773 Shares 2866 views

Kim jest Kolyan Naumov?

Prawdziwe dziecko Kolyan Naumov – jeden z najbardziej popularnych postaci w telewizji. Dobry człowiek rodziny i ojciec dwojga dzieci w zwykłym życiu, młody talent i charyzmatyczny aktor – lista jego ról rośnie. Więc kim on jest?

Jak to się zaczęło

Chłopiec Kolya Naumov urodził się w 1982 roku, w dniu 28 lutego, w wojskową rodzinę. Patrząc na to, że życie jego ojca jest dość trudne, młody człowiek porzucił dziecięce marzenie o tym, jak podążać śladem ojca. Zamiast tego Kolyan Naumov wchodzi do Permu Pedagogicznego Uniwersytetu i zamierza zostać tłumaczem w przyszłości. Dziwne, ale studia w PPU raz na zawsze zabrała młodego utalentowanego faceta na bok, co jest przeciwieństwem nauczania.

Inny uczeń, zauważył starszych uczniów. Począwszy od początku 2000 r. KVN doświadczył szczyt popularności, a każdy szanujący się uniwersytet miał własny zespół zabawnych i zaradnych dzieci. W Permu pedagogiczny był znany w całym kraju "Parma". Nicholas natychmiast pasuje do zespołu, prawie natychmiast został przyjęty do pierwszej drużyny. Trudno powiedzieć, co spowodowało przyczynę: charyzmę, ciężką pracę, szczęście lub wszystko razem, ale to była gra dla Parmy, która sprawiła, że stał się sławny i rozpoznawalny. Sam zaczyna pisać scenariusze, czasami nawet w wierszach, a jego praca również nie jest niezauważona. Wesoły chudy facet wyszedł. Miał własną armię wielbicieli.

Jak Nikołaj Naumow stał się prawdziwym dzieckiem

Dziś Nikolai Naumov jest bardzo popularny nie tylko w Rosji, ale także za granicą. Oczywiście wszystko zaczęło się od sławy "Parmy". Dziś jest bardziej znany z roli w kinie. Po raz pierwszy został zauważony i zaproszony do działania w 2003 roku, potem grał w serialu "Mongoose" w odcinku "Wdowiec na ekstradycję". To był początek jego pracy w kinie. Po – znów epizod, już w serii "Kubki". Nikolay gra inspektora policji drogowej.

Pierwszą naprawdę godną uwagi i charakterystyczną pracą była rola w serialu "Prawdziwe chłopcy". Kolyan Naumov grał tam jego imiennik. Jak mówi sam młodzieniec, jego postać nie jest jego dokładną kopią, ale jego charakter budzi w nim wrażenie, a wszystkie jego działania mogą być usprawiedliwione z moralnego punktu widzenia samego aktora. "Nie mogę być nazywany brutalnym prymasem, ale nadal mamy coś wspólnego", mówi Nikolai o jego charakterze. Seria została wydana w jednym z najbardziej popularnych kanałów młodzieżowych, a wreszcie milion widzów zobaczyła nowego bohatera.

Kolyan Naumov stał się bardzo popularny, jego oceny w "YouTube" pokonały wszystkie możliwe rekordy. Opowieść o facecie, który dorastał w trudnej okolicy i trafił na właściwy tor, a nawet w prezentacji takiego interesującego aktora wywarł duże wrażenie na opinii publicznej. Do tej pory ta osoba jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych wśród wielu pokoleń widzów.

Pracuje w filmie

Kariera Naumova w roli aktora filmowego poszła gwałtownie po "Real Boys". Kolejną rolą jest korespondent w filmie "Pregnant". Lista jest kontynuowana: główna rola w filmie "Niania", gdzie zagrał prowincjonalnego biznesmena, który spotykał się ze swoim kolegą, aktorem Araratem Keshchanem. Dwóch komediantów, znanych ze swojej roli w seriach humorystycznych dla młodzieży na TNT, stworzyło wspaniały tandem. Sparky humor jest niezbędnym atrybutem filmów z tą kompozycją, a "Nyanki" nie jest wyjątkiem.

Ostatnia praca w kinie, gdzie brał udział w Nikołaju – komedii "Przyjaciele Przyjaciół" wydanej w 2013 roku. Wszystkie filmy z Kolyanem Naumovem należą do kategorii komedii młodzieżowych. Jest mało prawdopodobne, aby szukać głębszego sensu i ekscytującego scenariusza. Przeciwnie, mają one na celu odwrócenie uwagi od problemów i sprawiają, że śmieją się ze wspaniałych żartów. I najczęściej przeglądarka szuka dokładnie tego.

Kariera komediowa

Kolyan Naumov nie przestał być komikiem nawet po wyjściu z KVN. Jego praca w kinie, jako gospodarz telewizyjny i goście programu telewizyjnego, nie pozostawia wątpliwości, że musi urodzić się humorysta i właśnie tak jest.

Być artystycznym i sprytnym naturą, Nikolai udaje się zebrać żarty z niczego. Z powodzeniem uczestniczy w programach telewizyjnych, jest mu lubię być zaproszony ze względu na poczucie humoru i zdolność do improwizacji, co przejawia się w KVN. Przykładem tego jest pokaz "Komedia Woom". Kolyan Naumov wyznał miłość tak artystycznie, że ten epizod wybuchł internet.

Życie osobiste

Kolyan Naumov w życiu – sportowiec, udany biznesmen, szczęśliwy kochający mąż i ojciec dwojga dzieci. Hobby na snowboardzie to rodzina. Sam Nicholas marzy, że jego ulubiony pocisk został opanowany przez dzieci. Nawiasem mówiąc, według Naumowa i jego żony Albina, nie zatrzymają się na dwoje dzieci. Jest ich marzeniem o wielkiej i zjednoczonej rodzinie.

W 2011 roku aktor był w delikatnej sytuacji. Pojawiły się i natychmiast rozproszone wiadomości, które rzekomo miało wypadek Naumov. Były plotki, że brutalnie złamał zasady, cierpiał i służył jako winowajca za śmierć innego uczestnika w starciu. "Kaczka" była tak wiarygodna, że wymagała śledztwa, a sam Nikołaj musiał usprawiedliwić się przed prasą. Jakiś czas później, wszystko zostało uregulowane. Ale nadal nie jest jasne, kogo i dlaczego taki PR był potrzebny. W każdym razie popularność ma dwa aspekty: z jednej strony sława to pieniądz, sława i nowe możliwości. Ale obrót medalu jest wymuszony oddzieleniem od krewnych i uświadomieniem sobie, że w każdej chwili każdy, jeśli jest to pożądane, może zacząć badać brudną pościel wczorajszego idola.