620 Shares 9516 views

10 najciekawszych tradycji ślubnych z całego świata

Po rozważeniu wszystkich tych wskazówek, można wyrazili chęć do pożyczania z tych tradycji i włączenie ich w organizacji swoich wielkich uroczystości, a tym samym zwiększyć swoje szanse na długie życie żyć razem, bo kochający para zasługuje, aby być szczęśliwym.

Chiny: Wybierz datę

Wybierz datę – ważną ceremonię ślubną w Chinach, bo to jest prawidłowa data przygotowując grunt dla długiego i szczęśliwego życia małżeńskiego. Wybierz odpowiedni dzień – i małżeństwo z pewnością będzie sukcesem, wybrać źle – a para nie mają szansę na długie i szczęśliwe życie. W Hong Kongu, istnieje wiele agencji ślubnych, które organizują takie festiwale na wysokim poziomie. Wybierając datę ślubu, para zawsze skonsultować się z chińskiego mnicha, wróżki, albo patrzeć w chińskim kalendarzu, aby upewnić się, że ślub przypada na pomyślny dzień. Wiedząc, jakie daty należy unikać i co porze roku lepiej nie planować uroczystości, jest integralną częścią procesu treningowego. Również dzień jest w dużej mierze zależy od dnia narodzin młodej. Chińczycy wierzą, że jeśli wybierzesz poprawną datę, to będzie kluczem do udanego i szczęśliwego małżeństwa.

Indie. Deszcz w dniu ślubu – powodzenia

Indian wesela są kolorowe, radosne, częściowo dlatego, że to goście stworzyć świąteczną atmosferę. W Indiach, zakłada się, że jeśli ślub jest deszcz, sukces tej pary jest świadczona. W tym kraju, niektóre z narzeczonych henną ozdobić ciało. Im ciemniejszy atrament, tym lepiej będzie dla przyszłości powodzenia i szczęścia. Indian goście weselni również wykonać bardzo ważną funkcję, zależy od nich szczęście małżeństwo. Nawet bez względu na pogodę tego dnia, muszą rzucić pachnące płatki róż i innych kwiatów na poślubionej pary. To kiedy Valentine z pewnością będzie długie i szczęśliwe życie małżeńskie.

Hiszpania – kraj z ciekawymi tradycjami

W Hiszpanii, powodzenia w dniu ślubu może być rozłożona do swoich najlepszych przyjaciół. Tie oczyszczenie pokroić na kawałki i sprzedany na aukcji jego przyjaciół. Ponadto, przynosi szczęście, nie tylko młodych, ale także dla każdego, kto dostaje kawałek. Robią to samo z podwiązki panny młodej.

Irlandzki narzeczona wiedzieć wszystko o podków

W Irlandii, panna młoda w sukni ślubnej należy koniecznie uzupełnić o małej podkowy, jak po tej tradycji gwarantuje sukces. Podkowy mogą być przyłączone do sukni ślubnej lub ukryte w bukiet ślubny. Bez względu na to, gdzie to maleństwo będzie ukryty, ponieważ najważniejsze – irlandzki narzeczona, aby zawsze pamiętać, że to przynosi szczęście.

Egipt – kolebką dziwnych tradycji

Egipt jest domem dla legalizacji małżeństw osób tej samej płci, ale, na szczęście, egipski zwyczaj ślub rozprzestrzenił na całym świecie. W tym kraju, panna młoda zazwyczaj objąć każdy z gości obecnych na ceremonii. Dobra tradycja!

English narzeczona splot pajęczyny

W Anglii, jeśli masz arachnofobia, być może trzeba będzie wybierać między złym małżeństwie i aby żyć swoje życie w izolacji. Szczęście jest mierzona w jednostkach tzw dziwne. Jeśli okaże się, że gdzieś na skoki pająk sukni panny młodej, para z pewnością będzie szczęśliwe życie. W związku z powyższym, istnieje odwiedzających, którzy są odpowiedzialni za „dostawy” owada do świętowania. Zwyczaj ten jest trochę zepsuty, ale jednak prawdziwe!

Taj pary „połączony” wraz

W tajskich ślubów nie ma uroczyste śluby siebie, a jednak wszędzie szczęście towarzyszy nowożeńcom. Tutaj sukces jest zapewniony na wiele sposobów, od wyboru daty ślubu. Aby wybrać szczęśliwą datę i czas trwania małżeństwa, para obowiązkowo konsultowany z astrologów. Na dzień triumfu mnichów wziąć odpowiedzialność i życzymy powodzenia pary, dać im bogate błogosławieństwa szczęścia, ale pod warunkiem, że robią wpłaty. Po ceremonii gości „bind” para. Oni związać liną swoje nadgarstki, a więc powinny żyć na trzy dni. Jeśli para zgadza i nie odwiązać linę, młoda będzie mieć szczęśliwe i długie życie.

W meksykańskich narzeczonych ma sekret

Meksykańska ceremonie ślubne są uważane za głęboko religijny, a suknia panny młodej zawsze powinien być biały. I że szczęście nigdy nie opuścił narzeczoną, oprócz jego potrzeby, aby dodać coś kolorowe, ale musi to być zrobione tak, że to akcesorium nie zauważyłem ani jednego gościa. Bride szyć trzy taśmy w bieliźnie dla powodzenia i umieścić ją w dniu ślubu. czerwona wstążka, niebieski i żółty przyciąga pasji, stabilność finansową i obfitość życia rodzinnego. Nikt nie widzi tych rzeczy. Narzeczona nawet nie pokazać je swoim narzeczonym, gdy pozostają one w spokoju.

Włoska narzeczona dać słodkie smakołyki

Wielu wierzących (lub przesąd) włoska narzeczona śledzić starożytnego rytuału, który obiecuje dobre małżeństwo i płodność. Na dzień przed ślubem panna młoda nosi zieloną sukienkę. Ona nie widzi narzeczonego do następnego ranka, wolał spędzić te godziny z rodzicami lub innymi członkami rodziny. Włoski para również dać drobne prezenty dla swoich gości, ponieważ zaszczycony ich wizyty na wesele. Takie prezenty – to migdałowe cukierki, tzw bombonierek.

Wietnamski narzeczonej noszenie tylko czerwony

Nie ma „białe” wesela! Tylko czerwony, który symbolizuje szczęście. Na większości wietnamskich wesel, wszyscy goście muszą być ubrani w czerwone stroje. Odnosi się to również do dekoracji młodzi, wystrój całej ślubnej. Po ceremonii ślubnej rodzina pana młodego nawet iść do domu panny młodej rodziców, gdzie będzie wino, owoce i ciastka, zawinięte w czerwony papier, a to wszystko jest serwowane na czerwonym tablicy.