214 Shares 9546 views

45 lat małżeństwa – szafir ślub

Sapphire – perełka z nieba-niebieski kolor. Na mocy tego jest lepszy od wielu innych kamieni szlachetnych, to jest tak nazwany na cześć jednego z rocznice ślubu. Więc co to za ślub? 45 lat – rocznica ślubu nazywany jest szafir.


45 lat – jest to bardzo znaczny okres czasu. Małżonkowie wspólnie przezwyciężyć wszystkie przeszkody, które rozpoczęły się na ich drodze, i byli w stanie przeprowadzić przez dziesięciolecia miłości. Bez wątpienia, jest to powód do świętowania w eleganckiej obecności najbliższych osób.

Kogo postanowiła zaprosić na ślub z szafirem? Przez 45 lat żona, nie ma wątpliwości, mam dzieci i wnuki, aw niektórych przypadkach nawet prawnuki. Oczywiście, że ich obecność na ceremonii nie jest jeszcze dyskutowane. I postanowili zaprosić jego najbliższych przyjaciół, z którymi relacje są sprawdzone, a także uczucia małżonków. I, oczywiście, całkiem naturalne być obecny na obchodach świadków. Wszakże ci ludzie kiedyś pomógł nowożeńcy przetrwać gala, ale to ekscytujący i trudny emocjonalnie dzień.

Mogą być zaproszeni do innych ludzi, chociaż tradycyjnie spędzić ten dzień z najbliższymi krewnymi. Niemniej jednak, od czasu do czasu, obchody na cześć rocznicy szafirowym zaprosić, takich jak współpracownikami. A jeśli jest szafir ślub w rodzinie znanych osób, krąg osób może być bardzo szeroki.

Przygotowania do obchodów powinna rozpocząć z wyprzedzeniem, aby w decydującym momencie nie było podkładki. Kompilacji skryptu i wybrać miejsce, musi opierać się na czcigodnego wieku bohaterów okazji, a większość gości. Są dorośli, szacowni ludzie, a zatem muszą być zgodne z triumfem ich poziomie. Sapphire ślub – to dobry powód, aby usunąć sala bankietowa, być może ten sam, który jest filmowany dla pary ślubnej. W scenariuszu wypoczynkowego nie jest konieczne umieszczanie dużej liczby telefonów konkursach i grach, choć trochę – może to dobrze być. Mimo to, wśród gości będą młodzi ludzie.

Zgodnie z tradycją, para, która dzień powinien preferować niebieski i niebieski dopasować kamienia, który dał nazwę rocznicy. Wystarczy, niebieski jest tylko jeden element w niektórych ubraniach każdego małżonka. Pożądane jest, że kolor ubrania gości również uczestniczył.

Sapphire ślub, jak każdy inny rocznicę ślubu, zakłada konkretne prezentu. Małżonków do siebie może dać szafir biżuterii. To może być broszki, wisiorki, spinki do mankietów, cokolwiek. Ale to jest szczególnie miło być wymieniane pomiędzy pierścieniami par ślubnych z szafirami. Pierścienie te staną się symbolem tego, że ich małżeństwo jest tak silna i trwała jak kamień. Niektórzy uważają, że to łagodzi napięcie nerwowe, tworzy spokojną atmosferę, przyczyniają się do wygładzania znaków i relacji chroni od zła, miłość zbawia.

Cechy powinny być komplementy. Po tym wszystkim, 45 lat szafir ślubu. Gratulacje trzeba mieć własną rękę, zamiast wybierać gotowe w książkach lub internecie. To musi być szczery i mówić o stosunku człowieka do bohaterów tej okazji. Warto wspomnieć w swoim gratulacyjny indywidualne cechy małżonków, powiedz związane z ich małżeństwa żadnych wydarzeń, być może przypominać dzień ślubu , a niektóre zabawne lub wzruszające części. Sapphire ślub – to dobra okazja, aby pamiętać, że odległy dzień, kiedy historia tej rodziny już się zaczęła.

Dobrze, jeśli uda się ubrać w ciekawą formę powitania. To może być poezja. Lub ulubiony utwór na scenie małżonkowie dostroić się do końca. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni. Jeśli nie czujesz się podobną zdolność, można współpracować z innymi gośćmi. Ale nawet jeśli po prostu powiedzieć nam o swoim związku z małżonków i szczerze pogratulować je na pomyślny okazji, brzmi to właściwe.