508 Shares 9273 views

Unia małżeństwo: że podstawą?

Idealnie, w samym sercu małżeństwa powinny być oparte na miłości dwojga ludzi do siebie. Ale to nie zawsze tak jest. Istnieją jeszcze inne powody, które powodują mężczyznę i kobietę do zawarcia małżeństwa.
Na przykład, znany psycholog Myuriel Dzheyms rozróżnia kilka rodzajów małżeństwa: małżeństwo z miłości, romantyczny ślub, małżeństwo z rozsądku, przyjazny dla użytkownika i Unii otwartym małżeństwie.
Wszystko to małżeństwo ma w zasadzie tylko jego nieodłączne powody.


Miłość meczu
Jest to idealne małżeństwo, które opiera się na miłości dwojga ludzi do siebie, szacunku i zrozumienia. Przy tak silnym fundamencie miłości małżeństwa ma wszelkie szanse na długie życie. Chociaż, jak wszystkie inne rodzaje związków, jest również przedmiotem badań i rodzinnych kryzysów, które są nieuniknione nawet w najbardziej silnych rodzin.

Małżeństwo z rozsądku
To małżeństwo było bardzo powszechne w przeszłości. Po pierwsze, w takich związkach dołączył przedstawicieli rodzin królewskich: w ten sposób rozwiązany dynastyczne i polityczne problemy.
zależność finansową kobiet z mężem doprowadziły również do tego, że małżeństwo z rozsądku, w przeszłości był bardzo powszechne. Chociaż na obecnym emancypacyjnych i samica materialnych niezależność takich związków nie są czymś rzadkim.
Podstawą małżeństwa z rozsądku może leżeć i pragnienie człowieka, aby pozbyć się samotności, wydostać się spod opieki rodzicielskiej, aby móc opiekować się kimś i czuć opiekę ukochanej.
Nie możemy powiedzieć , że takie małżeństwo skazane na krótkim życiu. Przy obliczaniu oparvdyvaetsya małżeństwo trwa. Ponadto, zawsze istnieje możliwość, że obliczenia będą rosnąć w coś więcej …

romantyczny ślub
Takie małżeństwo opiera się na pasji, miłości, idealizacji partnera. Ale, jak zauważył psychologów, wraz z żarliwej pasji, która jest krótkotrwały, a podstawą jest małżeństwo rozpada. Pierwszym problemem takiego małżeństwa zaczyna cierpieć po podróży poślubnej, gdy najpierw przechodzi miłosne i przychodzą codziennie.

otwarte małżeństwo
Członkowie takiej unii nie wyznają zasadę monogamii. Pozwalają one na siebie i swojego partnera komunikacyjnego na boku.
Oboje małżonkowie są spełnione, ponieważ nie uważają takie zachowanie nie zmieniło. Najważniejsze jest to, że małżonkowie mają głębokie uczucia, reszta – to zjawisko przejściowe, ale pomaga rozjaśnić życie i sprawiają, że odmiana.

przyjazny Union
Przyjaźń, wspólne interesy i wzajemne vzaimonimanie u podstaw tego małżeństwa. Takie sojusze są bardziej charakterystyczne dla osób starszych.

10 nawyków szczęśliwych par
599 shares 4562 views
436 shares 7097 views
782 shares 7094 views
Jak poślubić Niemca
849 shares 6746 views