136 Shares 3792 views

noc poślubna dla muzułmanów według kanonów Koranu

Dla współczesnego społeczeństwa coś takiego jak „nocy poślubnej”, od dawna czysto symboliczny. Intymne relacje przed ślubem – to jest całkiem normalne, bo ludzie chcą poznać siebie lepiej. Jednak te demokratyczne zasady swobodnego użytku nie wszystko. noc poślubna dla muzułmanów – to prawie jedna z najważniejszych wydarzeń w życiu.


Jak wiecie, w islamie, początek seksualnych relacji między mężem i żoną musi odbywać się w zgodzie ze wszystkimi zasadami religijnymi. Pierwszy zbliżeniowych zgodnie Qur'anu powinna być nasycona atmosferze sacredness. noc poślubna dla muzułmanów, jak i intymność w ogóle, kultury islamskiej ma duże znaczenie duchowe. Ponadto, zgodnie z najwyższymi standardami para może nawet nie być zaznajomieni ze sobą. W takich okolicznościach, narzeczeni będą bardzo nieśmiały, zakłopotanie i nazwali w stanie naprężonym.

Aby sytuacja się bardziej komfortowo, w noc ślubu dla muzułmanów przechodzi ze ścisłym przestrzeganiem rytuałów:

  1. Przed bliskością mąż położył rękę na głowie żony i powiedzieć miłe słowa do obowiązkowego dodawania na koniec swojej wypowiedzi, wyrażenie „w imię Boga”. Po że para dokonać dwóch rytualnych modlitw. Wtedy mąż czyta kolejny, w którym prosi Boga, aby jego i jego żonę, błogosławić ich życie rodzinne, a w przypadku prostego rozwodu, więc on i jego żona pozostał w dobrych stosunkach.
  2. noc poślubna na Kaukazie i na Wschodzie są rzadko przeprowadzane na wszystkich kanonów religijnych. Zgodnie z tradycją, panna młoda musi być dziewicą, ale w chwili obecnej, to wymaganie nie jest tak ściśle egzekwowane. Rytuał wiszące rankiem arkuszy z krwi powinny być przechowywane tylko w niektórych regionach.
  3. noc poślubna dla muzułmanów sugeruje, że pan młody, aby rozpocząć jest przedstawienie Oblubienicy wiele różnych słodyczy i napojów. Pożądane jest, aby jedno z pierwszych był miodu, a spośród tych ostatnich – mleka.
  4. noc poślubna dla muzułmanów – tym razem nie tylko intymność, ale również do komunikacji nowożeńców. Mąż powinien być delikatny i czuły się z żoną, bo z reguły zachowuje się bojaźliwy i niezgrabny.
  5. Koran zabrania obsceniczne intymności. Kobiety nie zaleca się również zachowywać się spokojnie i chłodno. W każdym przypadku jest to niemożliwe, aby odsunąć męża, ponieważ może to prowadzić do nieprzyjemnych konsekwencji.
  6. W godzinach porannych, para musi wykonać rytualnych ablucji i tylko to pole, aby zacząć jeść. W tym dniu, zaleca się, aby ustawić stolik i zaprosić krewnych.

Angażowanie się w intymności, młody powinien mieć intencję:

– nie angażował się w adultery;

– Człowiek nie powinien patrzeć na inną kobietą;

– rodzą potomstwo, które będzie służyć Bogu.

Jeżeli dana osoba cieszy zażyłości z prawdziwych intencji, dostaje nie tylko przyjemność z życia seksualnego, ale także nagrodę – savab. Miłość – to jest główny fundament życia rodzinnego. Koran wzywa do mąż i żona być miłosierny, przebaczający i cierpliwości. Niezależnie od religii i miejsca zamieszkania, szczęście można osiągnąć tylko z osobą, do której można doświadczyć najsilniejsze i najgłębsze uczucia.