663 Shares 6090 views

Projektant Ausini: seria i opinie

Każdego roku, koszt zabawek i artykułów dziecięcych staje się większa tylko. Żądanie u dzieci, zwykle wraz z wiekiem zwiększa. Dlatego budżet Designer Ausini może również zastąpić drogie i tak wiele ukochany Lego. Szczególnie dlatego, że jest też wiele różnych serii tematycznej.


producent

Ausini Designer wydane przez Chińczyków. Co ma nie jakiś rzemieślniczych, gdzie zabawki dla dzieci idą nie jest znana, gdzie i jak, a najbardziej, że nie jest dobrze znany w Chinach. Dlatego projektant używa bardzo solidny popyt w domu. W Rosji takie same Ausini przychodzi stosunkowo niedawno, ale już udało się złapać do gustu wielu klientów.

Co rodzice mówią

Ogólnie rzecz biorąc, wiele byli zadowoleni z przejęcia Ausini firmy. Projektant, który recenzuje część najbardziej pozytywne, jak pierwszy cenie. Po pierwsze, nie wszystkie dzieci lubią zbierać skomplikowanych elementów. A rodzice – wydawać pieniędzy na bezużyteczne prezenty. Ausini Designer ze względu na jego niski koszt (w porównaniu do „Lego”) nadaje się jako pierwszy zestaw, który pozwoli rozwiązać – tak jakby dzieciak zebrać scalone w jeden. Po drugie, istnieje wiele serii zarówno dla chłopców i dziewcząt. W związku z tym, należy wybrać odpowiedni nie jest trudne. I oczywiście, jak wielu dorosłych „Ausini” tak, że może być łączony z innymi projektantami. Szczegóły są dobrze przystosowane do „Lego” i inne podobne. Jedyną rzeczą, która Mars tak udany zakup – kilka złożonych elementy ze sobą nie jest wystarczająca przyczepność, więc projekt dostaje czasami bardzo niestabilny.

udało seria

Są tacy w Ausini. Projektant, który podsumowuje najbardziej pozytywne, nie możemy po prostu zbierać, ale również zarządzać go z daleka. W szczególności odnosi się to do jeepa wojskowego serii Winner. Zestaw obejmuje elementy do montażu urządzenia, dwa człowieka i pilota. Zbierz dziecko pięć lat sam będzie trudne, ale starsze dzieci – zabawa i łatwe. Zaletą jeepa wojskowego że tutaj wszystkie elementy są ściśle ze sobą połączone, a na wyścigach meble i kolizji na maszynie one rozprasza komponentów.

Seria dla dziewczynek

Mają Ausini projektant „Wonderland”, który został zaprojektowany specjalnie dla dziewczynek. W tej serii, wiele różnych zestawów do wyboru między nimi jest naprawdę interesujące jest to łatwe. Wszystkie są kolorowe, jasne, dość prosty, ale ciekawy. Wiele dziewcząt jak pierwszego zestawu testowego zazwyczaj „Domu Leśnym”, gdzie elementy 319 i dwie postacie dziewcząt. Kolorowe i jasne instrukcje, choć nie w formie książek, podobnie jak duński dobrze znaną marką, jest załączony. Aby poradzić sobie z montażem może nawet czteroletnia dziewczynka, pomimo faktu, że w większości przypadków oznaczenie warto 6+.

Seria „unisex”

Ausini projektant zakłada taką kolekcję. Na przykład, określa serię „miasta” i „farm” może przyjść do głowy, zarówno dziewcząt i chłopców. Dlatego należy zwrócić uwagę na tych, którzy szukają na prezent dla jego brata i siostrę. Dzieci będą interesujące zebranie konstruktora razem, wspólnie, jak również odtwarzać je później. Ponadto, dane nadal kompatybilny z innymi zestawami, więc zestaw może być rozszerzony w czasie. Nawiasem mówiąc, w serii „The City” wiele maszyn, które będą podobać się chłopcom, a serię zimie (domku i sklepu Boże Narodzenie), który będzie szczęśliwy dziewcząt. I razem z nimi, można stworzyć cały kapitał dla mężczyzn, gra, która przyniesie wiele radości.

seria przestrzeń

Starsze dzieci mogą przyjść po prostu podoba. Specjalnie dla tych, którzy lubią sobie wyobrazić siebie jako bohatera popularnego serialu animowanego „Star Wars. Rebelianci ". Niech projektant „nie Kosmos» Ausini takiego tematu jako „serii Lego» Starwar za dzieci mogą jeszcze wyobrazić sobie dzielni rebelianci. Nie wspominając o tym, że to będzie ciekawe do zbierania różnych modeli statków kosmicznych i kosmicznych wahadłowców. Ponadto, w niektórych zestawach obejmują astronautów w pełnym umundurowaniu. Nie wspominając już o całych stacji kosmicznych, grę, która będzie interesująca dla dorosłych.

Ostateczna opinia

Zdecydowanie kupię projektant za stosunkowo niewielką cenę dla dziecka jest to możliwe i konieczne. Warto zauważyć, że wiele z tych sklepów często organizują imprezy, gdzie można zaoszczędzić jeszcze więcej. Na przykład, duży statek piracki może kosztować 700-1000 rubli, podczas gdy podobna do duńskiej marki przyjdzie 2-3 razy droższe. Ponadto, jeśli dziecko nie musi wolą długie projektanta zespołu, fundusze nie będzie przykro. W rzeczywistości, wielu rodziców stają budżet chiński odpowiednik w uzupełnieniu do istniejącego zestawu „Lego”, wiedząc, że szczegóły siebie są utrzymywane razem dobrze. A więc, każdy projektant może iteracyjne kółko, tworząc swój własny, niepowtarzalny design. Wielu rodziców z entuzjazmem grać ze swoimi dziećmi, pisząc swoje własne historie.