450 Shares 7439 views

Nieosiągalne ideały, albo dlaczego mężczyźni zmieniają żony

Motyw męskiej niewierności jest tak pilny, że tylko najbardziej naiwne dziewczyny pobożnie wierzą w nieomylność swojego ukochanego. Oczywiście chcę wierzyć w dobro, to bolesne i obraźliwe, aby stawić czoła zdrady kogoś, na kogo polega całkowicie. Kobiety często starają się zrozumieć, dlaczego mężczyźni zmieniają żony? Ale częściej odbywa się to po nieprzyjemnym wydarzeniu.


Zdaniem psychologów żadna rodzina nie jest odporna na zdradę. Ale każda kobieta ma nadzieję, że ten problem nie wpłynie na nią.

Dlaczego mężczyźni zmieniają żony? Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. Przyczynami może być wiele, ale w pierwszej kolejności – podświadomie impulsy. Mężczyzna poznał kobietę, odpowiadającą jego aktualnym potrzebom.

Rzadką zdradę bez pomocy żony można powiedzieć tak: "żona załadowała broń – mój mąż wystrzelił". Potwierdzając w sferze życia rodzinnego, organizując życie codzienne, rodząc dzieci, kobiety często przestają wykazywać wrażliwość i uwagę na osobowość współmałżonka. Człowiek jest niezbędny, aby czuć się ważny, konieczny i wyjątkowy. Szczerze mówiąc, często nie doceniamy tego, co mamy. Wiele kobiet nie wie jak, i nie chcą nauczyć się być wyzwolonymi i artystycznymi w łóżku. W takich przypadkach zdrada męża nie jest przyczyną, ale skutkiem.

Eksperci twierdzą, że osoba, która ma wszystko, czego potrzebuje w małżeństwie, nigdy nie zmieni swojego partnera. Czy są jakieś rodziny, które są w 100% zadowolone ze swoich relacji? Czy jest to przyczyny w nieosiągalnych ideałach?

Za zdradę leży głębokie rozczarowanie i popełnione błędy. Wszyscy często zachowujemy się źle i mówimy rzeczy, których nie powinno być, nie podejrzewając, jakie można spodziewać się negatywnych konsekwencji. Aby odpowiedzieć na pytanie "Dlaczego mężczyźni zmieniają żony?", Nie jest tak proste. Nie zawsze problem "leży na powierzchni". Nawet szczęśliwe rodziny, w których panuje miłość i zrozumienie, stają przed tym problemem.

Psychologia zdrady jest tak wielostronna, że tylko wysoko wykwalifikowany psycholog potrafi zrozumieć prawdziwe powody.

Powodem jest popychanie człowieka w ramiona innej kobiety. Ktoś chciał doświadczyć nowych romantycznych uczuć, ktoś chciał tylko "odpocząć" od swoich wiernych. Najczęściej człowiek patrzy na bok za coś, czego nie ma w zwykłym życiu. Jest to zrozumiałe, ponieważ wszyscy szukamy tego, czego brakuje dla życia.

Nie ma przypadkowych lub nagłych zmian. Według psychologów jest raczej trudne, aby zmieniać się przypadkowo. Zanim wpadnie do basenu pasji, nawet człowiek, nawet na chwilę, pomyśleć o możliwych konsekwencjach, czy to nie zaszkodzi swoim komfortowym życiem z troską żonę. Wygoda dla większości z nich jest znacznie ważniejsza niż uczucia.

Dlaczego mężczyźni zmieniają żony? W większości przypadków, z powodu problemów w rodzinie, w związku z żoną. Ponadto boją się samotności (dużo więcej niż kobiety).

Impet do zdrady może służyć bardzo znanym sposobem życia, które z czasem staje się trudniejsze do zniesienia. Trudno traktować z czułością i pasją do kiedykolwiek grumpy żałosnej żony w lokówek, z maską owoców na jej twarzy i puli w ręce. Z czasem mężczyzna zaczyna w ten sposób postrzegać swoją żonę, jako źródło negatywnych emocji. W tej chwili pojawia się "baśń", która obiecuje tylko radość i przyjemność o każdej porze dnia i absolutnie bezinteresownie.

Jak skazać męża zdrady? Skąd wiesz, czy twój małżonek jest wierny?

Aby zrozumieć, czy twoja ukochani się zmienia, nie jesteście takimi trudnymi. Pytanie brzmi: czy musisz to wiedzieć, co zrobisz z tym odkryciem? Jak działać po tym, jak dowiedziałeś się o zdradzie bliskiej osoby, tylko twoje serce Ci powie. Powody, dla których mój mąż to zrobił, może milion. Trzeba też myśleć, że zrobiłeś, że twój związek z powodzeniem i krepą. Jaki był twój czyn, słowa lub kłótnie, które mogłyby cię wyobcować, wyobcować człowieka od ciebie?