745 Shares 6383 views

Żeliwo ślub

Rok temu, młoda para świętowała rocznicę z drewnianym dniu ślubu – i jest to pierwsza „metal” rocznica. Każdego roku, są oddala dalej zielone wesele (dzień ślubu), Par relacje stają się mocniejsze, a to znajduje odzwierciedlenie w dzień ślubu nazwy: bawełniane, papier, skóra, płótno, drewno. Wszystko starsza rodzina, coraz bardziej wydaje się wspólne wspomnienia, zwyczaje i tradycje rodzinne. Młoda para jest teraz bardziej wiąże. Zwykle dla tej rocznicy w rodzinie ma już dziecko, a całkiem możliwe, a nie jeden. Żeliwo ślub – jest to data, która powinna jednoczyć męża i żony, aby pomóc im uwierzyć, że wszystko w życiu można przezwyciężyć, aby być razem ze sobą. To właśnie w tym okresie – 6-7 lata po ślubie – masz czas kryzysu relacji rodzinnych. Ci, którzy przeżyli i przekroczą ten próg w sześć lub siedem lat, mają szansę żyć do droższych „metal” jubileuszy: cyny, stali, srebra, złota i innych.

Sześć lat razem: Family Foundation zostało ustanowione, to pozostaje tylko ją wzmocnić każdy rok więc chroniony przed wszelkimi przeciwnościami. Żeliwo ślub: rodzaj i mocny metal – żelazo, ale nadal kruchy, szorstki, i brzydkie wyglądające, czarne. On bezpiecznik i dlatego może mieć dowolną postać. I kształtować przyszłość stosunków rodzinnych zależy tylko od pary: czy nie będzie pęknięć w „żelaza” czy to „przetopienia” w silniejszej metalu. Najważniejsze prisushivatsya siebie, dać się, dbać o partnera – a potem „cast” w końcu stają się bardziej wytrzymałe i lżejsze. Żyć ze swoim partnerem w życiu do następnej, „metal” datą ślubu, nie powinniśmy zapomnieć prostą prawdę: szczęście rodzina składa się z codziennych drobiazgach, poświęcenia i dobroci, cierpliwości i zdolności do wybaczania.

Żeliwo ślub – nie powód, aby zebrać duże i hałaśliwe towarzystwo. Zazwyczaj zaprosić rodziców, świadków, krewnych i dobrych przyjaciół. Przyjaciele i rodzina mogą gotować komiks programu konkursowego przetestowania małżonków, aby sprawdzić swoją wiedzę na temat zwyczajów i cech małżonka. Gratulacje dla ślub żeliwa mogą być wprowadzane do wierszy, piosenek lub postaci czastuszka.

To żona ślub wypolerować całe naczynia żeliwne świecić. Naczynia są różne. Jednak pożądane jest, aby były one (lub ich części) przygotowano na dania żelaza (naczynia do gotowania, pieczenia i tym podobne).

Z nazwiskami ślub data – Iron ślubu – jest oczywiste, że można dać na ślub w tym dniu młodej rodziny. I postanowił przedstawić rzeczy wykonane z żeliwa. Może to być praktyczne naczynia, zawsze pożądane w pomieszczeniach (patelnie, garnki itp utyatnitsu). Dobry prezent byłby mały sprzęt gospodarstwa domowego i kuchenne (kombajn aerogrill, blender, parowiec, kuchenka mikrofalowa, toster, etc.). Miłym zaskoczeniem dla młodego być modnym kute meble (krzesła, stoły, itp), oryginalne dekoracje wnętrz (lichtarze kutego żelaza dane zwierzę, ramki, lampy niewielkie rzeźby grupy rzeźb, wazonów, skrzynki, ściana, oznaczają parasoli itp.). Jeśli młoda rodzina z biegiem lat nabył swój własny dom lub daczy, oryginalny prezent będzie dla nich ruszt wykonany z żeliwa i tego samego zestawu kominkiem (łopaty, grabie, shiptsy).

stabilność rodziny, stosunki równomierności, opiekę i miłość, odpowiedzialność za siebie i ukochaną osobą, dla dziecka (dzieci) i domu rodzinnym – to wszystko łączy małżonków, oznaczając datę z pięknym dniu ślubu. Żeliwo ślub – jest to okazja, aby przypomnieć raz jeszcze najjaśniejsze, najszczęśliwsze chwile życia rodzinnego, spojrzeć na ukochaną osobą nowymi oczami i uświadomić sobie, że on będzie drogi ze wszystkimi jego słodkie i niezbyt nawyków, z ich dziwactwa i nastrojów. Żeliwo ślub – jest to okazja, aby odnowić trochę wymarły romantyczny związek, gdy zjednoczone dwie kochające ludzi.