717 Shares 1532 views

Co zrobić zamki ślubne?

Przygotowania do ślubu – to czasochłonne, ale bardzo ciekawe i radosne. Wiele romantyczne tradycje związane z obchodami. Jednym z nich jest zastosowanie zamków, które symbolizują silne i długie życie małżeńskie.

Lokalizacja to się stało

W czasach starożytnych Rosji była tradycja zakopać duży spichlerz zamek ślubu. Ale pochowano go na raz. Podczas, że jako para byli w kościele, zamek został umieszczony pod progiem. Mamy pochowano go dopiero po powrocie młodych, rzucając przed tym kluczu. Ten zamek symbolizuje zachowanie miłości i szczęścia. On również chroniony rodzinę.

Gdzie powiesić zamki ślub?

W chwili obecnej, tradycja ta jest nadal aktualna. Nowoczesne para niemal wszystkich krajach powiesić zamki svadebnyedlya podkreślić szczerość swoich uczuć. Na przykład we Włoszech miłośnicy zamknął ich na mostach, następnie rzuca klucz do rzeki. Uważa się, że rodzina będzie silna, a para będzie razem tak długo, jak zamkniętej kłódki. W wielu miastach na całym świecie nie są tak zwane „mosty Kupidyna”. Stało się modne do powieszenia zamki na łuki z kutego żelaza i drzewa, które są w obszarze ślubu.

Kiedy to się powiesić blokadę?

Po małżeństwo i pierwsza sesja zdjęciowa nowożeńców, co do zasady, rozpoczyna podróż do zabytków i chodzić po mieście i jego okolicach. Podczas tego spaceru, para musiała przejechać trzy mosty (zatrzymanie na siebie i picia kieliszek szampana). W ostatnim mężem most musi przejść swoją młodą żonę w ramiona i „konsolidacja” wszystkie kłódki. Jeśli miasto nie ma tak dużej liczby mostów, cała akcja odbywa się odpowiednio na drugim. Niektórzy ludzie wolą natychmiast powiesić zamki po urzędzie stanu cywilnego ślub, aw tym nie ma nic złego. To wszystko zależy od chęci młodych.

Odmiana zamków wesele

Atrybuty ślub jest zawsze bardzo zróżnicowana. Najszczęśliwszy dzień dla miłośników być niezapomniany i pozostawiają wiele barwnych wspomnień. Więc można wybrać dowolne zamki ślubnych. Zdjęcia zrobione obok jasnej atrybutu będzie wyglądać spektakularne. Nie zatrzymują się na prostych szarych zamków. Zacznij swój wybór postaci. Może to być:

  • kwadrat;
  • owalne;
  • prostokątnym;
  • w formie serca.

Są to najczęstsze formy. Większość przyszłych małżonków wybrać zapięcie jest w formie serca. Kolor, zbyt, nie ma żadnych ograniczeń. Udekoruj zamki ślubne często wydrukowane lub przeniesione do nich parę zdjęć. Różne etykiety lub nazwy są powszechne, zbyt. Obok zamków z kluczami, teraz produkują i non-otwarcie: zablokowane, nie mogą być otwarte, ponieważ klucz jest po prostu nie ma! Jako ozdoby mogą być wykorzystane koraliki, sztuczne kwiaty i wiele innych. Aktualne zamki ślubne z wygrawerowanym że wykonana na zamówienie z dowolnym tekstem. W ogóle, ogromny wybór. Jeśli nie znajdujesz tego, czego chcesz, możesz odwołać się do korzystania z kreatora, dzięki czemu zamki ślubnych na zamówienie pod swoim szkicu. Bez względu na rozmiar i kolor będzie zamek, najważniejsze – szczerość swoich uczuć i szacunku dla siebie.