741 Shares 6357 views

Jak zadowolić jej urodziny, rocznicę ślubu męża i po prostu

Każda kobieta od czasu do czasu pyta: „Jak zadowolić męża” To nie ma znaczenia, czy w konkretnej sytuacji lub w słabym połówki dobrym nastroju planowanego. Po tym wszystkim, chęć zrobić niespodziankę kochała męża okresowo występuje w pięknej głowie. Niektórzy robią to bezinteresownie, tylko dlatego, że chcą, aby zadowolić swojego mężczyznę, a inni – z nutą chcąc wrócić żadnego prezentu. W każdym przypadku, bez względu na sposób brutalny lub miałem partnera, był jak dziecko, czekając na jego kobiecej czułości, uwagi i uczucia.


Zbliżanie urodziny sugeruje myślenia o prezenty. Naturalnie, żona chce zaskoczyć, aby zadowolić swojego mężczyznę, aby przedstawić mu nieoczekiwaną niespodziankę. Łatwiejsze w obsłudze, jeśli żona ma wiele zainteresowań lub konkretnego hobby. I w jaki sposób zadowolić męża urodziny, gdyby „nie potrzebuje niczego?”

Dobrze, gdy kobieta ma wiele pomysłów i myśli. W przeciwnym razie wybór prezentu może być niezbyt przyjemny działania, ze względu na brak opcji mogą zrujnować już pozbawioną radości nastrój. Najważniejsza zasada: w negatywnym nastroju lepiej nic nie wybrać. Bo można kupić całkowicie bezużyteczną rzeczą, która nie przynosi żadnej radości ani męża, ani żony.

Choć kobiety i przyzwyczajeni do niespodzianek z ludźmi – czy to na wysokości propozycją małżeństwa na dziewiątym piętrze restauracji lub podróż z miasta na luksusowy samochód – ale silny połowa ludzkości chce także uwagę. Dlatego nie powinno ograniczać się do banalnej prezent w pudełku – romantyczną kolację lub gratulacyjny wierszem, na przykład reklama na ulicy gotowe do podjęcia człowieka lepiej niż cieszyć się małe dziecko.

Tak, jak się podobać mężowi? W rzeczywistości, opcje gratulacje istnieje wielka różnorodność, musimy wybrać tylko odpowiedni to dla własnej sprawy. Spójrzmy na różnorodność darów.

klasyczny

Człowiek może być prezentowane:

  • Po pierwsze, odzież. Ten człowiek będzie zadowolony z nowej koszuli, krawat lub zestaw bielizny. Oczywiście, nie mówimy o skarpetkach. Po tym wszystkim, taki dar, wręcz przeciwnie, rozstroju mężczyzny.
  • Po drugie, akcesoria. Spinki, paski i portfele – istnieje wiele możliwości wyboru, co najważniejsze, trzeba polegać na preferencjach głowy rodziny.
  • Po trzecie, jest to ręcznie robione prezenty. Można tworzyć własne, za nic jak wyjątkowy prezent, który będzie miał tylko własnego męża. Świetny pomysł – narysować mapę z zaznaczonymi na niej miast, w których planowane podróż. Może to być zarówno Rosja i, na przykład, część świata, gdzie chciałbym pójść w przyszłości.

Jeśli kobieta przygotowuje się dobrze – Cake z własnej produkcji będzie miłą niespodzianką dla ukochanej osoby. Mogą być specjalnie zamawiane jadalne lukier z portretem swojego męża. Potem radość nie będzie dokładna granica.

prezenty sportowe

Jeśli mąż – sportowcem, można zorganizować dostawę nowego motorówką lub namiocie na świeżym powietrzu bezpośrednio podczas uroczystości urodzinowej. To będzie prawdziwy przyjemny szok.

Nawiasem mówiąc, buty do biegania, którego od dawna marzył, proszę przynajmniej nietypowe, na przykład, zegarków lub okularów znane marki.

Prezenty w zależności od zainteresowań

W związku z tym wybór prezentów ukochanego męża nie ma żadnych ograniczeń. Jeśli głowa rodziny okresowe dostarczanie ryby do domu, nowy spinning z zestawem opatrunku lub zestaw neoprenu stanie się prawdziwym skarbem dla zapalonych rybaka.

Hunter z doświadczeniem może dać nową broń (oczywiście, trzeba najpierw wybrać dokładnie kotorok chce męża, by nie stracić). Kochanek Piknik Country spodoba cooler bag.

W zasadzie każda kobieta wie, oraz interesy swoich połówek, więc wybierać z gamy brzmiące jak opcja bez problemów. Jeśli absolutnie nie pomysł – talon ratować sytuację, ale nie przynieść radość, że może być w normalnym show.

rozrywka

Istnieje pewna kategoria ludzi, że naprawdę potrzebuje żadnych materialnych prezentów, ale można je policzyć na palcach. Ta kandydatura dostosowane do charakteru wyprawy, wędrówki w restauracji lub w podróży do innych miast lub krajów. Miłośnicy podróży mogą być przedstawione, na przykład, bilety kolejowe lub samolotem w ładnie urządzonym kopercie lub, alternatywnie, narysować mapę podróży Plan-country.

Niezwykłe urodziny

To wykonanie obejmuje spontaniczne celebration. Można zorganizować imprezę tematu, na przykład, w stylu retro, albo zorganizować prawdziwą niespodziankę – zaprosić swoich przyjaciół, udekorować pokój bale, kolaże i fotografie. Najważniejszą rzeczą – że jej mąż niczego nie podejrzewają. W tym przypadku trzeba zdecydować, co smaczne zadowolić męża. Ale należy pamiętać, że obowiązkowy atrybut zabawy będzie tort ze świeczkami.

W razie potrzeby, pokaż wszystkie kulinarne wyobraźnia może być przygotowany jako słodka niespodzianka i mięsa. Jeśli ciasta okazać się niezbyt dobrze, to lepiej, aby dać pierwszeństwo do innych produktów spożywczych. Na przykład, możliwe jest, aby upiec pieczeń nadziewane kaczkę lub potrawami. Gdy istniejąca miłość do fast food będzie bardzo udany smaczne pizza z pieczarkami lub ananasem i pachnące pilaw w kocioł nie pozostawia obojętnym małżonka.

Choć „żywność” bardzo dobrym rozwiązaniem w przypadku, gdy kobieta nie wie, jak zadowolić ukochanego męża, tak po prostu. Gotowane z miłości obiadu będzie wspaniała niespodzianka po ciężkim dniu.

Nawiasem mówiąc, nikt pięknie nakryty stół może zaskoczyć człowieka. Droga do serca nie tylko przez żołądek.

Im silniejsza płeć też chcą z uwagą i starannością. Dlatego konieczne jest, aby myśleć o czymś zadowolić męża wieczorem. Wybór jest prosty – jeśli pogoda na to pozwala, można zaprosić kogoś bliskiego na randkę. Niekoniecznie doprowadzić go do restauracji. Po przyjemnym spacerze w parku przyniesie wiele pozytywnych wrażeń i kupił lody nie pozostawi obojętnym. Jeśli deszcz ulica lub zimny zamieć – ciekawy film, duży koc i butelka dobrego czerwonego wina podnieść na duchu, a protokół z unii i przyjemności nawzajem nie można porównać z niczym innym.

masaż

Jak zadowolić męża po pracy? To pytanie prześladuje wiele żon, kiedy widzą zmęczony kochał. To proste: najpewniejszym sposobem – relaksujący masaż. Nie trzeba być mistrzem, co najważniejsze, wszystko, co zrobić z duszą. Powoli rozciągnąć swoje barki, ramiona i mięśnie pleców i nogi mogą każda kobieta.

Małżonek po masażu będzie bardzo zadowolony. Można ubezpieczyć, i umieścić na pięknej koronkowej bielizny. W tym przypadku zaskoczenie będzie mógł podwoić jak człowiek kocha swoje oczy, a zatem przyjemność estetyczna jest zapewniona.

Ciepły kąpieli

Jak zadowolić męża? Można gotować mu ciepłą kąpiel. Jeśli człowiek – romantyczny, płatki róż, świece, białe półsłodkie wino i butelki aromaterapii przypadnie mu do gustu.

Jeżeli wymiary pozwalają sanitarny – można go utrzymać firmę. W tym przypadku, trzymając miły wieczór zapewniona.

śmieszna niespodzianka

Można, oczywiście, do eksperymentowania, ale ta metoda nie jest dla wszystkich par, ale tylko tych, którzy mają doskonałe poczucie humoru. Jej istota polega na odtwarzanie obecność kochanka sytuacja w mieszkaniu za pomocą konkretnego żony zaburzenia zachowania i tworzenia poprzez ubranie. Narażając kobiety po raz kolejny potwierdza swoją lojalność wobec ukochanej, a mój mąż będzie zadowolony. Chociaż, oczywiście, że eksperyment można nazwać bardzo niebezpieczne, ponieważ reakcja nawet najbardziej kochający zabawę żony mogą być bardzo nieprzewidywalne.

Prezent na rocznicę

Innym ważnym powodem do zaskoczenia – dzień ślubu. Jak zadowolić męża na rocznicę?

Jednym z popularnych sposobów – aby zbudować swój własny album fotograficzny weselny lub collage. Choć mężczyźni i brutalny, ale te małe rzeczy, które naprawdę.

Można grać trochę show, jeśli para ledwo znał, i mają pierwszą datę. Sytuacja ta ożywi zmysły i pozwalają się świetnie, wypełniając wszelkie uroczystości nocnego miasta. Nawiasem mówiąc, romantyczny wyjazd z miasta jest również w stanie stworzyć wspaniałą atmosferę powagi, pozwalając zanurzyć się w świat czułości i emocji.

Deklaracja miłości wierszem własnej kompozycji i stworzyć efekt zaskoczenia będzie oryginalny sposób , aby pogratulować jej męża o rocznicy ślubu. Można rysować piękne stare drewno z ramki i umieścić na ścianie obok nabrzeża lub komodzie.

Albo oto kolejny pomysł – pudełko wspomnień. Potrzeba konwencjonalnej kartonik, który umieszczony jest na przykład karty flash z wiadomości do siebie, fotografie, niektóre notatki miłości i wszelkiego rodzaju rzeczy, przypominający przyjemnych wydarzeń i rzeczy. Jak ciekawy przypomnieć dawnych czasach pierwszych kilku minut i odkrywania najbardziej interesujących i ważnych wydarzeń z życia razem!

wniosek

Teraz, gdy wiesz, jak zadowolić męża nad i bez. Najważniejsze – wiedzieć interesów swoich drugich połówek i pokazać wyobraźnię. Mężczyźni – bo jak dzieci też kochają niespodzianki. Dlatego też, nawet niewielka zmiana może dokonać się uśmiechnąć najpoważniejsze osobowość.