317 Shares 5725 views

Pary nie chcą być krytykowane za to: 9 pozycji

Skazując ludzi na całym świecie. Nie oszczędził nikogo. Niemniej jednak, ich ulubionym tematem dyskusji – para. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się o 9 rzeczy, które każda para nie chce usłyszeć zarzuty.


1. W odniesieniu do tego, co nazywają siebie pseudonimów

Nie ma nic dziwnego w tym, że część z tych wszystkich „zające” i „plomb” wydają się mdłe i nienaturalne. Ale nazywać siebie miłe i słodkie nazwisk ważnych dla kochanków, ponieważ zaspokaja potrzeby emocjonalne pary. W rzeczywistości, hormony odpowiedzialne za to więcej, niż mógłby pomyśleć.

Innym powodem, dlaczego my tak chcemy rachunek i coo z kimś, kogo kochasz jak dziecko, jest to, że tworzy połączenie między tymi samymi partnerami, między matką a dzieckiem, kiedy przytula go. To jak uczucie animuje szczególnie dla dzieci w kategoriach zmian biochemicznych zachodzących w organizmie. A w każdym razie nie jest prywatnym pary znaczenia – dzwonić do siebie w ten sposób, a nie inaczej?

2. W odniesieniu do faktu, że są one z różnych ras

Ludzie zobaczyć Interracial kilka i zacząć zadawać im pytania, takie jak „Czy jest jakaś różnica w łóżku?” i „Czy myślałeś będzie wyglądać swoimi dziećmi?”. Jeśli nadal widzisz międzyrasowy pary jako coś dziwne i zaskakujące, nawet nie śmie nazywać siebie tolerancyjnym człowiekiem. Dlaczego jesteś tak zaniepokojony tym, co dzieje się w ich łóżku? Wreszcie nadszedł czas na ludzi przy wyborze partnera z innej rasy, nie mamy do czynienia z dziennika „oh-oh-my-you-see-go” na ulicach.

3. Za to, że pochodzą one

Ponownie, myślisz, że jesteś postępowe i zaawansowanych osób, ale jeśli masz tabu ślubu cywilnego, mylisz się. Pomyśl o tym, że jest bardziej logiczne – poruszać się z nieznajomym i poznać siebie lub przenieść się z nieznajomym, ale po jesteś żonaty? Świat idzie do przodu, nikt nie myli seks przed ślubem, ale dlaczego, a następnie, aby żyć razem – to jest dziwne? Jeśli wolisz, aby sądzić ludzi w pary na fakt, że pochodzą one, przestać teraz. Opinia o swoje życie nie można zmienić, ale narzucać go innym po prostu nie warto.

4. W odniesieniu do faktu, że są one ze sobą wybranym hotelu, gdzie się zatrzymać

Co więc dziwnego, że? Są – para, a oni potrzebują ich salonie. Ale z jakiegoś powodu, jeśli nie są małżeństwem, menedezhery niektóre hotele uczynić je przechodzić przez niekończącą się serię pytań do rezerwacji. Ale minimum szacunku, który może dostarczyć parę – nie jest prośbą o potwierdzenie ich związek. A dlaczego? Świadectwo małżeństwa nic nie znaczy.

Znamiennym faktem, ale w Indian hoteli nie może pozostać niezamężna para (jeśli jest to facet i dziewczyna). To nie tylko śmieszne, ale pokazuje również, jak w imię kultury, ludzie przekraczają granicę być tradycyjna / być stereotypowe.

5. Ponieważ byli w przeszłości, inne relacje

Niektórzy ludzie (prawdopodobnie tych, którzy przechodzą przez stadium kryzysu wieku średniego) zdają się żyć tylko dlatego uważnie obserwując dziwny związek. Oni zawsze ukośne i zmrużonymi oczami daje im.

Konwencjonalna mądrość: mężczyzna, prowadząc każdej nocy nową dziewczynę – macho, a dziewczyna następnie przykleja etykietę „łatwo dostępne.” Z tego poziomu hipokryzji ze strony niesamowitych jak pary firmy nie przetrwają. Pamiętaj tylko jedno: Gossip – to jest złe dla każdego.

6. W związku z kimś, kto jest starszy

Dobrze, że są ludzie w różnicy wiekowej. Więc co? Nie kiedyś było kryterium, jeśli związek jest wzajemne porozumienie? Dwoje dorosłych zdecydowali, że chcą spędzać czas razem (na stałe lub czasowo) i oba z nich są na tyle stary, aby móc liczyć. Ponadto, w odniesieniu do każdego różnica ale sami? Te wzorce społeczne i rodzinne są niesamowite, w złym tego słowa znaczeniu. Jedyną dobrą wiadomością jest to, że rozsądni ludzie nie mogą myśleć osądzania innych, zwłaszcza na takim śmiesznym powodu.

7. Za to, że kariera jest ważniejsza ślub

W większości przypadków, słowo „parowy” stoi w najbliższej liczby asocjacyjnej słowo „małżeństwo”. I to jest główny skazując instalacje. Doszliśmy do punktu, że pary trzeba słuchać wyrzuty za to, co kariera są ważniejsze niż ślub. Z jakiegoś powodu ludzie uważają, że idealną parą – ten, który koniecznie zależeć od siebie, nawet jeśli jest na wierzchu. W tym samym czasie, w rzeczywistości jest odwrotnie: dać sobie osobistą przestrzeń jest bardzo ważne i skutecznie łączyć życie zawodowe i osobiste – to brzmi o wiele lepiej niż jakikolwiek pasożytniczych ideałów. Załącznik nie zrobi kilka szczęśliwsza, zwłaszcza jeśli oboje nie chcą obaj i tak szczęśliwy.

8. Za to, że mają przyjaciół płci przeciwnej

Uwaga, ważne informacje! Mężczyzna przyjaciel i facet, który to chłopak – inna koncepcja. Niemniej jednak, nie jest to typowa kategoria ludzi, którzy nadal utożsamiają je ze sobą. Ale jak to mówią, jeśli nie ma żeński przyjaźń, a przyjaźń między kobietą i mężczyzną, też nie istnieje, zaprzyjaźnić się z kimś z kobietami? Bardzo prosta odpowiedź: z tymi Chemi chcą być przyjaciółmi, bez względu na ich płeć.

Przyjaźń – to inny rodzaj relacji, nie wspominając fakt, że ludzie i zwierzęta – nie mając stałego partnera, nie patrzeć na wszystko z płcią przeciwną jako potencjalnego męża / żony. A jeśli potępiamy para za to, co każdy z nich jest zaprzyjaźnić się z kimś płci przeciwnej, jeśli nie chcesz powiedzieć, że nie są w stanie kontrolować siebie i postrzegają płeć przeciwną jako osoby, a nie jako obiekt seksualnego? Bo byłoby to bardzo miłe z twojej strony, aby umożliwić ludziom, aby wymienić niektóre z jego życia „osobisty”.

9. Za to, że są one otwarte na relacje poprzez sieci społeczne

Nie chcesz mieć związek w sieciach społecznościowych? Doskonałe, nie mają. Ale to oznacza, że inne osoby nie powinny mieć zbyt? Jeśli są one spełnione – to jest dobre dla par. I dla świata, który idzie w parze z „Facebook” i Zuckerberg przodu, zbyt.

Znakostva poprzez sieci społeczne lub dalekobieżnego relacji do kogoś odpowiedniego, a niektóre nie, ale to jest już w naszym świecie, a zatem podlega potępieniu nie powinno być. Pamiętaj stare mądrości: nie oceniaj, będziecie sądzeni. Bardzo dobra rada.

Które z powyższych roszczeń wobec ciebie osobiście? A może masz coś do dodania do listy? To nie było własne grzechy mówić do kogoś takich roszczeń? Wyślij nam swoje historie i opinie w komentarzach!