517 Shares 6130 views

Centrum handlowe "Gagarin", Ivanteevka: opis, usługi, cechy i referencje gości

Na terenie Moskwy i regionu znajduje się wiele centrów handlowych i rozrywkowych, restauracji, kawiarni, barów sportowych, kin i innych miejsc, gdzie każdy może zrelaksować się, a jednocześnie smakować wyśmienitych potraw, a także odwiedzić wiele sklepów. Dzisiaj pójdziemy do miasta jak Ivanteyevka na kilka minut, aby omówić jeden z kompleksów handlowych i rozrywkowych działających tam.


Centrum handlowe "Gagarin" w Ivanteyevka jest jednym z najpopularniejszych centrów handlowych i rozrywkowych. W salonie znajduje się wiele sklepów, restauracji, kin, więc codziennie odwiedzają setki turystów, aby odpocząć, dobrze się bawić i skosztować pysznych potraw, a także obejrzeć nowości w nowoczesnym kinie. Teraz będziemy mówić bardziej szczegółowo o tej instytucji, omówimy podstawowe informacje na ten temat i wiele więcej. Chodźmy!

Podstawowe informacje

Jeśli myślisz o zwiedzaniu centrum handlowego "Gagarin" w Ivanteyevce, zwróć uwagę na fakt, że instytucja ta działa codziennie bez przerw w godzinach od 9:00 do 22:00. Ponadto należy zwrócić uwagę na fakt, że można skontaktować się z administratorem tego kompleksu telefonicznie na oficjalnej stronie instytucji, zgodnie z harmonogramem instytucji.

Przy okazji, czy znasz dokładny adres tego centrum handlowego i rozrywki? Jeśli nie znasz tych informacji, zapisz następujące dane: Federacja Rosyjska, Region Moskiewski, Ivanteevka, Sovetskiy Prospekt, 2a.

Ponadto są sklepy dla odzieży, obuwia, akcesoriów, biżuterii, wyrobów dla dzieci, perfum i kosmetyków, elektroniki i technologii, kwiatów, pamiątek i prezentów, produktów dla zwierząt domowych i supermarketu, dzięki czemu można znaleźć idealny sklep dla Siebie i swoich bliskich. Ceny tutaj są do zaakceptowania.

Restauracje

Wcześniej w artykule wspomniano już, że na terenie tego kompleksu znajduje się kilka restauracji. Są to sieci takie jak McDonald's, Il Patio, Planet Sushi i Dolce Look.

Więc McDonald's znajduje się na pierwszym piętrze i działa codziennie bez przerw. Tam można kupić szeroki wybór pysznych produktów, które są sprzedawane po rozsądnych cenach i są wysokiej jakości. Jak rozumiesz, restauracja McDonald's pracuje nie tylko w Moskwie, ale także w całej Federacji Rosyjskiej. Do tej pory korporacja ta posiada ponad 360 restauracji, a liczba odwiedzających, które są codziennie obsługiwane przez te instytucje, przekracza 1 milion osób.

Jeśli chodzi o restaurację "Il Patio", to warto zauważyć, że znajduje się na piątym piętrze i jest również integralną częścią dużej sieci placówek działających na terenie Moskwy i wszystkich miast Federacji Rosyjskiej. Tutaj można spróbować jakości gotowanych steek i innych potraw mięsnych, a także uzyskać zniżki i wziąć udział w działaniach, które odbywają się codziennie. Na przykład przedstawiciele instytucji zwracają 20% zakupu w formie punktów za każde urodziny. Tak więc możesz przyjść tu ze swoimi przyjaciółmi, krewnymi i kolegami i dobrze się bawić, a na koniec otrzymać 20-procentowy rabat. Nawiasem mówiąc, czy wiedziałeś, że na tej uczelni znajduje się mała szkoła kulinarna? W każdą sobotę, od południa do 14:00, restauracja organizuje kursy mistrzowskie dla młodych turystów. Przyjdź i nauczyć się gotować!

Porozmawiaj o innych restauracjach i kawiarniach, które działają na terenie tego kompleksu rozrywkowo-rozrywkowego, nie będziemy, ponieważ zdecydowanie musimy omówić kino bardziej szczegółowo. Zacznijmy!

Kino

Czy lubisz kinematografię? W takim przypadku zalecamy odwiedzenie SEC "Gagarin" (Ivanteyevka) i kina, którego harmonogram zostanie wkrótce wyświetlony. Na terenie SEC znajduje się kino zwane "Cinema Company", które znajduje się na piątym piętrze. Instytucja sama w sobie reprezentuje cztery pokoje, łączna liczba miejsc w których jest 367 sztuk. W pierwszym pomieszczeniu jest 90 osób, w drugim może wynosić do 127 osób jednocześnie, a trzecim i czwartym salie odpowiednio 81 i 80 miejsc. W skrócie, należy zauważyć, że jest wszystko, aby komfortowo spędzić czas.

Harmonogram

Więc co jest gotowe zaproponować harmonogram kina w SEC "Gagarin" (Ivanteyevka)? Do połowy lata 2017 r. Nadają się dziesiątki filmów, a w połowie lata 2017 można oglądać takie filmy jak: "Planeta małp", "Strzał w pustkę", "Czarna woda", "Biuro eksperymentów", " Spider-Man: Powrót domu "," Ugly I'm 3 "," 2:22 "," Blue Abyss "," Big Holidays "," Transformers "," Cold Tango "," Forever Young "," Cars " Ten cały świat "," Mama "i" Piraci z Karaibów ".

Jak widać, kino "Gagarin" SEC w Ivanteevka jest gotowe zaoferować duży wybór filmów i kreskówek, przy czym średnia cena biletu wynosi od 150 do 260 rubli na osobę.

Recenzje

Zastanawiam się, jakiego rodzaju informacje zwrotne ma "Gagarin" SEC w Ivanteyevka? Studiowaliśmy już harmonogram teatralny, rozmawialiśmy także o restauracjach, sklepach i wielu innych, dowiedzieliśmy się o miejscu tej instytucji i wielu innych użytecznych informacji. Jednak nie wspomniałem o opiniach, więc zrobimy to teraz. Tak, recenzje na temat tego kompleksu handlowo-rozrywkowego są całkiem pozytywne.

Goście w tym obiekcie pozostawiają pozytywne komentarze, wskazując, że terytorium SEC jest wygodne. Istnieje ogromna liczba restauracji, sklepów, kawiarni, a także eleganckiego kina, gdzie wysoki poziom obsługi i jednocześnie akceptowalne ceny biletów na zwiedzanie filmów. Innym powodem, dla którego ludzie przyjeżdżają tutaj jest duży wybór ubrań i sprzętu.

Podsumowując

Ogólnie rzecz biorąc, na terenie kompleksu handlowo-rozrywkowego stale prowadzone są różne zajęcia, które można odwiedzić z dziećmi. Wszystko tutaj robione jest przez doświadczonych specjalistów, więc Twoje dziecko nie będzie się nudziło i będzie zadowolone z faktu, że on przyjedzie z tobą.

Ogólnie rzecz biorąc, przyjdź i cieszyć się rozrywką na terenie centrum handlowo-rozrywkowego "Gagarin" w mieście Ivanteevka. Miłego odpoczynku!