439 Shares 1408 views

Ruslan Kurbanov, orientalista: biografia, narodowość i wykaz publikacji

Ruslan Kurbanov – wybitny politolog i znawca Kaukazu Północnego. Do tej pory, orientalista Ruslan Kurbanov, znany na całym świecie dzięki jego prac w dziedzinie badań naukowych. Oprócz swoich działań społecznych i naukowych Ruslan jest również dyrektorem Funduszu Wsparcia, który stara się pomóc innowacyjne projekty.

Ruslan Kurbanov (orientalista): biografia

Znany politolog krajowym i utalentowany – Dagestan.

Ruslan urodził się 26 października 1976 w kurcząt wsi, w Dagestanie (dziś wieś jest uważane za terytorium Federacji Rosyjskiej).

Zgodnie z ich wykształceniem Kurbanov jest ekonomistą. Po ukończeniu University of Dagestan Kurbanov został sporządzony z polityką. Był w stanie obronić doktorat nauk politycznych na Uniwersytecie w Petersburgu.

Ruslan Kurbanov biografia orientalista stanie zaskoczyć wszystkich: zwykły facet z Dagestanu miejscowości, który osiągnął taki rozgłos dzięki jego poglądów na temat konkretnych dziedzin życia społecznego – w tym przykładzie jest naprawdę godne szacunku.

Pierwsze kroki w działalności naukowej

Po ukończeniu studiów, Kurbanov był zaangażowany w działalność dydaktyczną. Był głównym instruktorem kursu rosyjskich studentów adaptacji syryjskie uniwersytety, aby powrócić do domu. Wiadomo również, że Ruslan Kurbanov pracował jako nauczyciel, ekspert w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii prestiżowych uniwersytetów.

Później, w 2011 roku, rok Kurbanov otwiera Moskwa szkołę, która specjalizuje się w szkoleniu dziennikarzy-muzułmanów, że jest ważnym krokiem do zjednoczenia narodu rosyjskiego i narodów Kaukazu, ponieważ stały kontakt pomiędzy rosyjskimi i muzułmańskich dziennikarzy po prostu nieuniknione.

Początki kariery: dziennikarstwo

W swoich działaniach Kurbanov zawsze wieloaspektowy. Wczesna kariera w dziedzinie dziennikarstwa. Staje reporter Dagestanie programu informacyjnego, zyskał sławę dzięki czemu został on zaproszony do innych firm, które były w jakiś sposób związane z działalnością dziennikarstwa.

Kolejnym krokiem w promocji drabinie kariery dla Kurbanov był dziełem Federacji „Senatu” Rady programu, który został nakręcony dla transmisji na kanale telewizyjnym „Rosja”. Pracował jako redaktor naczelny.

Oprócz telewizji emituje Ruslan Kurbanov (orientalista, biografia, narodowość, która interesuje nas dzisiaj) pokazał swoje dziennikarskie talenty w dziedzinie druku. Do tej pory, Ruslan Kurbanov jest polityczny redaktor w czasopiśmie „Sense” i redaktor naczelny portalu „polityki kaukaskiej” w Internecie.

Ciąg dalszy sukces

Kolejny krok – stanowisko Wiceprezesa Lezgin autonomii. Po otrzymaniu starszy pracownik naukowy w Instytucie Oriental zaczęli mówić, że Ruslan Kurbanov – orientalista (biografia, narodowość – to wszystko staje się obecnie interesujące dla wielu fanów jego talentu). Wkrótce los dał okazję do utalentowanego człowieka, aby pokazać siebie.

Był w stanie zająć stanowisko w ośrodku badawczym w Brukseli, gdzie prowadził prace związane z podzielonymi narodów Dagestanu, umowy podpisanej z Uniwersytetu belgijskiego przez trzy lata.

Do badania bardziej dogłębnej tego zjawiska, jak rozdzielenie całego narodu, Kurbanov musiały poprawić swoje umiejętności, które czynił w Rosyjskiej Akademii Służby Państwowej przy specjalnych kursach „Bezpieczeństwo stosunków między grupami etnicznymi”.

W tej chwili Ruslan Kurbanov jest główny badacz kultury Azji Środkowej, Kaukazu i całego miasta i regionu Ural Wołga.

„Altair” Fundacja

Kolejnym ważnym elementem w pracy Kurbanov stało się wsparcie społeczne wszystkie naprawdę dobre innowacje, które są związane z internetu kuli.

Jednym z obszarów, które są obsługiwane przez fundusz, była walka z terroryzmem islamskim. Otwarta propaganda tej walki, która rozprzestrzenia się w całym Internecie, jest bardzo ważne dla światowego pokoju. To co Kurbanov powiedział, odpowiadając na pytania reporterów o pracy swojej fundacji.

rozwój polityczny Kurbanov

Orientalista Ruslan Kurbanov objął poważny rozwój w sferze politycznej.

W 2014 Ruslan Kurbanov przedstawić swoją kandydaturę na stanowisko członka Dumy Państwowej Federacji Rosyjskiej, ale został skazany generowania fałszywych głosów, dlatego nominacja została wycofana.

Pomimo tego niefortunnego zdarzenia w swojej karierze pełnił funkcję przewodniczącego Komitetu Wykonawczego Kongresu Rosyjskiej, skupiając się na kulturze ludów kaukaskich, aż do 2015 roku.

Do tej pory, Ruslan Kurbanov, orientalista, biografia, narodowości, które rozważamy, jest częścią kierownictwa Rady Ekspertów, która jest częścią Rady Rosyjskiej mufti, będąc ekspertem w tej dziedzinie.

Ponadto Kurbanov zawarte w członkostwa operacyjnego stosunków między grupami etnicznymi z rządem w Moskwie.

Jako ekspert w obszarze Północnego Kaukazu, a także islamu, Kurbanov udział w różnych programach telewizyjnych i programów związanych z kulturą tych narodów.

O Syrii i Dagestanie

Podczas wywiadu w forum gospodarczym Ruslan mówi o krajach Kaukazu Północnego. Ruslan Kurbanov Dagestanu i Syria mówi to, co dzieje się w tych krajach, teraz rzeczywiście. Mówienie, że w tych krajach jest obecnie bardzo trudna sytuacja, Kurbanov powiedział, że sytuacja w Dagestanie jest trudniejsze niż w krajach sąsiednich. Sytuacja ta wynika z faktu, że Dagestan zawsze była podzielona na dwie części: jedną, która podlega władzy chanów, a jeden, który został dany dla siebie. Ponieważ w dzisiejszych czasach większość bojowników – są ludzie, którzy żyli od wieków bez uznania niczyjej władzy, oni sami rozwiązywać swoje problemy i teraz, nie prosząc o pomoc nikt.

Ruslan Kurbanov: Islamski uczony i publicysta

Kurbanov, mając dokładnie badane cała historia Północnego Kaukazu, doszła do wniosku, że w Dagestanie nigdy nie była jednolita religia. Wszystko religia w tej dziedzinie nawet islamski, ale istnieją cztery warianty, z których wszystkie są oficjalnie uznane.

Ruslan Kurbanov, krótka biografia oraz wykaz publikacji, które mówią o jego wielkim zainteresowaniem w tej dziedzinie, napisał wiele artykułów, dyskusji dotyczącej religii islamskiej.

Lista publikacji Ruslan Kurbanov:

  1. Artykuł o dżihadzie.
  2. Artykuł o aresztowaniu Amirov.
  3. Artykuł o wojnie domowej w Dagestanie.
  4. Artykuł na rekrutację Tadżyków.
  5. Artykuł o mieszkańców Osetii i Adygeya.
  6. Artykuł o jego kandydatury w wyborach.