872 Shares 974 views

Jak wybrać słuchawki do gier z mikrofonem: Opinie i zalecenia

Wielu graczy lubi angażować się w wirtualnych walk w słuchawki z mikrofonem. Dane zupa pozwalają lepiej słyszeć różne efekty dźwiękowe i rozmawiać ze znajomymi, występujących w grze. Jakie modele słuchawek z mikrofonem można przypisać najbardziej znanym na rynku? Jak wybrać urządzenie z pośród tych, które zostały przedstawione w rosyjskich sklepach?

Wybór słuchawek z mikrofonem: główne kryteria

Wybór słuchawek do gier z mikrofonem, gracze zazwyczaj zbadania próbek urządzeń do następujących funkcji:

– Projekt;

– jakość wykonania i użyteczność urządzenia przenośne;

– architektura (otwarte i zamknięte);

– rodzaj embouchure.

Jeśli chodzi o design – wszystko wydają się być bardzo subiektywne. Ktoś taki jak nietypowych odważnymi decyzjami, niektórzy wolą klasyczną koncepcję. Jakość wykonania – bardziej obiektywne kryterium. Odnośnie można zauważyć, że konstrukcja słuchawek powinna zapewnić równomierny rozkład ciężaru, w przeciwnym razie użytkownik będzie szybko znudzi noszenia urządzenia. Pożądane jest również, że słuchawki przedstawić zauważalny luz i słychać było skrzypienie szczegółów – mówi niska jakość ich montażu i ograniczoną życia.

Architektura urządzeń – także aspekt bardzo subiektywna. Na przykład, zestaw słuchawkowy z mikrofonem do gry World of Tanks w zespole wiele gracze wolą kupować otwarte, jak w trakcie wirtualnych walk ważnych dla określenia położenia źródła dźwięku. Jeśli gracz „wypalania” zbiornika – pozostali uczestnicy gry będą w stanie określić tego, czy słuchawki są wyposażone w głośniki zewnętrzne. Ale zupy typu zamkniętego, oczywiście, również bardzo popularne, ponieważ pozwalają graczom zanurzyć się w środowisku wirtualnym.

Wkładki uszne (elementy pokrywające uszy) mogą być plastra lub pokrycie. Główną zaletą pierwszy – że ludzie, niezależnie od głośności dźwięków w grze, zwykle słyszy, co się dzieje wokół niego. Natomiast drugi wymaga znacznej dźwiękoszczelne.

Rola mikrofonu

Jeśli chodzi o element takie jak mikrofon, gracze zazwyczaj nie przewiduje żadnych szczególnych wymagań: oczywiste jest, że małe urządzenie jest trudne do zainstalowania komponent umożliwia przesyłanie głosu na studiach nagraniowych poziomu urządzenia lub te używane wykonawców na scenie. Ale dobrze, jeśli mikrofon, na przykład, posiada funkcję redukcji szumów, ma dobrą czułość, i charakteryzuje się łatwością obsługi i niezawodność konstrukcji.

Najważniejsze dane techniczne

W odniesieniu do innych obiektywnych kryteriów, które mogą być uznane słuchawek pod względem funkcji i łatwość użycia, mogą być one zidentyfikowane w poniższej listy:

– zakres częstotliwości (najbardziej zaawansowane modele mogą pracować w zakresie od 10 Hz do 20 kHz);

– rodzaj połączenia (są słuchawki, które obsługują wyłącznie standardowe złącze do 3,5 mm, a są takie, które można podłączyć do komputera bezprzewodowo lub poprzez kabel USB);

– typ mikrofonu (obecnie wspólny kondensator Soup).

Również wielu użytkowników zwrócić uwagę na takie kryteria jak:

– obecność wbudowanego dźwięku (jeśli jest, z definicji słuchawki poradzi sobie z ich pracy lepiej niż te, które dotyczą karty dźwiękowej wbudowanej w komputerze);

– dostępność dodatkowego oprogramowania (jeśli taki istnieje, to w większości przypadków znacznie rozszerza możliwości urządzeń).

Słuchawki dla graczy z mikrofonem produkuje dużą liczbę marek. Rozważmy kilka udanych modeli.

Sennheiser: opis i opinie

Ta niemiecka firma – jednym ze światowych liderów w segmencie audio. Wśród najbardziej znanych modeli słuchawek, które są obecne na rynku rosyjskim – PC 150 i PC 350. drugiego typu modelu, wielu graczy i IT eksperci scharakteryzować jako jeden z najlepszych pod względem połączenie jakości i ceny. Te słuchawki typu zamkniętego – i mają doskonałą izolację akustyczną, jakość odtwarzanego dźwięku. Zawierają one mikrofon z redukcją szumów.

Jak scharakteryzować dane użytkowników niemieckie słuchawki do gier z mikrofonem? Recenzje graczy – pozytywne. Wielu graczy wierzy, że urządzenie określone modele z Sennheiser – równie dostosowany do wszelkich gier komputerowych, niezależnie od specyfiki środowiska wirtualnego gra w nich.

Plantronics

Kolejna znana marka, która produkuje słuchawki dla graczy z mikrofonem – amerykańska firma Plantronics. Wśród najbardziej udanych rozwiązań tego koncernu – urządzenia DSP-500. Posiada oryginalny design i wbudowany w kartę dźwiękową. Ponadto słuchawki danych są godne uwagi, że mogą one być podłączone do komputera za pośrednictwem kabla USB.

Gracze bardzo chwalony urządzenie do jakości wykonania, słuchawki scharakteryzować jako szczególnie wygodne podczas noszenia prawdopodobnie producent marka zwrócić szczególną uwagę na ten aspekt. Funkcjonalność jest również oceniany przez użytkowników jako w pełni odpowiadających potrzebom nowoczesnych graczy.

SteelSeries

Duńska firma produkuje również doskonałe słuchawki SteelSeries dla gier z mikrofonem. Wśród najbardziej udanych modeli urządzeń dostarczonych przez producenta – Siberia V2. Jest również zamknięte słuchawkowe typu, mają dobrą izolacyjność akustyczną i doskonałą jakość reprodukowanych efektów dźwiękowych.

Wielu graczy są bardzo chwalony urządzenia dla wygody za pomocą mikrofonu. Gracze są pod wrażeniem ścisłe, ale w tym samym czasie projektowania stylowy słuchawkowego. Jeśli chodzi o podstawowe funkcje urządzenia – zgodnie z opiniami graczy i specjalistów IT, z tych danych na wszystkich odpowiednich urządzeń.

Razer

Wśród najbardziej znanych marek na rynku sprzętu dla graczy – amerykańskiej firmy Razer. Tradycyjnie jest ona postrzegana przez graczy jako dostawca zaawansowanych technologicznie i przyjaznych dla użytkownika myszy, ale produkowane według marki słuchawki z mikrofonem do gier również zasługują na uwagę. Wśród najbardziej udanych modeli odpowiedniego typu urządzeń – Razer Megalodon. Ona, jak również wiele konkurencyjne rozwiązania, wyposażone we wbudowaną kartę dźwiękową.

Urządzenie razer w segmencie myszy komputerowych charakteryzują się niezwykłą pogrubioną konstrukcji. Możemy powiedzieć to samo, po przeanalizowaniu amerykańskiej marki produkowanych słuchawek z mikrofonem do gier? Razer Megalodon urządzenia – zdjęcia poniżej.

Jest możliwe, aby stwierdzić, że producent zachowuje wierność tradycji w aspekcie urządzeń uwalniania z oryginalnych, wysokiej jakości konstrukcji. A to z pewnością przemawia do wielu graczy.

Gracze mają chwalił urządzenie do ergonomii i komfortu użytkowania. Szczególnie entuzjastyczne recenzje wyrazić devaysa tych właścicieli, którzy są przyzwyczajeni do gier Razer marki podczas korzystania z myszki, jest to przyjemne poczucie, że ich ulubiony producent dostarcza na rynek z tak wspaniałej zupy w innym segmencie.

Logitech

Inną znaną marką na rynku technologii audio w komputerze – szwajcarska firma Logitech. Wśród znanych modeli słuchawek do gier, wyprodukowany przez korporację – G35. Charakteryzują się one wsparcie dla standardu Dolby i dźwiękiem przestrzennym wysokiej jakości.

Ciekawą opcją słuchawek – zmiana sprzętowa głosem. Używając go, można z powodzeniem grać przyjaciół w grze online kanału. Funkcja ta jest bardzo sympatyczny do wielu użytkowników. Główne funkcje i cechy devaysa również oceniać graczy doceniane.

Kingston

Amerykańska firma Kingston produkuje wysokiej jakości i stylowy zestaw słuchawkowy z mikrofonem do gier w ramach serii HyperX chmurze. Dane zupa charakteryzują się doskonałą jakością dźwięku, łatwość obsługi i ergonomię. Wielu specjalistów IT obejmują słuchawki HyperX chmury do najlepszych w swoich kategoriach technologicznych.

Wśród najważniejszych zalet urządzenia, użytkownicy obchodzone – wysoka czułość mikrofonu i czystość przesyłanego mowy – jest to szczególnie przydatna funkcja dla tych, którzy lubią tworzyć filmy na video hosting stron lub, na przykład, nagrywanie utworów.

twórczy

Singapur kreatywny Corporation produkuje również doskonałe słuchawki z mikrofonem do gier komputerowych. Wśród modeli, które warto zwrócić uwagę – Recon3D Omega. Charakteryzują się one, jak również innych rozwiązań rozważanych mamy doskonałą jakość dźwięku.

Główną cechą słuchawek z marką Singapur – obecność dużej liczby funkcji do zarządzania nimi – jak używać przycisków oraz przyjmując specjalne programy, które przychodzą wraz z urządzeniem. I to jest bardzo zadowoleni z użytkownikami, zostawiać komentarze na fakt nabycia urządzenia.

Cooler master

Tajwańska firma Cooler Master ma zależną CM burzę, która produkuje znany wśród graczy z różnych serii słuchawek. Wśród najbardziej popularnych modeli – Sonuz. Określony przez słuchawki danych o wysokiej jakości wykonania i doskonałe dźwięki basowe.

Mikrofon, który uzupełnia urządzenie, wielu graczy chwalona za doskonałą jakość dźwięku. Niektóre z nich mogą być zawarte? Pomimo faktu, że wiodące marki, producenci tego typu urządzeń są dużą wagę do tego elementu jako mikrofon.

obrońca

Wśród znanych marek na rynku rosyjskim produkującej funkcjonalne i niedrogie słuchawki do gier z mikrofonem – Defender. Wśród znanych modeli popularnych na rynku rosyjskim – Warhead HN-G150. Urządzenie to charakteryzuje się ciężkie, ale w tym samym czasie, stylowy design, ergonomia i wysoki komfort użytkowania.

Dane te mogą być używane słuchawki z mikrofonem do gier i „Skype”, aby nagrywać filmy na udostępnianie wideo i inne rozrywki. Użytkownicy uważają, że urządzenie – idealny do pracy w poszczególnych trybach. Jakość nagrania audio oraz urządzenia odtwarzającego charakteryzuje rosyjskich graczy za wysokie.

DNS

Jakie inne marki, które produkują jakości sprzęt audio komputera rosyjski, można wspomnieć? Wśród tych, które produkują zestawu słuchawkowego z mikrofonem funkcjonalne do gier – DNS. Wśród znanych modeli urządzeń z rosyjskiej firmy – S-983.

Wielu użytkowników są pod wrażeniem faktu, że słuchawki mają żeński typu nauszniki i charakteryzują się ergonomiczną konstrukcją. Mają też poręczny regulator głośności. Można je uznać za bardzo dobre rozwiązanie budżet – to jest oznaczone przez wielu graczy.

Zalecenia dotyczące doboru słuchawek

Naszym następnym zadaniem – aby określić, jakie konkretne cechy użyteczne zwrócić uwagę przy wyborze słuchawek, jeden z tych, które w szerokim zakresie na rynku. Rozważmy teraz bardziej szczegółowo charakterystykę niektórych urządzeń oznaczonych przez nas.

Na przykład słuchawki HyperX Chmura od Kingston na kryteriach, które odnotowano wcześniej w tym artykule, mają następujące cechy:

– Zakres częstotliwości: w zakresie od 10 Hz do 20 kHz (standardowy odpowiadający konkurencyjnych rozwiązań indeksu);

– sposób podłączenia: 3.5mm;

– Mikrofon skraplacza.

Rozważmy teraz dla porównania charakterystyk słuchawek Recon3D Omega firmy Creative:

– Zakres częstotliwości: w zakresie od 20 Hz do 20 kHz;

– sposób połączenia bezprzewodowego i USB (dla dźwięku);

– Mikrofon skraplacza.

Czy różnica w częstotliwości dźwięku, który, jak można zauważyć, porównując cechy niektórych modelach czasami prześledzić? audiotekhniki komputer Eksperci uważają, że z technologicznego punktu widzenia taki parametr jak częstotliwość reprodukcji dźwięku jest bardzo ważne. Na przykład, profesjonalne słuchawki, które są wykorzystywane w studiach nagraniowych, może pracować w zakresie od 5 do 60000 Hz.

Jednak przeciętny człowiek z trudem rozpoznaje dźwięki w zakresach poniżej 18 Hz i wyższe niż 20 tys. W związku z tym, te zakresy, w których słuchawka oglądany nam działać, zapewniają bardzo komfortowe odtwarzanie efektów dźwiękowych.

Jeśli chodzi o sposoby podłączenia urządzeń – wszystko zależy od osobistych preferencji użytkownika. Wielu graczy stały się obcy zaangażowanie kabli są bardziej wygodne słuchawki bezprzewodowe dla nich. Jednakże, takie urządzenia mogą być narażone na różne zakłócenia elektromagnetyczne.

Według obiektywnych cech na ogół dość porównywalne słuchawki oznaczone nas do gier z mikrofonem. Jak wybrać odpowiedni model – będzie zależała najprawdopodobniej na subiektywnych preferencji użytkownika w aspekcie projektowania, wygoda devaysa nosić. Dla wielu graczy ważne jest również, że, jak już na wstępie, czy słuchawki i wbudowane karty dźwiękowej uzupełnione. Ale musimy zrozumieć, że opcje te znacznie poprawić rozwiązania w cenie, natomiast praktyczne zastosowanie z nich nie zawsze jest oczywiste.