208 Shares 5026 views

Jak zorganizować wesele w domu?

Do tej pory jeden z najbardziej popularnych działalności jest organizowanie imprez lub zarządzania zdarzeniami. Polega ona na pełną integrację w procedurze rejestracji ważnego wydarzenia w życiu ludzi – urodziny, wesela. Ale są też firmy usługowe, które są zaangażowane w tym biznesie, że jest jak „pod klucz” ślubnej, często nie tanie. Ponieważ wiele przyszłość nowożeńcy chętny, aby dowiedzieć się o tym, jak zorganizować swój ślub.


Pierwszym krokiem w tej delikatnej materii jest, aby omówić ogólną koncepcję uroczystości. Co dokładnie chcesz, aby w tym dniu, co wymagało działania powinny być włączone? Mimo wszystko, niektórzy ludzie nie wyobrażam sobie dnia bez tej wiano, i inne ważne tylko obecność fotografa i kamerzysty na temat procedury rejestracji małżeństwa. Dlatego przed jak zorganizować ślub, rozmawiają ze sobą, co będzie głównym życie dzień.

Następnie, w celu uproszczenia procesu organizowania uroczystości, należy wyraźnie rozdzielić obowiązki, na przykład, dopóki oblubieniec jest sala na imprezy, narzeczona zgadza się z fotografem. Ogólnie rzecz biorąc, na tym etapie nie powinno być nieśmiały i poprosić o pomoc przyjaciół i krewnych: matka, przyszłych świadków, przyjaciół. Im bardziej skutecznie rozpowszechniać obowiązki, tym mniej czasu i wysiłku, aby zrobić organizacji.

Kolejny krok w trudnym procesie, jak zorganizować ślub, to zgodzić się na liście gości. Po tym wszystkim, każda ze stron małżeństwa, mają swoich krewnych i przyjaciół, którzy chcieliby, aby ten dzień. Trzeba zrobić listę, na podstawie budżetu na razie, jak goście muszą pomieścić, paszy, zabawiać. Nie bój się zrobić małe wesele, a nawet bardziej, że nie jest konieczne, aby zapoznać się z opiniami innych osób w tym numerze: dzień tylko narzeczeni powinni decydować, kto oni będą zadowoleni, aby zobaczyć.

Kolejna rada o tym, jak zorganizować swój ślub tani: jest lepiej, aby maksymalną liczbę atrybutów własnymi rękami. Niekoniecznie od razu szyć sama sukni ślubnej, ale w celu zaoszczędzenia można przygotowywać własne zaproszenia dla gości, ozdobić ślubny bukiet i boutonniere. A jeśli ktoś z koleżanek i przyjaciół mają specjalne zdolności – nie dlaczego z nich korzystać? Ręcznie wykonane poduszki dla pierścieni, biżuteria dla młodej malowane szampana , lub nawet przez rzemieślnika jubilera obrączka będzie niezapomniany część wakacji. I można negocjować z kimś przez właściciela przyjaciół-wóz pojechać do rejestratora i restauracji płacąc swoją gazu przebieg.

Ale jeśli goście zaproszeni na dużo pieniędzy – nie wystarczy, ale na wakacje chcesz, możesz po prostu zapisać bankiet w restauracji. Zamiast tego, to najlepiej do rozważenia możliwości jak zorganizować wesele na wsi. Zakup mięsa, drewno do grilla i organizowanie przekąski są znacznie tańsze wynająć nawet restauracje najbardziej prowincjonalnych. Tylko trzeba uzgodnić z wyprzedzeniem o tym, kto będzie grać rolę kucharza na wakacje – prawie Oblubienica z pary stojącej na grillu będzie szczęśliwy przez cały wieczór na grilla. Ale nie może przyjść z pomocą wszelkiego rodzaju catering firmy, które serwowane tani i wysokiej jakości ślubny piknik.

Jak widać, metody, jak zorganizować ślub, bardzo zróżnicowany, a jeśli cnoty zarejestrowanych organizacji, umiejętność negocjowania z ludźmi i ściśle postępować zgodnie z planem, taki kompleks wydarzenie jak ślub, to będzie dla ciebie proste i przyjemne do zorganizowania.