755 Shares 9356 views

Ślub w kościele, przesądów znaki

Z wydarzeń, takich jak ślub w kościele, różne objawy związane. Jak sprawić, by uroczystość zakończyła się sukcesem, a tam był zadowolony przyszłe życie? Musisz dowiedzieć się o najważniejszych znak i zrobić to dobrze.

Ślub w kościele: znaki przed imprezą

Rodzice powinni dać błogosławieństwo. Ma bardzo duży wpływ. Rodzice powinni życzyć młode życie szczęśliwe i długie.

W dniu uroczystości, wcześnie rano, matka panny młodej lub pana młodego na powinien umieścić odblokowanie zamka pod progu domu rodzinnego. Kiedy młody wrócić, ona zamyka go i wyrzuca klucz. Ta pozycja powinna być przechowywana przez Wedded. Istotne jest to, że nie pokazał nikomu. Zapewni to silny związek.

Jeśli ścieżka do kościoła widać dobrze, trzymaj się z nim. Młoda może przysięgać wierność, to jest miłość „bez dna”.

Ścieżka do ślubu i od kościoła ma być inaczej. Ponadto powinna być obliczona z wyprzedzeniem.

Ślub w kościele podczas ceremonii znaków

Podczas ślubu, młodzi nie muszą spojrzeć wstecz, w przeciwnym razie wkrótce spodziewać niezgodę i rozwodu. Pod żadnym pozorem nie wolno nikomu przejść między nimi. W przeciwnym razie, nie będzie żył długo. Nosić obrączki trzeba spokojnie i bez pośpiechu. Jeśli jeden z nich spada, nie licz na długi małżeństwa. Podczas ceremonii panna młoda nie może spaść chusteczkę. W przeciwnym razie, współmałżonek może być chory, czy życie rodzinne nie zostanie przedłużony.

Ślub nie popełnić w przeddzień piątek, niedzielę i środę przez cały rok, to znaczy, w czwartki, soboty i wtorki. Również jest to niemożliwe, aby trzymać ceremonii przed dwunastu wielkich i wspaniałych festiwali świątyni.

Podczas wesela muszą coraz częściej patrzą na siebie, po czym w następnym życiu będą miały do siebie wiele uwagi.

Ślub w kościele po ceremonii znaków

Gdy procedura jest ślub w kościele minęło, trzeba nosić pierścień na rękę. Pod każdy, nawet najtrudniejszy, okoliczności nie sprzedać i nie dać do zakładu do produkcji kolczyków, krzyże, i broszki. W przeciwnym razie, jest to z pewnością rozbić małżeństwo. Jeżeli pierścionek zaręczynowy jest pęknięta, jesteś zobowiązany czekają na duże kłopoty.

Po ceremonii, kościół, pożądane jest, aby podziękować świeżego bochenka być owinięty w ręcznik bielizny. Wtedy życie będzie bogate i dobrze karmione.

Ślub w 2013 roku: znaków

Jeśli chcesz ceremonia powiodła przed sakramentu ślubu, i odwiedzić co najmniej jedną usługę. Jeśli przyszły małżonek odrzucają taki pomysł, czasem jest to wskazanie, że on lub ona zaangażowana w „czarnych czynach”. Jeżeli przed ślubem nie są zaangażowani, można czekać na nieprzyjemną niespodziankę. Niektórzy zaczynają drżeć i trząść. Zdarza się, że człowiek zaczyna mówić i krzyczeć dziwne, dzikie głos, a nawet stracić przytomność. Jeśli nie ufasz partnerowi, aby sakrament że przyjął go. Uważa się, że niektóre z „czarnych” ludzie udają się do przyjęcia sakramentu, ale umieścić go pod językiem i wypluć, kiedy to możliwe. Aby dowiedzieć się prawdy, spojrzeć na jabłko Adama. Jeśli wzdrygnął, wówczas sakrament został wykonany.