583 Shares 4720 views

Siostra mojego męża. Kim on jest dla mnie?

Wielu ludzi stale pyta siebie: "mąż siostry – kim jestem"? Warto zauważyć, że od pierwszej minuty życia osoba odnajduje krewnych: matkę, ojca, siostrę lub brata, babcię lub dziadka – są to wszystkie własne, dobrze znane osoby. W tym każda osoba jest prowadzona swobodnie, a nie ma potrzeby wyjaśniać kto jest kim. Lata latają, dzieci dorastają, znaleźć ich duszę, więc każdy nabywa innego krewnego. Jak zrozumieć wszystkich krewnych i jak prawidłowo je nazwać?


Należy zauważyć, że teściowa to nie tylko imię męża córki, więc można też nazwać mężem siostry. Kim jest mąż mojej siostry? Takie pytanie często pyta mała dziewczynka, której siostra wyszła za mąż, bo jakoś nazwać jej nowym krewnym. Dla krewnych żony wszystkich jest on zięciem.

Wielu małżonków nieustannie dowodzi, jak nazywają się ich nowo nazwanych krewnych, więc ważne jest, aby znać prawidłową nazwę każdego z krewnych ich drugiej połowy.

Wszyscy żyjący na tym świecie angażują się w codzienne sprawy: jedzą, pili, idą do pracy i nawet nie myślą o tym, ile ich krewnych ma. Jeśli myślisz o tym, te ostatnie są zwykle bardzo wiele, a każdy kontakt w życiu może się przydać, najważniejsze jest znalezienie ich w czasie. Wielu ludzi bez pół litra silnego napoju nie potrafi zrozumieć, kim są u męża siostry: "Kto mi wytłumaczy, kim jest ten krewny mojej żony, męża, żony mojego brata itd?" Ale aby to wszystko odkryć, nie musisz siedzieć długo z przyjaciółmi i spierać się o imiona swoich krewnych. Musisz pamiętać tylko raz zasady relacji rodzinnych, a potem zawsze używać tych nazw w rozmowie.

Bratnia jest bratem matki (ojca lub matki), męża – ojca małżonka lub żony w związku z rodzicami żony lub męża. Shurin jest bratem brata, szwagierka jest siostra (przez ojca lub matkę) żony, szwagierka jest siostrą męża, a teść jest mężem siostry. Kim jest moja mama lub żona ojca? Pytanie to jest zadawane przez wielu nowo powstałych mężów, można je nazwać teściem i teściową. Samica i teściowa są rodzicami męża, a synowa jest żoną syna lub brata. Również córka nazywa się kobietą w związku z rodziną męża.

Niektóre żony i córki, które niedawno wyszły za mąż nie uważają, że trzeba pamiętać imiona krewnych mężów i dlatego rozmawiając z innymi ludźmi nie mogą prawidłowo wezwać nowo urodzonego krewnego. Jest to bardzo niekulturowa i brzydka, ponieważ rozmowa prowadzona jest przez dorosłą kobietę, a nie małe dziecko, które mogą rozmawiać: matka siostry męża lub ojca mojego męża.

Kiedy nowożeńcy podpisują w biurze rejestracyjnym, dwie rodziny zdobywają nowych krewnych. Punktem wyjścia wszystkich liczy się jest ślub, zawsze "tańczy" z niego. Wielu ludzi po małżeństwie zaczyna tworzyć rodzinne drzewo. Ale to jedna rzecz, aby poznać wszystkich krewnych i to zupełnie inna sprawa, aby poznać ich nazwiska. Jest to szczególnie ważne, gdy trzeba powiedzieć toast podczas święta. Lepiej podejść do tego pytania kreatywnie iz wyprzedzeniem i dowiedzieć się, kto jest teściowa, zięć lub krawat, a potem nie rumienić się z powodu nieznajomości imienia krewnego, ale cieszyć się wakacjami i życiem.