813 Shares 8570 views

Jak sprawdzić, czy kochasz swojego męża? Jak sprawdzić, czy kochasz swojego męża?

Miłość, jasny początek relacji, nadszedł czas na zaloty – hormonów w organizmie i zabawy, i cały świat wydaje się miły i radosny. Ale czas mija, a zamiast dawnego entuzjazmu pojawia zmęczony relacji. Przyciąga wzrok sam wybiera minusy i trzeba zadać więcej na sercu, w umyśle: „Skąd wiesz, czy kochasz swojego męża?”


Czym jest miłość?

Wielu marzy o prawdziwej miłości, ale nie każdy okazuje doświadczyć tego uczucia. Trzeba zrozumieć znaczenie doświadczonych emocji i jak się dowiedzieć, czy kochasz męża.

Stała pragnienie człowieka, silną potrzebę, aby zobaczyć go tam, aby usłyszeć głos, poczuć bliskość – Wszystkie znaki miłości, która może zarówno iść i wyrośnie na silnego i prawdziwego uczucia.

Ekspresja pociąg fizyczny do partnera staje się seks, ale musisz zrozumieć, że silne pragnienie i pasja nie znaczy miłość.

Aby nie mylić miłości z miłości, trzeba pamiętać, że miłość zawiera wielki ładunek emocjonalny, ale miłość przynosi spokój i szczerość.

Tworząc relacje: pierwszy etap

Jasny miłość z silnymi impulsami i emocjami stopniowo zaczyna się zapadać. Uspokaja umysł, hormonów wróci do normy, a potem przychodzi wewnętrzna cisza, która jest często mylone z zanikającym znaczeniu. To wtedy kobiety pytają: „Nie rozumiem, miłość czy nie?”

Okazuje się jednak, że prawdziwe uczucia więcej i nie było, i dopiero teraz zaczynają budować relacje. Po tym wszystkim, łącznie z miłością odchodzi i nieistotnej obejrzenia drugiej połowie. Teraz zaczynamy dostrzegać wady innych ludzi, a człowiek nie wydaje się idealny. Oznacza to, że wiele par nie może poradzić sobie z tym frustracji. Nie są one gotowe do podjęcia prawdziwej osoby, chcą zobaczyć następny jest tylko obraz, który powstał pod wpływem pierwszego wrażenia miłości.

Tworząc relacje: drugi etap

Po pierwszym rozczarowaniu pochodzi partnera przyjęcia. Para uczy się żyć ze sobą, można dyskutować na wszelkie pytania, pozbyć zamkniętych tematów. Jest to uczucie bardzo bliska przyjaźń, a dopiero potem w kształcie miłości. Nie ma złudne oczekiwania, ale jest bardzo głęboki i prawdziwy kontakt, darmowe zwroty i rozumienie siebie.

Nie każda para będzie w stanie przejść przez wszystkie etapy, a często związek kończy się po przejściu miłości. Po tym wszystkim, to jest bardzo trudne do podjęcia człowieka bez złudzeń, tak jest w rzeczywistości.

Oznaki prawdziwej miłości

Trudno znaleźć jedyną poprawną odpowiedź na pytanie: „Skąd wiesz, czy kochasz swojego męża?” Jednakże, istnieją znaki, które mówią o silnych i szczerych uczuć:

 • Bezinteresowność. Jeżeli związek jest zamocowany tylko na korzyści dla nich, to nie jest miejsce dla miłości. Więc nie jest wdzięczność, szacunek i przywiązanie, ale prawdziwa miłość nie potrzebuje korzyści lub pomocy finansowej ze strony partnera.
 • Atrakcji. Nie jest to pociąg fizyczny lub pragnienie, aby zaspokoić swoją pasję. Ten związek dusz, przez które chcą być blisko swoich bliskich. W nim zaczniesz widzieć bardzo drogiego osobę i czują potrzebę bycia blisko.
 • Wady pitnej. człowiek kochający widzi wady kogoś innego, ale to zajmuje niedoskonałość partnera, nie próbując go zmienić.
 • Pełne zaufanie. Możesz podzielić się z partnerem najbardziej intymnej bez strachu przed ośmieszeniem lub niezrozumienia.
 • Nieobecność wątpliwości. opinia kogoś innego lub perswazja nie powinno wpływać na swój związek. Dezaprobata krewnych lub znajomych nie może zniszczyć prawdziwe uczucia.

Jak sprawdzić, czy żona kocha męża

Aby zrozumieć ich stosunek do mąż musi zrozumieć, co jesteś na to gotowy. Przez niektórych kłopotów i nieszczęść będzie iść razem, ramię w ramię? Oto kilka pytań, na które należy odpowiedzieć „tak” lub „nie”:

 • Można zaufać tej osobie w moim życiu?
 • Upoważnione do podejmowania ważnych decyzji dla Ciebie?
 • Czy można w razie jego choroby dać nerkę lub część wątroby w celu utrzymania go na żywo?
 • Czy dajesz życie dla ukochanej osoby?
 • Czy jesteś gotowy, aby być z niego, jeśli on jest na wózku inwalidzkim, dbać o niego i wsparcie w tym trudnym czasie?
 • Czy jesteś gotowy, aby zobaczyć tę osobę każdego dnia swojego życia?
 • Po spędzeniu czasu od siebie (np, miesięczne), czy jesteś znudzony, tęskni za mężem i czekać na jego powrót?

Jeśli na wszystkie te pytania, lub większość z nich odpowiedziałeś tak, to jest naprawdę kochasz, i warto biorąc pod uwagę fakt, że całe jego życie, aby skojarzyć z tą osobą.

redefinicji stosunków

Najczęściej kobieta zadaje pytanie: „Skąd mam wiedzieć, czy go kocham”, w czasie, gdy partner czuje się nudne. Człowiek przyzwyczajony do tego, że jest otoczony, aw końcu zaczyna dostrzegać u partnera tylko wady. W takiej sytuacji nie od razu i pamiętać, dlaczego tak chciał mój mąż zawsze kochał. Wątpliwości co do uczuć może pojawić się w dwóch przypadkach:

 • Egoizm. Na przykład, mąż może być wspaniałym człowiekiem i człowiekiem rodzinnym, ale to tylko zamiast miłości w duszy swojej żony – pustki. Wtedy warto zastanowić się, jak wiele wysiłku i jest inwestowane w utrzymaniu relacji. Rzeczywiście, czasami kobiety czekają na coś z mężem, zapominając, że dać partnerowi uwagę bardziej przyjemne niż do jej otrzymania.
 • Uraza. Zdarza się, że mąż zbiera wiele powodów do przeprosin, a następnie istnieją wątpliwości co do uczuć doświadczanych. To nie jest tak łatwo kochać, kiedy można oczekiwać przeprosin. W tym przypadku trzeba zdecydować się, czy mąż warta swojej miłości. A także pamiętać, co początkowo go lubili. Gdyby był w stanie wygrać swoje uczucia, wtedy ważne jest jego małe błędy i porażki?

Jak sprawdzić, czy kochasz męża

Te proste kroki pomogą zrozumieć, jak silne uczucia do partnera:

 • Zrozumieć emocje. Czy sytuacja jest na tyle poważna, czy jest to tylko krótkoterminowe spustoszenie moralne? Wszyscy mamy trudnych dniach, kiedy tak źle, że nie chce nikogo widzieć w pobliżu. I musimy zrozumieć różnicę między minut irytacji na męża i poważnych problemów w związku.
 • Zdecyduj, co oznacza miłość do Ciebie. być może przed myślał, że to silne bicie serca i spocone dłonie. Zdarza się, że przechodząc do nowego etapu stosunków, ludzie błędnie uważają, że jest to chłodzenie dawnych uczuć. Ale dla wielu par zakochanych – jest znalezienie ciszy i spokoju obok partnera.
 • Pamiętaj, dlaczego zakochała się z mężem. Dla małżeństwa były przyczyny, a teraz tylko trzeba pamiętać o pierwszym spotkaniu i doświadczonych emocje, rozmowy i plany na przyszłość. Tak więc można zrozumieć, że teraz nie wystarczy, aby twój związek i go naprawić.
 • Wyobraźmy sobie, że mąż zniknął ze swojego życia. Cokolwiek to było potem? Tak, były rodziny i przyjaciół, nie było więcej czasu na hobby i przyjaciół, ale jeśli jesteś gotów żyć w pustce, gdzie kiedyś był zawsze wokół?

Co należy pamiętać mężatką

Jeśli długoterminowych relacji w małżeństwie zaczęły się obracać w rutynę, warto zastanowić się, a jeśli nie było żadnego w tym twoja wina. Dobre relacje wymagają wysiłku ze strony obu partnerów, ale zdarza się, że problemy pojawiają się jeździć kobieta w małżeństwie, a następnie pyta: „Skąd wiesz, czy kochasz swojego męża?”

Słuchaj swojego partnera. Mężczyźni i kobiety w różny sposób pokazać swoje emocje, więc mąż nie może zrozumieć, czego oczekują od niego jakiegoś działania. Lub jest on po prostu nie wyrazili swoje opinie na temat problemów rodzinnych. Konieczne jest, aby zwracać uwagę na swojego partnera i mówić wprost o związku, wspólnie je poprawić.

On – to nie ty. Tak więc, z punktu widzenia męża może być inna od zamierzonej. Spróbuj spojrzeć na problem oczami męża. Być może nie zdawał sobie sprawy, że zastanawiasz się: „Skąd wiesz, czy kochasz swojego męża?„I wątpić własne uczucia.

Nie mieszkają ze złudzeń. Dla każdej rodziny idealne małżeństwo, więc nie trzeba spojrzeć na przyjaciół i dostosować się do ich związku. Zacząć doceniać to stworzyć dla was swoją przyszłość.

Rodzina – to cały świat. Tworząc rodzinę, ty i twój mąż tworzenia własnej przestrzeni, gdzie będą bezpieczne. Niezależnie od trudności piętrzyły się na osobie, ale jedno jest wiedza, że nie jest to miejsce, gdzie jest obsługiwana, już to daje siłę. Dlatego też, dla mojej rodziny to warto walczyć i znaleźć sposoby, aby rozwiązać problem bez niszczenia obecnych stosunków.

Nie zawsze jest łatwo stwierdzić, czy naprawdę kochasz tę osobę. Ale jeśli myślisz, że nie może żyć bez niej, jeśli jest droższy do własnych interesów, to prawdziwe uczucia.