807 Shares 7976 views

Wyloty we Włoszech. Zniżki na markowe ubrania włoskich

Wiele osób słysząc słowo „Włochy”, natychmiast wyobrazić magazyny mody, słynnego projektanta mody i modele, będzie parada na wybiegu. Mimo wszystko, ten kraj jest stolicą świata mody, tak, że mam tu na wakacje, warto poświęcić trochę czasu na zakupy. Ale ceny w lokalnych sklepach, delikatnie mówiąc, „ugryźć”. Turystów, a Włosi często przychodzą do nich tylko podziwiać nowe kolekcje. I jak ludność tego stanu nie jest marnotrawstwem naród, wyloty we Włoszech są popularne wśród swoich przedstawicieli. A podróżujący takie instytucje będą do gustu: ceny są niskie, markowe towary, a więc wysokiej jakości, doskonała obsługa, dobrze, a atmosfera jest przyjazna i gościnna.


Ile to kosztuje

Przed wyjazdem na zakupy, należy zbadać ceny we Włoszech zakupy wylotowej wiedzieć, czego można oczekiwać i ile pieniędzy zabrać ze. Koszt mody odzieży i akcesoriów w takich instytucjach jest znacznie niższa niż w markowych sklepach. Niektóre sklepy sprzedają rzeczy z 80-90% zniżki. Dobrze, jeśli pójdziesz na zakupy w sezonie sprzedaży, to można zaoszczędzić kilkaset euro. We Włoszech, większość sprzedaży odbywają się dwa razy w roku: w zimie z drugiej piątej stycznia do 15 lutego – 31 marca. A w lecie: zaczynają się w pierwszą sobotę miesiąca ubiegłego roku i nadal do końca miesiąca lub do końca września. To wszystko zależy od każdego miasta.

Podczas sezonowych punktach sprzedaży we Włoszech na dostępnych zniżek zużywa 30-40%. Cóż, nie w okresie cenach „Salem” w tych sklepach są o dżinsy z „Armani” można kupić za 80 euro, a jeśli były one tworzone przy domu handlowym „Trussardi”, a następnie będą kosztować 60-70 euro. Na butach Fratelli Rossetti będzie musiał zapłacić od 150 € do 250 €. I do butów wykonanych Baldinini towarowym, płacisz tylko € 100-150.

Armani kurtka na wylocie będzie kosztować 120 euro i torby Furla można kupić za 110-150 euro. Od ceny podanej można stwierdzić, że włoski Outlets – jest to naprawdę korzystne ekonomicznie i prestiżowe.

Dobre Wyloty kraj

Niektóre punkty we Włoszech nie jest bardzo dobrze znany wśród turystów, ale jak sami Włosi. Stanowią one doskonałe produkty, które są wspaniałe rabaty. Poniżej znajduje się lista sklepów do odwiedzenia w poszukiwaniu nowych rzeczy:

  • Unionmoda Outlet Centre – centrum handlowe tej instytucji trwało około trzech tysięcy metrów kwadratowych. Tu sprzedaje włoską odzież, wyroby skórzane, rzeczy dla zdrowia i urody oraz innych produktów o 30-70% zniżki. Sklep znajduje się w regionie Marche.
  • Wylot Justmode Plus Rimini – wylot znajduje się w Rimini, a to trwa cztery tysiące metrów kwadratowych. Tutaj można kupić ubrania dla mężczyzn i kobiet, produkty dla dzieci, futra, i wszelkiego rodzaju akcesoria.
  • Moda Rejonowy Molfetta – restauracja, położony w Apulii, oferuje zniżkę 70% na rok. Tutejsze butiki oferują odpowiednie dla znajdziecie najbardziej wymagających klientów. W czasie, gdy nie są sprzedawane, w dni powszednie, a następnie dostarczyć dodatkowe rabaty od pięciu do 20%.
  • Vicolungo Styl Outlet Village – Outlet można znaleźć w miejscowości Piemont, Lombardia. Oferuje klientom otworzył 150 butików, które sprzedają dużo różnych ubrań, perfum, akcesoriów i narzędzi dla urody.

Nowoczesny i duży rynek zbytu

Na 25 kilometrów od centrum Rzymu jest duże, nowoczesne centrum outlet Castel Romano Designer Outlet. Restauracja zaprojektowany w projekcie English McArthurGlen. W sklepie jest wykonany w formie kopii starożytnego Rzymu z łukami, placów, wież i murów. W centralnym placu Kastel Romano przed nabywców pojawiają relikwie słoń i Tyrannosaurus rex w pełni wzrostu.

Castel Romano Designer Outlet sprzedaje najlepsze produkty apartamentów. Europejskie i włoskie ubrania tutaj reprezentowane przez takich wytwórni jak MORESCHI, Blumarine, La Perla, Diesel i wiele innych.

Dla klientów instytucji pod warunkiem, wszystkie warunki do komfortowego zakupy: punkt informacyjny, restauracja, bezpłatny parking, szwalni, bankomatów i innych świadczeń cywilizacji.

Wielbicieli Armaniego

Wielu ludzi rozpoznawać ubrania tylko od światowej sławy projektantów. Jedną z takich marek jest Armani. Dlatego Wyloty „Armani” we Włoszech, utworzony w dwóch miejscach – jeden w Rzymie, z drugiej – w Mediolanie. Mimo, że niektóre duże Wyloty reprezentują również tej marki, ale tylko w factory outlet Armani naprawdę można korzystać otovaritsya.

Armani Outlet Roma – to zwykły budynek na dwóch piętrach ze zwykłymi ganek. Tutaj można znaleźć ogromny wybór obuwia, akcesoriów, bielizny, odzieży dla mężczyzn, kobiet i młodzieży. Wszystkie ubrania są sortowane według wielkości, kolorów i linii.

„Armani” -autlet w Mediolanie – to także skromna konstrukcja, obszyta siding biały kolor. Na jej meritum oraz szerokim wyborem produktów identycznych do instytucji, która znajduje się w Rzymie.

wieś Outlet

Niektóre punkty we Włoszech w swoim wyglądem bardziej przypomina małej miejscowości niż zakład handlowych. Na przykład, Citta Sant'Angelo Village znajduje się w najpiękniejszej włoskiej miejscowości na obrzeżach Pescara. Sklep jest bardzo blisko do Morza Adriatyckiego, parków narodowych i popularnym ośrodku narciarskim.

Na wylocie zapewnia ogromną liczbę sklepów sprzedających odzież, towarów dla dzieci, akcesoria, obuwie i artykuły dla domu z dobrze znanych znaków towarowych. Cały rok zniżka 70% uzyskuje się tutaj. Dla dzieci jest miejsce dla dzieci, a dorośli mogą odpocząć od zgiełku zakupy w licznych zakładach picia. Centrum oferuje bezpłatny parking dla samochodów, bankomatów i banków.

Miasto dla kupujących

Outlet Center Outlet Shopping Village jest naprawdę Palmanova podobny do miasta dla osób handlowych zależne. Cały rok tutaj przyciągnąć klientów niezliczone znaki, wysokie budynki, infrastrukturę i deptaków. W placówkach handlowych działać 70% zniżki, a istnieją różne zajęcia dla gości z dziećmi. W związku z kinami, restauracjami, barami i parków rozrywki, goście będą mogli połączyć przyjemne z pożytecznym. W sklepach można kupić nie tylko towary, ale również włoskie europejskich.

Cóż, bardzo duże włoskie Wyloty

Największe Wyloty Włochy reprezentowane przez następujące instytucje:

  • Soratte Outlet Shopping – wylot znajduje się w stolicy Włoch, pomiędzy górami Soratte. Oprócz znakomitych sklepów, to duża restauracja oferuje więcej i świeże górskie powietrze, mnóstwo zieleni i malowniczymi widokami natury. Tu lubią chodzić dla rodzin z dziećmi, ponieważ nie ma Lindt – teraz królestwo słodyczy.
  • Serravalle Designer Outlet – centrum handlowe to jest naprawdę niesamowite uwagi, ponieważ zajmuje ponad 32 tysięcy m 2. W tym obszarze znajduje się ponad 150 sklepów, sprzedających produkty etykiety światowej sławy.
  • Castel Guelfo Outlet Miasto – reprezentowane przez ponad sto sklepów, centrum rozrywki, restauracje, sala wystawowa, i wiele kawiarni. W sklepach należących wyloty sprzedać wszystko co potrzeba od odzieży do sprzętu sportowego.

Jest to największy outlet, znajduje się w „boot”. Jeśli lubisz zakupy i nie brakuje pieniędzy, a następnie Włochy – jest to kraj, który kochasz i zapewni najlepsze warunki do jej realizacji.