637 Shares 6826 views

Centrum handlowe „5 jezior”. opis

Centrum handlowego „5 jezior” znajduje się w Petersburgu na ulicy Dolgoozernaya w domu nr 14. Centrum opracowało grupę architektów europejskich, którzy budowali domy w całej Europie.


opis

Główne idee w budynku są gładkie linie, przejrzystość i lekkość. Wnętrze jest urządzone w stylu skandynawskim. Niesie to prosta i łatwa, a co najważniejsze – wygodne. Dzięki przezroczystymi ścianami, ośrodek jest bardzo jasne. Wewnątrz budynku gospodarzem dużej liczby roślin, który przypomina park. Ludzie chodzą tu nie tylko na zakupy, ale także dla reszty na weekend z całą rodziną.

Centrum jest duże produkty supermarketów osobno, można odwiedzić dział dla dzieci, są dzieci sztuki kawiarnia, plac zabaw, wiele restauracji i sklepów, które zaspokoją wszystkie gusta.

Jak się tam dostać?

Centrum handlowego „5 jezior” jest umieszczony tak, że jest wygodny dojazd środkami transportu publicznego i osobistego.

Ten ośrodek jest dziesięć minut spacerem od stacji „Prospect” komendant metra. Jest również możliwe, aby uzyskać autobusu numer 127. Przeszłość centrum towarzysza wózka 2, 50, 23. Również w pobliżu kompleksu handlowego jazdy autobusem następującymi numerami: K 168, K 91, K 91, K 23 A.

Można również dojechać samochodem. Problemy parking nie będzie mieć. Ponieważ obszar jest duży płatny parking.

godziny

„5 jezior” (centrum handlowe na Dolgoozernoy) współpracuje z dziesiątej rano do dziesiątej w nocy. Ale to jest w odniesieniu do sklepów, fast food i park rozrywki. hipermarket spożywczy, który znajduje się na parterze, działa od siódmej rano do jedenastej w nocy.

Fitness można zwiedzać w dni powszednie od siódmej rano do północy, aw niedziele od 9:00 do jedenastej w nocy. Gastrobar „szczęście” czeka na zwiedzających do godziny dwunastej i szóstej rano. „Gryka” Restauracja otwarta jest od niedzieli do czwartku od 12:00 do po północy. W pozostałe dni, czekając na gości do dwunastu dni, a do drugiej w nocy.

Centrum handlowe „5 jezior” ma pięć pięter. Na każdym z nich można znaleźć coś dla wszystkich zainteresowanych lub odwiedzić sklep. Oprócz butików, tutaj można znaleźć mobilne centra serwisowe telefon, bar karaoke i wiele więcej.

„5 jezior” (centrum handlowe) sklepy

Do tej pory istnieje około 67 sklepów. Nie tak dawno temu, odkryto tylko na terenie całej Federacji Rosyjskiej, sklep unikatowe towary magiczne.

Również tutaj można znaleźć wystarczająco dużo sklepów z różnych pamiątek i prezentów. Znajdują się one głównie na pierwszym piętrze kompleksu.

produkty dla dzieci są reprezentowane w sklepie „dzieci”. Znajduje się na drugim piętrze. W sklepie mogą dokonywać zakupów w Internecie. W dziale „Twoje Dziecko”, który znajduje się na trzecim piętrze kompleksu handlowego, można znaleźć nie tylko ubrania dla niemowląt, ale także dla karmiących matek, które jest tak trudne czasy wybrać słusznie.

Duży wybór butików odzieżowych, które znajdują się na prawie każdym piętrze. Przechowuje „Happy Day”, „Zarina”, „Ty i ja” i wiele innych. stanowiły one tylko jakości odzież marki.

Towary dla sportu, reprezentowane w sklepie „hockey Bez Granic”. Tutaj można kupić cały niezbędny sprzęt dla graczy w każdym wieku. Sklep znajduje się na drugim piętrze.

Naczynia do kuchni znajdą Państwo w „Fissmane”. Tutaj prezentowane są talerze, kubki wyprzedza producentów. Sklepy z akcesoriami i biżuterią znajdują się na parterze.

Twoja uwaga jest pralnia chemiczna. W nim można zostawić torby i zabrać je kilka godzin później, czyste i suche. Szybkość i jakość pracy zapewnia wysoką jakość sprzętu, który jest tworzony z najnowszą technologią.

Centrum handlowe „5 jezior” zapewnia klientom dwa duże elektronika sklep i różnych urządzeń gospodarstwa domowego. To może być dostarczone do domu.

Gdzie zjeść?

Jeśli jesteś zmęczony i nie może iść na zakupy, można udać się do jednej z restauracji w centrum handlowym, gdzie będzie służył sprawnie iz uśmiechem. Uwaga wydaje słodycze „Chocolate”. Nie można spróbować pysznych deserów i mają różne napoje czekoladowe.

I oczywiście dla tych, którzy nie mogą wyobrazić sobie życia bez fast food, jest „McDonald”.

Rozrywki dla dzieci i dorosłych

TRC „5 jezior” (St. Petersburg), dwa miejsca w centrum rozrywki na jego terytorium. Jednym z nich jest ekstremalne. Drugi jest przeznaczony dla dzieci.

„Gorilla Park” – jest to skrajny centrum rozrywki dla tych, którzy lubią dreszczyk emocji z dobrego treningu sportowego. Tutaj będzie można skoczyć z bungee, podejmują niebezpieczną tor przeszkód, a także pływające w całym parku rozrywki.

„Kid Land” – plac zabaw dla dzieci. Tutaj dzieci mają zabawy i zabawy spędzić czas grając ze sobą. Możesz zostawić je tutaj, a sami udać się do parku rozrywki ekstremalnej lub pospacerować po sklepach i nie martwi się o to, co dziecko może zrobić coś się stało, bo dzieci będą pod opieką niań i animatorów.

„5 jezior” – centrum handlowe, kina, w którym też. W związku z tym, w centrum, zwiedzający mogą zobaczyć wiele filmów tutaj. W kinie, duże pokoje, wyposażone w najnowszą technologię.

Kompleks znajduje się w karaoke dla tych, którzy lubią śpiewać i dla tych, którzy po prostu chcą się dobrze bawić.

wniosek

Teraz wiesz, że predstvlyayu kompleksu jezior „5”. Opisaliśmy to, co jest w środku i gdzie się znajduje. Mamy nadzieję, że informacja była przydatna.