687 Shares 3377 views

GPS-Tracker dla dzieci w postaci bransoletki i jego zastosowania

Szybki rozwój miast z niebezpieczeństw tkwiących w nich doprowadziły do tego, że dziecko zwiększone ryzyko zgubienia się w gęsto zaludnionych obszarach między wysokimi budynkami.


Co więcej, nawet zwykły spacer pieszy w nieznanym miejscu może być niebezpieczne. W celu ochrony dziecka w takich sytuacjach i dać rodzicom możliwość kontrolowania położenia dzieci, opracowany GPS Beacon, lub jak to inaczej nazywa, GPS-Tracker dla dzieci. Urządzenie jest bransoletki noszone na ręku dziecka i pomaga mu do przebywania w polu widzenia rodziców, nawet gdy jest on w dużej odległości.

Powody, dla obserwacji dziecka

Bez względu na wiek lub miał dziecko, zawsze będzie z nim jest niemożliwe. Dzieci powinny mieć pewną swobodę bez poczucia szczelność jej przestrzeni. Użyj GPS tracker dla dzieci w postaci bransoletki, którego zdjęcie jest poniżej, możliwe jest, jako alternatywa dla zwykłych połączeń telefonicznych.

Jest to konieczne, aby wyjaśnić dziecku znaczenie wiedząc, gdzie jest, a urządzenie będzie wyeliminowanie niepotrzebnych zakłóceń. Pomóc przekonać go obiecuję zadzwonić rzadziej.

Kiedy dzieci osiągają dojrzałość płciową, często blisko swoich bliskich. Kiedy dziecko ma trudny charakter i jego decyzja nie jest łatwa do kontrolowania, GPS-monitoring, aby uniknąć duże kłopoty.

Jest to czasami jedyny sposób, by sprawdzić, czy to było prawdziwe dzieci mówią do ciebie.

Przypisywanie GPS-Beacon

Małe urządzenie może natychmiast dostarczyć dane o lokalizacji konkretnego obiektu mobilnego. GPS tracker nie potrzebuje przewodów, jedzenie tryb off-baterii.

Aby monitorować położenie dziecka wystarczy umieścić urządzenie w ręku. Ważne jest tylko, aby upewnić się, że sygnał nawigacyjny nie zostało przerwane.

Praca silnika GPS-search

Rozważmy GPS tracker dla dzieci w formie bransoletki. Jak działa urządzenie? Aby móc wysyłać współrzędne urządzenia z żądania obiektów, tracker jest wymagane karty SIM. Dlatego też, każdy wyposażony w GPS tracker go. Mobile phone tracker wnioski, wysyłając wiadomość na ten numer. Odpowiedź będzie sms ze współrzędnymi położenia dziecka.

Zadanie urządzenie śledzenia – ciągły odbierać dane o współrzędnych Dziecka, który używa sygnałów satelitarnych. Otrzymana informacja komórkowy w postaci współrzędnych wymaga rozszyfrowania.

Współrzędne muszą być konwertowane do położenia na mapie. Niektóre marki z GPS-radiolatarni wysłać rodzicom link mapy. Upraszcza to zadanie.

Beacon Prace można wykonywać następujące funkcje:

  • odbioru sygnału satelitarnego;
  • wysyłając informacje do telefonu komórkowego;
  • Przekazywanie danych do serwera;
  • przenieść z serwera do komputera.

Porady dla Wybór

Opierając się na fakcie, że instrument ten powinien być tak dyskretny i skuteczny, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę kilka szczegółów:

  • szukaj latarni dla dzieci powinny mieć mały rozmiar, tak aby nie przyciągnąć uwagę i nie obciążać dziecka;
  • autonomicznie zasilane urządzenie powinno;
  • tracker praca bez opłat powinna być tak duża, jak to możliwe;
  • obudowa musi być uszczelniona, aby zapobiec przedostawaniu się zanieczyszczeń i wilgoci;
  • w urządzeniach z pełnej funkcjonalności zawiera dodatkowe opcje.

Model Przegląd

Średnio cena tego urządzenia jest równa około 6000 rubli. Jednak wraz ze wzrostem liczby wzrostów cen opcji. Model popularny Navixy S30 kosztuje około 8000 rubli. Znajduje się przycisk połączenia alarmowego i pylevlagonepronitsaemy ciało.

Wiele funkcji ma Megastek MT110 – popularny tracker GPS dla dzieci w formie bransoletki. Opinie klientów o niego najbardziej pochwały.

Szukaj latarnie dziecko GlobalSat TR-203A wyposażony w przycisk antynapadowy, bardzo wrażliwy i zdolny do pracy bez ładowania 11:00. Urządzenie kosztuje 5500 rubli.

powołanie tracker

Niezwykle ważny jest prawidłowy dobór modelu do nabycia. Wśród wielu modeli trackery są urządzenia o pełnej funkcjonalności, wykorzystywane do monitorowania tras ludzi, i dla znalezienia położenia ładunkow i transportu. Ale najlepszą rzeczą dla dzieci użyć wyszukiwarki wyspecjalizowanej CELE indeksami modelu, którego celem jest śledzenie ludzi jako pracowników przedsiębiorstw, jak również dzieci i osób starszych.

W tych urządzeniach najważniejszym parametrem jest działanie przez długi czas bez ładowania. Biorąc pod uwagę ten czynnik jest wybrany konkretnego urządzenia, ponieważ będzie bardzo niefortunne, jeśli proces wyszukiwania zostanie zakłócona z powodu rozładowanego akumulatora.

zalecenia

Dzieci tracker musi być w stanie wykonać tylko jedną funkcję – wysyłanie współrzędnych rodziców zgodnie z ich wniosek. Wszystkie inne opcje są opcjonalne, ale sprawia, że urządzenie jest bardziej wygodne. Ważne jest, aby pamiętać, że dodatkowe możliwości zwiększy cenę urządzenia.

Zatem ważne cechy charakterystyczne wymiary urządzenia nawigacyjnego, a jego czułość. Prawidłowy dobór tych parametrów zwiększa efektywność jego wykorzystania.