568 Shares 3475 views

10 rzeczy, że partner nie powinien mieć z tobą porozmawiać

Słowa mają niezwykłą moc. Które łamią serca. Powiedział, nawet w ferworze kłótni i „niepoważne”, nie jest łatwo zapomnieć. I to jest naprawdę tak źle, jeśli wiesz, że to z pierwszej ręki.


Poniżej znajduje się lista zwrotów, które nie mogą mówić w związku, ponieważ są one naprawdę boli.

1. To wszystko twoja wina / wino

Oskarżyć kogoś nie oznacza, aby rozwiązać problem, nawet jeśli dana osoba jest naprawdę winny. Twój partner powinien unikać oskarżycielski przemówień, ale zamiast wyjaśnić, dlaczego myśli tak, a nie inaczej, i zaoferować pomoc w rozwiązaniu tej sytuacji.

2. On / ona zawsze robił to za mnie

Nie pamiętam, nigdy nie może dać przykład tego pierwszego. Porównaj z byłym kochankiem – nie tylko rozgniewać go, ale również wskazują, że obecny związek nie jest w pełni zgodna z poprzednią. Oznacza to, że twój partner będzie zawsze martwić, czy są one wystarczająco dobre. Jeżeli związek jest naprawdę problem, muszą zostać omówione i rozwiązane za pomocą kompromisu.

3. To najgłupsza rzecz, jaką słyszałem (a)

Jako kochającego partnera, twój chłopak / dziewczyna wziąć wszystkie swoje cele i idee. Jeśli są tak czułe, może nawet lepiej dla nich nic nie mówić? Nawet jeśli pomysł jest naprawdę absurd, chyba że jest to niemożliwe, najpierw przeniknąć do jego istoty, a następnie wyrazić swoją opinię łagodniejsze niż tak bezappelyatsionnno żeby go obalić? My sami często stawiamy sobie pudełko, nie trzeba robić to najbliższa osoba.

4. Po prostu chcę cię uderzyć teraz!

Nawet jeśli fizyczne nadużycie przez swojego partnera nigdy nie miałem lepiej nenamnogim. Powinien unikać takich myśli, nawet gdy nie ma argumentów. Nie tylko, że przemoc nie rozwiązuje żadnych problemów, ale również powoduje ich.

5. Nie można nic zrobić teraz!

Jest to bardzo niebezpieczne, fraza, ponieważ zaczynasz w to wierzyć. Pomijając fakt, że są bezużyteczne, a nawet jeśli tak nie jest, twój partner wpływa na poczucie własnej wartości i pewności siebie.

6. Mówiłem

Oczywiście, i wiesz, miło się skupić na tym, że masz rację, a Twój przeciwnik – nie. Ale czy to coś postanowi? I jest partnerem przeciwnik? Gdy ta fraza, nie powiedzieć i usłyszeć na ich korzyść, to jest nie tylko irytujące, ale również w znacznym stopniu zaszkodzi.

7. Jeśli mnie kochasz, powinieneś …

Brak „IFS”, a nie „powinien”. To ciśnienie – manipulacja, która jest zakazana w normalnych i zdrowych relacji w jakikolwiek sposób. Ponadto, jest to bardzo podstępny cios, ponieważ kochał jeden wie, że, oczywiście, że go kochasz, i, oczywiście, śledzić jego prośbę. Ale nie można wtedy po prostu zapytać?

8. Nie należy go nosić

Przypomnijmy, krytycyzm w stosunku co najmniej raz był początek czegoś dobrego? Twój kochający ludzie będą cię kochać w żaden sposób. Jeśli tak jest, oczywiście, kochający. Zaoferuje ci kawałek siebie, ale na pewno nie sprawi, że poczujesz się jak nieudacznik w wyborze stylu.

9. Państwo kompletny / dopełnia mnie

Może się to wydawać dość ładne, ale w rzeczywistości jest to czerwony dzwon. Zdrowe relacje wiążą prywatną przestrzeń dla rozwoju każdego partnera, a ten zwrot oznacza, zależnie powyżej zdrowego poziomu. Bądź ostrożny z takich wypowiedzi, bo z nich mogą również pochodzić wysokie oczekiwania.

10. [Wstawić żadnych uwag lekceważących tutaj]

Nikt nie powinien zaakceptować fakt, że nie jest przestrzegana. Zwłaszcza jeśli nie szanujesz osoba twierdzi, że kocha i troszczy się o ciebie. W jakiejkolwiek formie nie została wyrażona, jakby nie rzadko wspomniano, nie jest pogodzić się z tym. Uwaga żadnych wzorców zachowań partnera i wyjść z każdej relacji, w której szacunek (a wraz z nim) w co nie umieścić. On / ona nadal robić to jeszcze raz? Idź raz na zawsze.