695 Shares 6744 views

Zastanów się, co to ma do wesela

Jak wiecie, przygotowania do ślubu – jest to niezwykle kłopotliwe. Jednak ten wielki dzień tak ważny dla dwóch osób wchodzących w związek małżeński, powinni spędzić go bez zamieszania nerwowy i psuje nastrój. Dlatego wszystkie aspekty organizacji, doboru i przygotowania , co jest potrzebne do ślubu, należy dokładnie rozważyć wyprzedzeniem. Im szybciej zidentyfikować wszystko, czego potrzeba, tym więcej czasu będzie na wydajność całego preparatu.


Miejsce bankiet.

Po wybraniu wszystkich najważniejszych rzeczy trzeba na listę ślub uzyskuje dość imponujące. Ale, oczywiście, na pierwszym miejscu zawsze jest wybór miejsca, w którym bankiet odbędzie się, gdzie nowożeńcy powita krewnych i przyjaciół. Wcześniej nie było to szczególny problem: krewni zebrane i obchodzone w domu panny młodej lub pana młodego na, ale teraz o wiele bardziej prawdopodobne, aby wybrać bankiet w restauracji. Teraz nie jest to doskonały wybór i po prostu o każdej restauracji lub kawiarni łatwo oferować swoje usługi na bankiet. Ich pracownicy zdają sobie sprawę z tego, co jest potrzebne do ślubu. Pozwoli to zaoszczędzić parę i ich rodzin z wieloma problemami gospodarczymi.

Przed wyborem odpowiedniego restauracja, określić dokładną liczbę osób oraz ich składu: mężczyźni, kobiety, dzieci, itd. Małe restauracje i kawiarnie zwykle pomieścić do 50 osób. w każdym przypadku warunki płatności wynajem sali i menu są zazwyczaj zdefiniowane. Starają się dotrzeć do zamierzonego wersję menu, w tym napojów alkoholowych, a także w celu określenia wersji dekoracji sali bankietowej i programu koncertowego. Już począwszy od planu podłogi, określić liczbę i rozmieszczenie stołów: typowo literę U lub literą T. Należy także pamiętać, aby omówić czas złożenia główne dania na stole: gorące, tort weselny i więcej.

Omawiając co trzeba na weselu w restauracji, nie zapomnij, że pomimo rosyjskiej tradycji, w której tabele są po prostu zobowiązane do „break” przed posiłkami, zazwyczaj na weselu aktywnie jeść tylko pierwsze 15-20 minut, a następnie przełączać się wszyscy koncentrują się na napoje. Dlatego lepiej jest, aby nacisk na przekąski i gorące wybrać coś wielkiego i spektakularnego, zaprojektowany dla wielu porcji.

Transport ślub.

Nasi przodkowie przybyli na miejsce uroczystości w złoconych wagonów lub trójkami teraz młodzi wolą korzystać z luksusowych samochodów. Przed odebrać swój samochód, określenie przybliżonego czasu podróży, trasy ruchu i liczbę osób, które trafi do gości weselnych. Aby zobaczyć ciąg samochodów były bardziej stylowe, lepiej dać pierwszeństwo klasycznych kolorach samochodowych: biały, srebrny i czarny. Czerwony samochód w konwoju będą wyglądać nie na miejscu, jeśli nie ma innego wyjścia, to trzeba umieścić je w kucyk. Przy projektowaniu samochodów lepiej być oparte na kontraście: The Dark dla maszyn odpowiednich wstążek i łuki w jasnych kolorach i białka, można użyć jasnych kolorach. Panna młoda samochód dobry nieco ozdobić wieńce kwiatów.

Wykonywanie zdjęć i filmów.

W lewo niezwykłe wydarzenie nie tylko w pamięci, nie należy zapominać, że trzeba na ślub dbać, którzy będą robić zdjęcia i nagrywać wideo z tak ważnego wydarzenia w życiu nowożeńców. Nie ma wątpliwości, że musi istnieć człowieka wśród znajomych i krewnych, którzy chcą w tym pomóc, ale lepiej jest korzystać z usług profesjonalistów, ponieważ „drugi wziąć” ślub musisz zrobić, to niemożliwe. Ponadto profesjonalny będą mogli nie tylko uchwycić cały proces, ale także zamontować wtedy dobry i ciekawy film. Poświęć trochę czasu, aby wybrać fotografa, kamerzystę i na wesele z wyprzedzeniem, aby zobaczyć próbki swojej poprzedniej pracy.

Program kulturalny.

Jest to bardzo szerokie pojęcie, które obejmuje prawie wszystkie z harmonogramem ślubu. Po zidentyfikowaniu wszystko trzeba kupić na wesele i gdzie go obchodzić, przejdź do sporządzenia szczegółowego harmonogramu z widokiem na para, która dzień pamiętam najbardziej radosne i zaproszeni goście nie musieli długo czekać na ich przybycie na bankiecie. Najważniejsze, że ten dzień wyryte w pamięci nie jest to jego nerwowa krzątanina i radosne uśmiechy, radosne święto i atmosfera radości i miłości!