286 Shares 4299 views

Odintsovo rejestru: zwłaszcza małżeństwo

Wesele – uroczystym i ważnym wydarzeniem w życiu przyszłych małżonków. Ceremonie ślubne prowadzone przez upoważnionych urzędników w urzędzie publicznym – Urząd Stanu Cywilnego. Hotel ten utrzymany jest zapis stanu cywilnego i małżeństwa na popularności jest na pierwszym miejscu.


REJESTR Odintsovo

Odintsovo – małe miasteczko w dzielnicy Odintsovo, Moscow region. Miasto słynie z historycznych i pamiątkowych pięknych miejsc. Odintsovo Urząd Stanu Cywilnego znajduje się niemal w centrum miasta. Jest to bardzo wygodne dla nowożeńców i gości, ponieważ planowanie trasy ślubu centrum miasta jest zaangażowany w pierwszej kolejności. Adres Odintsovo rejestratora – ulica Marshala Żukowa, 28. Znajdź go łatwo. Odintsovo REJESTR przedstawiony czterokondygnacyjny budynek jest jasnoniebieski. Terytorium jest ozdobiona klomby z kwiatami.

Położony w pobliżu urzędu stanu cywilnego kwiaciarni. Funkcja ta jest bardzo wygodne, ponieważ ślub, postanowił dać kwiaty, a jeśli goście lub krewni nie mają czasu, aby kupić kilka, można to zrobić w oczekiwaniu na uroczystej procesji. Odintsovsky Rejestrator jest przedstawiony na wewnętrznym jasnobeżowej przelotowy zabarwiona jasnym elementów. Wszystkie korytarze, pokoje i wesele sala ozdobiona kwiatowym dekoracji, używane ferie lotniczym jasne koraliki.

Przez główne wejście od Odintsovo rejestratorem jest łatwo dostępna – parkingi może potrwać kilka maszyn. Jest miejsce dla limuzyny, jeśli para postanowiła wykorzystać ideę wakacje z luksusowego samochodu. W pobliżu znajduje się rejestrator stawu, w pięknym otoczeniu, w którym można zorganizować romantyczną sesję zdjęciową.

urząd stanu cywilnego Odintsovo – godziny otwarcia

Wtorek, czwartek, piątek: 9:00 – 17:00

Czwartek: 09:00 – 18:00

Sobota: 09:00 – 17:30

pracować szczególnie

Dział zapisy przyjmuje złożenie aplikacji, a nie tylko do rejestracji małżeństwa, ale również w narodzinach dziecka z późniejszego wydania świadectwa urodzenia. Dział jest również możliwe wykonanie dokumenty dotyczące przyjęcia lub ojcostwa dziecka. Można również zamówić obchody powitania wakacje do rocznicowych ślub rocznice małżonkami.

Wyznaczone zdjęcia i miłe wspomnienia

Często zdarza się, że ważny moment ślub odbywa się w pierwszej połowie dnia, a bankiet zaplanowano na wieczór. Na nowożeńców i ich rodzin mają pewien margines czasu, które mogą być wykorzystane z pożytkiem. Na przykład, pary Dniach Ostatnich może udać się na zaplanowane wcześniej sesję zdjęciową, a ich rodziny i przyjaciół – aby zachować ich firmę lub odpocząć. W Odintsovo istnieje wiele niezwykłych i barwnych miejsc, gdzie można uchwycić najważniejszy dzień. Priori przyjął się fotografować przy zabytków i atrakcji kulturalnych. Niewątpliwie ważne jest symbolicznie podkreśla świadomość wyboru każdej z par i odpowiedzialności za przyszłość rodziny. Ale dlaczego nie dodać do tego szczególnego dnia trochę kreatywności i nie zorganizować sesję zdjęciową, na przykład, w akwarium, na tle egzotycznych ryb i życia morskiego? Oprócz podniecenia i emocji pozostają jasne i ekskluzywne zdjęcia.

Kochankowie z motywami retro i naturalnych, można przejść do posiadłości Wniebowzięcia. Na tle starożytnego historycznego dziedzictwa architektury produkowane niezapomniane unikalne zdjęcia. Tutaj para będzie poczuć atmosferę minionych wieków, duma z ich kraju. Oprócz niesamowitych wypraw i emocje pozostają wspaniały personel.

Nie mniej piękny dwór Akulovo, Nazarevo, Zubalovo. Jeden dzień to będzie trudne, aby odwiedzić wszystkie miejsca, więc para powinna rozważyć pre-weselne pomysły Fotek i kierunki. Ciepłe wspomnienia pozostają i przytulne rodzaju mieszkaniowe Osorgin, Podushkino.

Wierzący i ci, którzy są w ważnym dniu chce być bliżej niego, a wewnętrzne uczucia, pomyśl życzenie, dziękuję wszechświat, będzie szczególnie przyjemność odwiedzić kościół Zbawiciela. Przytulne, ciche miejsce rodzaje daje prywatność i ciszę. W pobliżu kościoła znajduje się piękny park, gdzie można również pospacerować i zrobić niezapomniane zdjęcia.

Odintsovo miasto słynie z pięknych i niezapomnianych miejsc. Dlatego też takie specjalne okazje, takie jak wesela, które odbyło się w tym mieście, pamiętam. Bez względu na to, co sezon jest data wybrana – miasto na swój sposób jest piękny o każdej porze roku. Nawiasem mówiąc, można zarejestrować datę ślubu Internecie Odintsovo sekretarza, który jest bardzo wygodny – nie trzeba czekać w kolejce i spędzają dużo czasu. Aby zarejestrować usługę wyboru składania wniosków formularz on-line. Jeśli chcesz zgłosić się osobiście, będzie uprzejmy pracowników rejestratorem.