674 Shares 9034 views

Rozwijać swoje palce lub top z wątku: jak go uruchomić

Żyroskop lub przędzenia top – najstarsza zabawka, zapoczątkowało żyrokompasu i badane do tej pory w „studentów mechaniki teoretycznej”.

Kto wynalazł żyroskop?

To nie jest znana, ale archeolodzy stale znalezienia wierzchołków w wyrobiskach w różnych krańców ziemi w miejscu mieszkań o różnych narodów. Tak więc, jednym z pierwszych wzmianek o żyroskop dotyczy trzeciego tysiąclecia pne – a mianowicie do starożytnych Chin. Vintage blaty można zobaczyć na wystawie w Muzeum Historycznym w Moskwie, aw głównych muzeów w innych krajach, mają też.

Różni ludzie nazywali tę zabawkę na różne sposoby: Tromp, Sakai, celtic rock. W Rosji, górna nazwano „Kubar” obrócił się w taki sam sposób jak wszystkie inne szczyty świata. Jednak wszystko o szczycie i nici (jak zacząć, jak odwraca się i opada jak) nadal jest zainteresowany każdego dziecka.

Dlaczego to kręci?

Blaty w sklepach sprzedawane wiele. Zabawka mogą mieć różne rozmiary i wielkości, wykonanych z różnych materiałów. Farba zabawkę w różny sposób: są proste i są kolorowe z nadrukiem. Ale wszystkie zabawki zachowują się tak samo: górny i nici (jak run – polecił) jako „koszty” na niewidocznej nodze, następnie odchylane na bok, tylko wtedy spada.

Przyspiesza przędzenia siłę, z jaką człowiek ciągnie łańcuch przymocowany do niego. Zabawka obraca się wokół własnej środka ciężkości. Jednak w trakcie obracania się siły tarcia powietrza, a nawet czubka górę ociera się powierzchni, na których zabawka jest umieszczony. Siła tarcia stopniowo zwalnia prędkość obrotowa spada, a górna jest odchylona od środka ciężkości. Potem przestaje się obracać i przestaje spada.

Jak uruchomić zabawkę-top?

To bardzo proste. Aby zrozumieć, przędzenie i nici Na początek wystarczy, aby obejrzeć film. Wymaga nici nawiniętej lub cienkiego przewodu na osi pionowej, umieścić zabawki na twardej płaskiej powierzchni, a następnie wyciągnąć. Żyroskop będzie spin kilka minut – czas zależy od wielkości zabawek.

Kształt górnej specjalnego znaczenia. Zabawka zawsze obraca się wokół własnego środka ciężkości, to każda jednostka.

Środek ciężkości – oznacza punkt, w którym zbiegają się wszelkie momenty życie każdego przedmiotu. Środek ciężkości znajduje się na każdym rysunku lub obiektu. W związku z tym, każda forma wierzchołków obraca się na miejscu wysuniętym. Ludzie już dawno zauważyli tę funkcję zabawki i zawsze używał go. I rozwiązać tajemnicę żyroskopu i opisano go w kategoriach nauki wielki Newton.

Wiele lat po początku historii najlepszych naukowców zauważył, że oś każdego z nich jest zaangażowana w North Star. Co więcej, ta nieruchomość została początkowo odkryta teoretycznie. Oto kilka zaskakujących odkryć można zrobić, jeśli myślisz o Bączek z gwintem, jak uruchomić.

Interesujący zbiór wierzchołków

Marketerzy mają pochodzić z wielkiego ruchu: w sklepach przy zakupie określonej ilości dać wolną żyroskop. Każda malutka zabawka była częścią kolekcji, a dla wielu dzieci w wieku szkoły podstawowej top z ciągiem „Ok” stała się rzeczą pożądaną.

Dzieci mają tendencję do gromadzenia pełną kolekcję, która rozpoczęła się na wymianę i sprzedaż pojedynczych egzemplarzy za pośrednictwem sieci społecznościowych. Ponadto, twórcy mają pochodzić z kolekcją dla każdego projektu zabawki, oraz roli legendy. W sumie okazało się być niezwykle ekscytujące. Istnieją również gry online komputer „Bitwa na szczytach”. Zwycięzcą gry w trakcie kampanii może dostać nagrodę – kompletną kolekcję tych wierzchołków.

Wszelkie top z string „Ok” ma swój własny nadruk, który odróżnia go od innych podobnych zabawek. Osobno sprzedawane bitwy. posiada planetę dla każdej grupy wierzchołków. Wchodzą w skomplikowanej grze i może pokonać siebie.

Dlaczego muszę wierzch i nici?

Jest uniwersalnym ratownik dla rodziców, szczególnie dla zapracowanych matek. Wiadomo, że rozwój mózgu dziecka jest ściśle związana z ruchami palców. Im bardziej dziecko drobne ruchy, tym lepiej mówi, że pamięta i szybko się uczy wszystkich niezbędnych umiejętności życiowych. W tej perspektywie górnej i nici – idealny trener dla palców. Małe zabawki uchwycić osi i rozwałkować z pewną siłą.

Co więcej, oś musi być wstępnie zwojów gwintu, a to wymaga już umiejętności. Rotacja górna fascynujące, byłoby pożądane, aby włączyć w kółko. Jasne kolory i obrót magia przyciągnąć dzieci. Aby zrozumieć, w jaki sposób promować górna nić dziecku nieustannie powtarzanych małych ruchów, a rozwój jego poprawie.