83 Shares 4372 views

Jak poślubić oligarcha?

Pomimo faktu, że bogaci ludzie stają się coraz bardziej, aby znaleźć wolny i gotowy do poważnej relacji międzyludzkich wśród nich jest bardzo trudne. Dlatego rozmowa z duszą „Marry chcesz! Bogatych „i pozostaje niezrealizowana.

Ale istnieje sposób, aby zrealizować swoje marzenia w rzeczywistość? Pierwszą rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę z dwóch bardzo ważnych aspektach. Pierwsze polega na tym, że jej mąż – potentat naftowy może być całkowicie niewłaściwą osobę, trzeba było zwrócić się w jego umyśle, i wszelkiego rodzaju eskapad i jego kaprys (dla których zwykli ludzie mogą być kilka razy, aby zorganizować dużą „opatrunek”) będzie musiała znosić.

Drugie zastrzeżenie jest, że poszukiwanie i późniejsze „frazesy” mózg oligarcha – jest to dość trudny i długi proces. Tylko w wyjątkowych przypadkach, szczęście udało się uzyskać pożądany „zdobycz”. Ale w ogóle, trzeba wywierać maksymalną możliwą wysiłku, a jeśli czekać na jej księciem siedzi na kanapie, a nie można czekać na słabą brudny.

Więc motto tych, którzy nie wiedzą, jak poślubić bogatego, powinny być działania, ciężkiej pracy i maksymalny wysiłek. I podbój powinno nastąpić jedynie zgodnie z jasno określonymi algorytmu. Pierwszym krokiem jest podjęcie decyzji, gdzie można spotkać potencjalnego kochanka oligarchy. Oczywiście, w tym przypadku nie pomaga mini spódniczkę i długi deptak wzdłuż ulic w nadziei, że człowiek zostanie uderzony przez piękno i upadku na nogi z milionem czerwonych róż i pierścionek z wielkim diamentem. W rzeczywistości, to zwrot wydarzeń – to z krainy fantazji. Oligarchowie nie szuka żony, wędrówki po ulicach.

Wiele osób uważa, że nie jest konieczne, aby starannie zaplanować, jak szybko myśleć poślubić bogatego człowieka i od razu biec do nocnych klubów i modnych restauracji. Oczywiście, bogaci ludzie są w takich miejscach, ale początkowo nie były one tak wiele, a oni nie szuka miłości swojego życia. Są one dość mało i jedna miłość. Kobieta, która zna w tych miejscach często nie widzę dobrej gospodyni, ani, zwłaszcza, przyszła żona, traktując ją tylko jako piękny obiekt dla rozrywki. Istnieją wyjątki od tej reguły, ale są one rzadkie.

Innym ważnym błędem tych, którzy nie wiedzą, jak poślubić bogatego – Przeszukanie jego temat wzdycha na ogólnoświatowej sieci. Serwisy randkowe są pełne różnorodnych formach, ale, niestety, bogacze, i bez Internetu nie wiem uwalnianie potencjalnych narzeczonych. Jedynym rozwiązaniem, które można tam znaleźć – zamożny wdowiec starszych, za którym stoi tłum spadkobierców. Lub osoby niepełnosprawne umysłowo lub fizycznie. Narzeczonych ani pierwszy, ani drugi wariant, oczywiście, nie może zaspokoić.

Więc co robić? Jak poślubić milionera? Gdzie można je znaleźć? Jako alternatywne rozwiązanie tego problemu, można spróbować odwiedzając różne znane aukcje, imprezy charytatywne, wysokie partie społeczeństwa, prywatne kluby i społeczności o różnych kolekcjonerów. Bogaci ludzie często opierają się na wizyty luksusowych kurortów, kongresów czy konferencji. Jedynym haczykiem jest to, że w miejscach, zwykłą dziewczyną z prowincji jest bardzo trudno się tam dostać. Z wyjątkiem służących jako indentured, ale ani oligarcha nie zaakceptuje go poważnie.

Można również spróbować dołączyć do elitarnego klubu sportowego. Naturalnie, jest to dość drogie, ale w sposób kobieta ma inny atut w zanadrzu – jej ciało, bo nikt nie będzie w stanie oprzeć się idealną figurę i zewnętrzne piękno.

Dla tych, którzy nie wiedzą, jak poślubić bogaty i ma w tym samym czasie środki do odwiedzenia miejsc docelowych prestiżowy, można spróbować bardziej ekonomiczne opcje. Przede wszystkim, można znaleźć kogoś w spółce, która jest właścicielem potencjalny obiekt. Prędzej czy później będzie można spotkać się z nim, a jeśli spojrzeć na tyle dobry – z piękną fryzurę, dobrze utrzymane i skutecznie, to istnieje szansa, że będziesz pamiętać i coś się dzieje.

Mniej niż utrata opcji – jest próba włamania do domu jako służąca. Oczywiście, jeśli tylko jeden z tych domów nie ma, ale można swobodnie czekać na niego w domu i rozpocząć rozmowę pod pretekstem, że można się zgubić lub pomylić adres. Spróbuj jak najwięcej, aby kontynuować rozmowę, na przykład, szczerze i naiwnie tłumacząc, że jesteś w mieście, zupełnie sam i nie masz nikogo prosić o pomoc. Bardzo często, te sztuczki będą skuteczne.