388 Shares 8463 views

Biografia i życie osobiste aktorki Ketrin Mennig

Czarujący i charyzmatyczny aktorka Ketrin Mennig jest znana widzom z pracy w wielu filmach i serialach telewizyjnych. Stellar dziewczynka kariera napisane na starym, bo ciotka była aktorką, tancerką matka Broadway. Niezwykły styl i niektóre prace w filmie Catherine stały pokarm dla wielu założeń dotyczących homoseksualnych gwiazd, mimo że osobiście potwierdził swój heteroseksualizm w wywiadzie, a następnie starał się nie komentować jego życiu osobistym.


Ketrin Mennig: biografia

Aktorka urodziła się w Filadelfii w dniu 29 grudnia. Jej ojciec skrzypcach, a jego matka była tancerką i pojawił się w produkcjach na Broadwayu. Kuzyn dziewczyny – znane aktorki Gvinet Peltrou.

Ostateczna decyzja o ich zawodzie niemowlę Katherine postanowiła już po 10 latach, kiedy znalazła czasu, aby wziąć udział w szkolnej sztuce „Vinni Puh”. praca etap był tak zadowolony z dziewczyną, ona przepisał scenariusz na swój własny sposób i jego przyjaciół, organizowane amatorski występ w Filadelfii Library.

szkolenie

Pokrewieństwo Ketrin Mennig przewidział to łatwy sposób na scenie, ale nie rezygnują ze szkoły i ukończył liceum w dobrej wierze. W wieku 18 lat wstąpił krasavitsv American Academy of Dramatic Arts w Nowym Jorku. Tutaj, próbowała jej rękę jako model.

Po Akademii Catherine wszedł słynny szkolenia Williamstown Theatre. W ciągu dwóch sezonów teatralnych Katherine Moennig został przeszkolony i aktywnie uczestniczyć w przedstawieniach. Na przykład, jednym z występów, gdzie aktorka brał udział; – „Jak wam się podoba” (Szekspir).

kariera

Od najmłodszych lat dziewczynka lubił grać na skrzypcach i balet, ale ani jedno, ani drugie stała się sprawą jej życia. Po szkolnym przedstawieniu „Kubuś Puchatek” Katarzyna wiedziała o jej losie – przemysł teatru i kina. Przed ukończeniu uczennice często udział w różnych szkolnych.

Po wydaniu New York Academy of Art dziewczynki kilku miesiącach pracy na Williamstown Theatre Festival, który był bardzo prestiżowe. Tym razem dziewczyna dała duże doświadczenie pracy za kulisami.

Ketrin Mennig telewizyjny debiut rola dziewczyny, Jacqueline, który zmienił się w faceta, aby dostać się do akademii dla młodzieży Rowley. Obraz nazywa się „Young Americans”. rola inna dziewczyna, która później stała się najbardziej znanym był Sheyn Makkatchen (stylista gorąco temperametrom z filmu „The L Word”). Bohaterka miała czas, aby wejść w relację z wieloma ludźmi odnaleźć ojca ze swoim bratem, aby zepsuć swój ślub. Dzięki pracy utalentowanego filmów Ketrin Mennig są ekscytujące i interesujące. Ten obraz po prostu stał się punktem wyjścia, po którym aktorka obudziła się sławny. Mimo gwiazdorskiej obsady, która brała udział w filmie, Katherine Moennig nie wygląda blado na tle słynnych aktorek Hollywood.

Że charakter otvyaznoy Sheyn Makkatchen Ketrin Mennig rozsławione. Ponadto aktorka wystąpiła jako Miranda Foster, lekarza w serialu „Three Rivers”. Również zagrała w teledyskach (na przykład, w 1999 roku widzowie mogli zobaczyć ją w musicalu, Is Anybody Home jest bardzo popularny w czasie grupy muzycznej Our Lady Peace).

życie osobiste

Relacje z płcią przeciwną – to jest po prostu coś, co nie jest objęte aktorka Ketrin Mennig. Życie osobiste – to jest dokładnie to, co ona stara się nie reklamować. Dziennikarze nigdy nie udało się złapać Katherine Moennig w skandalu. Aktorka zawsze postępować ostrożnie i ostrzegł w wywiadzie, że nie stara się szerzyć na temat relacji osobistych i preferencji seksualnych.

Bardzo wiele z nich wyraził pogląd, że może ona być homoseksualistą. Przede wszystkim, nie ma wrażenia z ról w filmach (lesbijek i transseksualistów), jak również konkretnego obrazu. Pomimo tego, Katherine Moennig osobiście zaprzeczył sobie wszystkie te pogłoski w wywiadzie dla dziennikarzy w 2000 roku, odpowiadając na drażliwy pytanie o orientacji heteroseksualnej, że.

Ciekawe fakty z życia aktorki

Jest to dla tożsamości i charyzmat publiczność zakochała się w Ketrin Mennig. Zdjęcia aktorki jest zawsze różny od wizerunku przepychu i jasnych gwiazd Hollywood. Katherine wie o wiele interesujących faktów. Na przykład:

 1. Aktorka była wśród przodków Niemców i Irlandczyków.
 2. Gvinet Peltrou – Kuzina ketrin.
 3. Blisko nazywa ją Kate.
 4. Dziewczyna ma wielkie poczucie stylu, często zajmuje się dekoracją.
 5. Sushi – ulubionym pokarmem aktorki.
 6. Pierwszy koncert, którą odwiedził, – solowy album Michaela Jacksona.
 7. Katherine kocha filmy. "The Texas Chainsaw Massacre", "Nieugięty Luke" i "Midnight Express"
 8. Katarzyna jest prawdziwym fanem muzyki. Cieszy słuchania The Killers, Cutcopy, Metric. A przede wszystkim – Led Zeppelin.
 9. Najmocniejszy z jego rolą myśli Cheryl Avery z serialu „Law & Order”.
 10. Poza tym aktorka i modelka pracuje Katarzyna pracowała w sklepie i pizzerii, jako nastolatek.
 11. Meksyk – jej ulubiony kraj. Katherine Moennig było niemal na każdym rogu.
 12. Dziewczynka ma dwa psy, których nazwa jest Floyd i kapitanem.
 13. Aktorka działała ze sprawozdaniem z posiedzenia organizacji charytatywnej Czerwonego Krzyża na pomoc ofiarom huraganu Katrina.
 14. Ulubiona książka aktorki – praca A. Garland "The Beach".
 15. W dzieciństwie, Kate zaprzyjaźnił się z więcej niż chłopców z dziewczętami.

Filmografia

Aktorka wzięła udział w filmie liczne obrazy. Na przykład, przez kilka sezonów Katherine była zaangażowana w serialu „Law & Order”. Po ukończeniu aktorka zagrała także w sequelu „Law & Order. Special Victims Unit. " Innym dziełem Katherine Moennig w filmie – serial TV „Young Americans”, który okazał się klapą i wcześnie zamknięty. Od 2000 do 2001 roku brała udział w filmie kilku filmach:

 • Ludzie, lodu;
 • Slo-Mo;
 • „Gorycz miłości”;
 • „Kroniki portowe”.

Ketrin Mennig wystąpił także w serialu "CSI – Miami", po którym aktorka miała rolę stylisty temperamentu, który przyniósł jej sławę (film serial "The L Word"). Następny pracowali na zdjęciach: zaproszenie do samobójstwa «Szkoła Sztuki Confidential», Reinventando Hollywood «Wszystkie są dobre„. W ciągu ostatnich kilku lat publiczność mogła zobaczyć aktorkę w następujących filmach: „Dexter” (serial), „Prawnik z Lincolna”, „Gra o przeżycie”, „Ray Donovan”.