173 Shares 2524 views

Supervillain Buzzard (Marvel Comics)

Buzzard (Marvel Comics) nie należą do najbardziej znanych supervillains komiksów. Niemniej jednak, jest to znak będzie poświęcony naszym artykule. Nick Buzzard sześć złoczyńców wszechświat Marvel, najbardziej znany z nich – Edrian Tums, odwieczny wróg Spider-Man. O nim i rozmawiać.

Skąd Sęp

Marvel Comics jest zazwyczaj zawsze daje jego bohaterów bogatą biografię, nie był wyjątkiem i nasz supervillain.

Edrian Tums w młodym wieku stracił rodziców i został wychowany przez Marcus, starszy brat. Już w tamtych latach stał się z ich zdolności umysłowych. Dorastając, Adrian postanowił zostać elektronikiem. W ciągu tych lat, wymyślił garnitur, który pozwalał mu latać jak ptak. Ale jego partner Bestmen ukradł projekt i sprzedał go. Tooms nie był w stanie udowodnić swoje prawo do wynalazku. W daremnej próbie przywrócenia sprawiedliwości, włamał się do biura Bestmena i okradł go. To nie prowadzi do niczego, ale od tego momentu, Adrian stanął po stronie zła i przybrał imię Myszołów.

Marvel Comics (postacie stworzone przez firmę, są stale w obliczu bezbożnych) postanowiła utrzymać drogę Spider-Man i sępa, gdy ostatni szczutego piractwa powietrza. Sam pająk potrzebne zdjęcia Buzzard, aby odebrać nagrodę „Codziennie Bugle”. Tooms pierwsza bitwa do wygrania, a Spider-Man prawie stracił życie. Ale wkrótce superbohater stanie opracować urządzenie, które naruszają kombinezon roboczy Myszołów jest. W rezultacie, Tooms został pokonany, a zakończył się w więzieniu. Można powiedzieć, że od tego momentu rozpoczął wieczną konfrontacji między znakami.

Moce i umiejętności

Buzzard (Marvel Comics) nie jest obdarzony supermocarstw, więc korzysta z różnego rodzaju urządzeń do walki z superbohaterów. Korzyści, które dają mu wszelkiego rodzaju gadżetów elektronicznych:

 • Lewitacja. Nawet bez użycia jego pasa dla lotów Tooms jest w stanie lewitować, ponieważ bardzo długi czas korzystania z urządzenia. Ale w tym samym czasie znacznie zmniejszyć jego prędkość powietrza.
 • Manipulacja grawitacji. Dzięki zastosowaniu technologii magnetycznej Buzzard zdolnego do podnoszenia ciężkich przedmiotów, takich jak wieża ciśnień.
 • Nadludzka siła. Pas elektromagnetyczny zwiększa wytrzymałość Vulture kilkakrotnie. Używając go, może on unieść obiekt o wadze do 317 kg.
 • Inteligencja. Tooms jest genialny inżynier elektryk i wiedzę w dziedzinie inżynierii i elektroniki. Praktycznie cały swój sprzęt, stworzył sobie.

strój

Jak wspomniano powyżej, nie posiada żadnych super mocy Buzzard. Świat komiksów „Marvel” interweniować w ogromnej liczbie znaków, ale tych, których siła zależy od technologii, nie tak dużo. Tak, mamy listę sprzętu, który sprawia, sępa jednakowe znaki z super moce:

 • Skrzydła i pas elektromagnetycznych. Z tych gadżetów Tooms zdolny wznieść się na wysokość 11 tysięcy stóp i rozwijać prędkość 153 km / h. Jego antena pasować dołączony generator antygrawitacyjny, który pozwala Villain trzepotanie skrzydeł poprzez levitate. Solenoid pas zwiększa wytrzymałość fizyczną i zwiększa witalność. Kiedy Tooms zdejmuje kombinezon, jego zdolność stopniowo zanikać.
 • Pióra ostrze Sęp użycie jako broni pocisku. W tym przypadku, ich strata nie wpływa latające cechy kombinezonu.
 • Broń. Szakal nie gardzą użyciu konwencjonalnych i energii pistolety, noże, granaty i rękawice z pazurami.

inne Vultures

Jak wspomniano powyżej, alias Buzzard (Marvel Comics) nosił więcej niż jeden znak. Mamy listę tych, którzy nadal własnością nazwę:

 • Renero Drago stał sępów, aby dowiedzieć się od Tooms zlokalizować zapasowy kombinezon, gdy byli w więzieniu razem.
 • Clifton szalotka rozproszony, włożył garnitur i Vulture użył trasmutatsii maszynowego. W wyniku tego, że połączył się z kombinezonu.
 • Udziec – były sokarmenik Tooms, który był zdolny do samodzielnego montażu podobną zbroję.
 • Dzheyms Natal stał się potworem-a sęp w wyniku utworzenia eksperymentu super-żołnierzy. Wtedy wściekły i zaczął zabijać wszystkich.

Jest to opowieść o supervillain pseudonimie sępa. dzisiaj bohaterów komiksów Marvel „” stają się coraz bardziej popularne, więc może wkrótce i ta postać będzie dostać się na naszych ekranach kinowych.