787 Shares 6561 views

Podsumowanie „Numbers” przez szefów Bunin

Historia jest napisana w formie spowiedzi mężczyzny do małego chłopca. Gdy autor spowodował poważne spada out z jego bratankiem Eugene. W tej pracy, odwraca się ku niemu, próbując wyjaśnić chłopca i siebie, dlaczego zachowywał się w tej chwili.

Iwan Bunin "Numbers". Podsumowanie Rozdział 1-2

Autor zwraca psotny chłopiec, który niestrudzenie od rana do nocy z krzykiem i działa we wszystkich pokojach. Ale im bardziej dotyka mu dorosły, postrzegane są te chwile, kiedy dziecko się uspokoiło, dociskane do niego, albo kiedy impulsywnie całuje go po uzgodnieniu. Do wieczora chłopiec przeprosił i zapytał wuj jeszcze pokazać mu numery. Rano dziecko miał wielkie pragnienie, by kupili mu piórnik, ołówki, magazyn napisany dzieci. Ale wuj nie był w nastroju, aby przejść do miasta, żeby to wszystko. Powiedział, że dziś królewski dzień, wszystko jest zamknięte. Wtedy chłopiec poprosił o przynajmniej Liczby pokazują.

Być może dziecko nie będzie pamiętał, kiedy dorastał, pewnego dnia wyszedł z jadalni z bardzo smutną twarz po kłótni ze swoim wujem.

I. A. Bunin "Numbers". Podsumowanie Rozdział 3

W godzinach wieczornych, niestrudzony Jack wymyślił swoją nową grę: skakać i krzyczeć głośno w rytm muzyki. Matka i babcia próbowała go zatrzymać, ale on nie zareagował. Odważnie odpowiedział na komentarz i wujem. Ledwo powstrzymał, żeby nie odlecieć uchwyt. Ale po kolejnym skoku i krzyczeć wuj podskoczył, krzyknął na chłopca, chwycił go za rękę, uderzył i wypchnięty z pokoju.

Podsumowanie „Numbers” Bunin IA. Rozdział 4

Ból i upokorzenie Jack zaczął krzyczeć na drzwiach. Po pierwsze, z przerwami, a następnie nieustannie płacze. Potem stał się grać na uczuciach, aby zadzwonić. Mój wujek powiedział, że nic się nie stanie z nim, mama starała się być zimną krwią. Tylko moja babcia wargi drżały, odwróciła się od wszystkich, ale został przydzielony do pomocy nie udać. Jack zrozumiał, że dorośli też postanowił stanąć na jego ziemi. Nie mógł płakać, jego głos był ochrypły, lecz nadal krzyczeć. Już wujek chciał otworzyć drzwi do przedszkola i zatrzymać cierpienia gorące słowa. Ale to nie jest zgodne z zasadami zachowania dorosłych. Wreszcie chłopiec uspokoił.

Podsumowanie „Numbers” Bunin IA. Rozdział 5

Wujek załamał się i zajrzał do pokoju, udając, że szuka przypadku papierosów. Jack grał na podłodze z pustymi matchboxes. Spojrzał w górę i rzekł do wuja, że nigdy nie będzie go kochać. Matka i babcia poszła też do niego i pocieszyć, to nie jest dobry zachowywać się w ten sposób, konieczne jest, aby poprosić o przebaczenie swego wuja, a następnie udaje się do Moskwy. Ale żona nie obchodzi. Dorośli zaczęli ignorować go ponownie.

Podsumowanie „Numbers” Bunin IA. Rozdział 6

Niemowlę było ponure. Jack nadal przesuwać pola na podłodze. Babcia zaczęła szeptać mu się, że jest bezczelny, że jego wuj był nie tylko nie kupić cukierki, a co najważniejsze – numery nie mów. Ten mieszać Zhenyu. było iskry w oczach. Poprosił raczej zacząć. Ale wujek ponownie w pośpiechu.

Podsumowanie „Numbers” Bunin IA. Rozdział 7

Jack w końcu przeprosił wuj powiedział, że po prostu go kocha, a on ustąpił i kazał przewieźć do stołu ołówki, papier. Oczy chłopca błyszczały z radości, ale było w nich, i strach, i nagle zmienia zdanie. Z przyjemnością pod opieką wuja Jack wywnioskować na papierze ich pierwsze dane.