołówkiem.
 • Znaki Cut musi być starannie, tworząc wnękę. Następnie są one wypełnione farbą do Rune było wyraźne i czytelne.
 • Po zastosowaniu koła charakteru powierzchni pokryta cienką warstwą lakieru. Będzie to chronić drewno przed ciemnienie i zanieczyszczenia.

Dokonywanie kamień runiczny z rękami

Inna odpowiednia opcja z naturalnych materiałów – kamień runiczny. Wyglądają bardziej imponująca, solidne. Ale także umieścić symbole na nich będzie trudne. Aby złagodzić ten problem, użyj kamyki morze. Nie trzeba chyba że mają być przetwarzane.

Jak zrobić runy w domu z kamienia? Uwaga główne cechy:

 • Kamienie patrzeć tylko odpowiedni rozmiar – zmienia kształt materiału jest trudne.
 • Jednocześnie, poszukaj odpowiedzi na znalezionego kamienia wewnątrz, jeśli tak nie jest, nie jest odpowiednim materiałem.
 • Najprostszym rozwiązaniem – kupić gotową kamień pożądany kształt (cabochons); nie można się martwić o to, że nie wybrał cię traktować. Na „reset” i czysty surowiec wystarczy umieścić kamienie pod bieżącą wodą przez kilka minut.
 • Druga opcja jest do czyszczenia kamieni, że można kupić z rąk innych – zostawić je w kontenerze, który spadnie z księżyca. Manipulacja odbywa się w pełni księżyca.
 • Szukaj kamyki pożądany kształt – to połowa sukcesu. Zastosuj etykietę do ich będzie znacznie trudniejsze. Jak zrobić kamień runiczny własnymi rękami? Wystarczy mieć śrubokręt i wytrzymały młot.
 • Jeśli czas jest aplikacją ryciny maszyn, masz szczęście. Dzięki niemu nie może ograniczać się tylko kamyki.
 • Należy rozumieć, że pomimo swojej siły, zebrane kamienie można podzielić podczas symboli rysunkowych. Zbierz je z rezerwą.

Czy to możliwe, aby stworzyć zestaw run z innych materiałów?

Jak już wspomniano, człowiek może stworzyć swój własny zestaw jest nie tylko wykonane z drewna lub kamienia. Jest nawet możliwe, aby korzystać z gliny. Chociaż jasne jest, że taka postać może być tymczasowe tylko.

Jakie materiały wybrałbyś przygotować run w użyciu, stosować efekty z czterech elementów:

 1. Powitalny kropli wody.
 2. Dać cios na runy wiatrowych.
 3. Wylana na znakach ziemskich.
 4. Delikatnie polać je ogniem.

Najważniejsze – aby wykonać każde działanie starannie, bez pośpiechu i nasmehaniya. Szanuj runy czuć i służyć wiernie.

Jakiego koloru zrobić napisy na runy?

Wiele osób (szczególnie dla początkujących) zastanawiasz się, co to ma znaczenie, jakiego koloru są znaki na runy. W rzeczywistości, najważniejsze – prawidłowe znaki krój. Jednakże, w połączeniu z dobrze dobrane znaki koloru są nadal skutecznie.

Jeśli mocno postanowił zastosować kolor sierści pewien odcień, wybierz naturalne kolory. Chociaż, oczywiście, są teraz bardziej skłonni do korzystania farba akrylowa: wygląda piękny, daje szerszy zakres kolorów. Ponadto, powłoka ta trwa przez długi czas.

Kiedy nie ma nic pod ręce wyżej, można użyć tylko te markery, kredki lub nie stosuje się barwnik w ogóle (wzór cięcia na drzewie, i tak ładnie wygląda).

Więc, co zrobić kolory w produkcji run:

 • Misja zieleni przyciągają odzysku, gojenie, bogactwo, fizyczne i finansowe. Tutaj na przykład, runa „krzyża” stosuje się w celu wyeliminowania pewnych chorób. Rysowanie symbolu na zielono wzmocni ten efekt.
 • Żółte znaki stosowane rzadko. Po pierwsze, sam barwnik nie jest szczególnie powszechne. Po drugie, bardzo wąski profil wartość: sieci, rozwiązanie problemów prawnych.
 • Czerwone symbole wskazują, pasji, miłości, sexy, namiętne uczucia.
 • Pomarańczowy odcień – magnesem dla popularności i sukcesu.
 • Mamy tendencję do myślenia, że czarny – to niefortunne kolor. Jednakże, runy jest używany jako zabezpieczenie dla narażenia na szkodliwe postronnych.
 • Niebieski kolor przyciąga równowagę i poczucie spokoju. Uważa się również, że pomaga leczyć dolegliwości.
 • Brown jest używany tak często, jak czarny. To wygląda bardziej naturalnie na drewnianych run. Dodatkowo, zapewnia ochronę dla użytkownika.
 • Kolor biały – zwykle kolor wolności, świeżości, młodości i niewinności. Jednak ma on również właściwości ochronne.
 • Fioletowy runy wzmocni intuicyjny i dobroczynny wpływ na zdrowie.

Jedyny znak, że nie ma do wyboru, do koloru – runy losu. Dlaczego? Tak, ponieważ jest to pustka, brak jakiegokolwiek znaku. Stąd druga nazwa – „pusta runa”.

Jak stosować runy?

Runes – narzędzie, które pozwala na odbieranie i wysyłanie energii. Każdy z nich ma swój specyficzny „specjalizacji”. Na przykład:

 • Runa Fehu. ucieleśnia ona finansowego ochrony, talizmany, amulety w zawieraniu ważne transakcje.
 • Runa Raido. To symbolizuje ruch. To chroni tych, którzy szukają ścieżkę, którzy potrzebują części determinacji.
 • Runa Uruz. To daje właścicielowi poczucie pewności i chroni małżeństwo, kochający związków.

Jak można użyć runy? Istnieją dwa główne sposoby:

 1. Informacja. Zadajesz pytanie, runy daje odpowiedź.
 2. Energia. To polega na tym, że używasz szczególną przepływ energii, który jest „związany” tym symbolem. Takie zastosowanie może być traktowana, aby przyciągnąć szczęście, aby przywrócić lukę energetyczną.

Wskazówki

Teraz, gdy wiesz, jak zrobić runy w domu. Wreszcie, należy pamiętać kilka wskazówek:

 • do przechowywania zestawu jest ważne, aby dostosować torbę z dowolnego materiału naturalnego;
 • staram się robić runy zupełnie sam – to pomoże je znaleźć „jedna fala”;
 • Z tego samego powodu, nie pozwól nikomu dotykać runy, a nawet więcej, aby je odtworzyć;
 • Wewnętrzna uczucie – to jest bardzo ważne, ale równie ważne jest, aby szukać i wchłonąć wiedzę na temat symboli i historii pochodzenia run;
 • Użyj Runę świadomie i pamiętać, że to wciąż energii i magiczne narzędzie, które nie mogą być nadużywane.

Mamy nadzieję, że nasze wskazówki dotyczące dokonywania Runy i ich używać, aby pomóc.