560 Shares 2196 views

Fabuła „The garbaty Jazda” Ershov

„Garbaty Jazda” Ershov – fantastyczny wiersz. Ze względu na łatwość wersetu, obfitości aforyzmów i obecności pracy satyra dość popularny nie tylko wśród dzieci, ale także wśród dorosłych.

Podsumowanie: „The garbaty Jazda”, złapać złodzieja

Jeden rolnik miał trzech synów. Smart – Danilo, tak więc – Gavrilo i robi durnia – Ivan. Mają pola pszenicy rosną i sprzedać zboże na rynku kapitałowym. Nagle ktoś w nocy zaczął swoje plony do bieżnika. Bracia zgodzili się na służbie w czasie. Senior i średnim boi się złej pogody. Ich nie ma, więc nic zobaczyć. Ale Ivan był w stanie czekać i złapać białą klacz z długą grzywą złota. W zamian za wolność to obiecała urodzić do trzech koni: dwa piękne, a trzeci – trochę, z garbami. To nie może być sprzedawany pod żadnym pozorem. Ten garbaty konik będzie dla Iwana i asystent we wszystkim i protektora. i stało się po trzech dniach.

Podsumowanie: „The garbaty Jazda” konie na sprzedaż

Wkrótce Gavrilo i Danilo znaleźć te konie zostały podjęte i podane do kapitału do sprzedaży. Skating Ivan natychmiast łapie braci. Danilo i Gabriel poprosił o przebaczenie. Bracia pójść do miasta razem. Kiedy zatrzymali się na noc w tej dziedzinie, ujrzeli żarzące w oddali. Bracia Iwan wysłane do zbadania. Świeciło długopis. Garbaty Jazda powiedział, że należy do Firebird i kto będzie go wybierzesz, czeka na kłopoty. Ivan nie słuchać i umieścić pióro w czapce i jego brat nie mówi nic. REGULATOR kupować konie króla. Ci na drodze i pociągnął z powrotem do Iwana. Król, widząc tę rzecz, i zachęca, żeby był władcą nad królewskimi stajennych. Ivan zgadza. Starsi bracia wziąć pieniądze, idź do domu i wziąć ślub.

Podsumowanie: „The garbaty Jazda” Firebird dla króla

Po pewnym czasie śpiwór króla zaczął coś podejrzewać. Były szef stajni zauważa, że Ivan nie dba o konie, a one są zawsze czyste i dobrze karmione. Ukrywa się w stajni na noc, aby dowiedzieć się, co się dzieje. Bojar zobaczył Ivan wyjął pióro Firebird, i zapalił stodołę. On karmione, pojone zwierzęta, a potem zasnął. Spanie od razu udał się do króla. Donosi, że Ivan nie jest po prostu chowa pióro z Firebird, ale szczyci się uzyskać. Król wysłał go na tej misji. Garbaty Jazda obiecuje pomóc. Doradza królowi prosić o dwa Koryta proso i zagranicznych win. Rano uderzają one drogę. Wkrótce zawieźli do lasu, gdzie znajdują się pola, a na nim – góra srebra. Oto co noc przybyć do picia wody z potoku Firebird. Konik morski przypomina Ivan wlać do jednego koryta prosa i wypełnić go z winem i pod drugą, aby ukryć się. Zrobił tak. Gdy Firebird poleciał do koryta Ivan zgrabnie złowionych z nich za ogon. Król jest bardzo zadowolony, że taki prezent. Poprawia pozycję Ivan. Teraz – królewskiej pary.

Streszczenie bajki „The garbaty Jazda”: pokojówka dla króla

Ale spanie na to nie uspokoiło. Pewnego dnia usłyszał opowieść o carze-Maiden, którego matka przyniosła miesiąc i Sun – brata. Spanie w pośpiechu do króla i doniósł, że Ivan chwalił jej zasięgiem. Konik morski właściciel obiecuje pomóc w tym zadaniu. Aby to zrobić, po prostu wziąć drodze słodycze, zestaw obiad i złoty namiot. Rano wyruszyli. Wkrótce dotarliśmy do oceanu. Na brzegu rozbili namiot, rozłożyć urządzenie jadalną i słodycze, i ukryłem się. Księżniczka wróciła, jedli, pili i zaczął grać na harfie. Ivan wpadł do namiotu i chwycił ją. Przyniósł dziewczynę do stolicy. Król prosi ją o rękę, ale ona musi najpierw uzyskać jej pierścionek leżący na dnie oceanu. Boli ponownie wysłany na misję przez Iwana. Tsar Maiden prosi go, by zadzwonić na drodze do jej rodziny i aby go czcić.

Fabuła „The garbaty Jazda”: pierścień dla cara Maiden

Ivan przybywa na grzbiecie do oceanu i zobaczył go leżącego w poprzek wieloryba, na odwrocie którego znajduje się wieś. Prosi, aby wiedzieć, co jest karane. Podróżnicy przybył teremu cara Maiden. Nocą wypoczęty słońce i dzień – miesiąc. Matka jest zadowolona, że jej córka żyje, ale jest zły, że jej pragnie poślubić starego króla. Mąż powinien być tak piękny, tylko młody człowiek. Dowiedzieli się również, że wieloryb będzie wydany po uwolnieniu do morza pochłonęła ich trzy tuziny statków. Wieśniacy szybko opuścić plecach. Keith wydany statki i może unosić się. W dowód wdzięczności, pomaga Iwanow wysyła jesiotra na dnie morza , a te są w klatce piersiowej z ringu.

P. Yershov "garbaty Jazda". Podsumowanie: pozbycie króla

Król daje go do dziewczyny, ale ona mówi, że nie chce poślubić starca. Oraz w celu odmłodzenia król musi zanurzyć się w kotle z zimną wodą, a następnie – na gorąco, a na końcu – z wrzącym mlekiem. Że mówi to wszystko zrobić w pierwszej Ivan. I tutaj przychodzi z pomocą Skate. On macha ogonem, dunks w kotłach twarz dwa razy skrapia Ivan głośne gwizdy i dopiero po tym zanurzył i stał się piękniejszy niż to było. Król uwierzył w tej transformacji. Skoczył do garnka z wrzącym mlekiem i, oczywiście, gotować. Ludzie rozpoznał dziewczynę swej królowej, a ona wzięła Iwana do ołtarza. Bajka ślub święto kończy.