750 Shares 1268 views

Unia małżeństwo: że podstawą?

Idealnie, w samym sercu małżeństwa powinny być oparte na miłości dwojga ludzi do siebie. Ale to nie zawsze tak jest. Istnieją jeszcze inne powody, które powodują mężczyznę i kobietę do zawarcia małżeństwa.
Na przykład, znany psycholog Myuriel Dzheyms rozróżnia kilka rodzajów małżeństwa: małżeństwo z miłości, romantyczny ślub, małżeństwo z rozsądku, przyjazny dla użytkownika i Unii otwartym małżeństwie.
Wszystko to małżeństwo ma w zasadzie tylko jego nieodłączne powody.


Miłość meczu
Jest to idealne małżeństwo, które opiera się na miłości dwojga ludzi do siebie, szacunku i zrozumienia. Przy tak silnym fundamencie miłości małżeństwa ma wszelkie szanse na długie życie. Chociaż, jak wszystkie inne rodzaje związków, jest również przedmiotem badań i rodzinnych kryzysów, które są nieuniknione nawet w najbardziej silnych rodzin.

Małżeństwo z rozsądku
To małżeństwo było bardzo powszechne w przeszłości. Po pierwsze, w takich związkach dołączył przedstawicieli rodzin królewskich: w ten sposób rozwiązany dynastyczne i polityczne problemy.
zależność finansową kobiet z mężem doprowadziły również do tego, że małżeństwo z rozsądku, w przeszłości był bardzo powszechne. Chociaż na obecnym emancypacyjnych i samica materialnych niezależność takich związków nie są czymś rzadkim.
Podstawą małżeństwa z rozsądku może leżeć i pragnienie człowieka, aby pozbyć się samotności, wydostać się spod opieki rodzicielskiej, aby móc opiekować się kimś i czuć opiekę ukochanej.
Nie możemy powiedzieć , że takie małżeństwo skazane na krótkim życiu. Przy obliczaniu oparvdyvaetsya małżeństwo trwa. Ponadto, zawsze istnieje możliwość, że obliczenia będą rosnąć w coś więcej …

romantyczny ślub
Takie małżeństwo opiera się na pasji, miłości, idealizacji partnera. Ale, jak zauważył psychologów, wraz z żarliwej pasji, która jest krótkotrwały, a podstawą jest małżeństwo rozpada. Pierwszym problemem takiego małżeństwa zaczyna cierpieć po podróży poślubnej, gdy najpierw przechodzi miłosne i przychodzą codziennie.

otwarte małżeństwo
Członkowie takiej unii nie wyznają zasadę monogamii. Pozwalają one na siebie i swojego partnera komunikacyjnego na boku.
Oboje małżonkowie są spełnione, ponieważ nie uważają takie zachowanie nie zmieniło. Najważniejsze jest to, że małżonkowie mają głębokie uczucia, reszta – to zjawisko przejściowe, ale pomaga rozjaśnić życie i sprawiają, że odmiana.

przyjazny Union
Przyjaźń, wspólne interesy i wzajemne vzaimonimanie u podstaw tego małżeństwa. Takie sojusze są bardziej charakterystyczne dla osób starszych.