115 Shares 8085 views

Dlaczego dziecko pochyla się: a może on jest chory?

Twój mały dziwnego, że tak wiele więcej nie mogę. Wciąż nie potrafi wyjaśnić, czym jest zainteresowany lub zainteresowana, więc matka ma prawie wszystko zgadywać. Na przykład, dlaczego dziecko pochyla? Jeśli jest on płacze jednocześnie – powinno być strzeżone. Ponieważ takie ruchy mogą być objawy choroby. Spójrzmy na to w sposób bardziej szczegółowy.


Dlaczego kolanek dziecka? Objawy choroby

1. Jedną z przyczyn niepokoju dziecko może mieć zwiększone ciśnienie wewnątrzczaszkowe. Ale to (choć bardzo kontrowersyjne) diagnoza towarzyszą pewne oznaki: noworodek wzrosła ciemiączko i sieć żylna na głowy jest wyraźnie widoczne. Twój maluch często wymiotuje, słaby i słabo przybiera na wadze – to wszystko, oprócz tylnej nadrzędnego, należy ostrzec matkę i zmusić ją, aby skonsultować się z neurologiem.

2. Sygnał wysokiej mięśni. Aby to sprawdzić, pod ręką okruchy szyi i próbują przechylić głowę jej dziecka w dół, aż dotknie podbródka w klatce piersiowej. Jeśli to nie zadziała, to dziecko ma zwiększone napięcie mięśni, a on potrzebuje pomocy ekspertów. Zwykle maluch przepisać masaż, oferowaną do przewozu „kolumny” Dziecko i wcierać w okolicy szyi i poyasnichki specjalnego żelu.

3. Colic – jest to również powód, że dziecko jest silnie łukowate plecy. Niestety, zjawisko to nie jest rzadkością: kolka u dzieci występują trzy tygodnie i zazwyczaj znacznie zmniejszona do 4 miesiąca życia. Objawy tego problemu – to jest płacz okruchy, w którym może on odstąpić gazy zaciśnięte nogi do brzucha iz powrotem łukowe łuku. Skurcze występują późnym popołudniem i dostarczyć wiele nieprzyjemnych minut, a dziecko i jego rodziców. Aby złagodzić kondycji dziecka, należy skonsultować pediatra.

Dlaczego kolanek dziecka? Zna świat!

Jeśli ciekawi skarb widzi coś ciekawego za niego, a potem na to też nastąpi wyginając z tyłu. Jednak dziecko w tym samym czasie nie będzie kapryśna. Skręć małą Explorer w twarz przedmiot zainteresowania, i niech widzą wszystko jak należy.

Ale z pomocą nadrzędnego tylnej dziecka może pokazać i jego charakter. Zazwyczaj te „ataki” towarzyszy nadal jęczy i świszczący oddech zły. Tak więc, dziecko próbuje ustalić dla siebie, co jest dopuszczalne granice, dzięki czemu pierwsze próby wpływania na matkę. Takie sytuacje są naturalne i wymagają zdolności matka spokojnie i pewnie prowadzić dziecko, nie idź na temat swoich pragnień i zachcianek.

Dorastając, dziecko pochyla się do tyłu, próbując przewrócić na brzuchu, na przykład, aby dotrzeć do zabawek. On początkowo uzyskuje się z trudem – pomóc mu. Nieco później, dziecko będzie w stanie dokonać tak ważną sam ruch.

Więc co robić?

Jak wiecie, aby dowiedzieć się, dlaczego dziecko jest wygięty, to jest możliwe. Aby to zrobić, wystarczy uważnie obserwować je. Po tym wszystkim, powodem mogą być ustanowione jako wskazówka (jest to zwykle słyszał jako dziecko „pomruków”) oraz w złym nastroju małego człowieka. Najważniejsze – nie robić zamieszania i nie panikuj. Oraz w przypadku podejrzenia choroby, należy zasięgnąć porady lekarza. Rosną zdrowo!