731 Shares 4992 views

Fox Pro – skuter, który podjął silną pozycję wśród ulubionych sportów ekstremalnych

Dziś każdy aktywną osobą dobrze zaznajomieni z Fox Pro marki że skuter jest liderem wśród podobnych produktów na rynku rosyjskim. Szalenie popularny towarowym nabyte ze względu na ogromny zakres produktów i jego niezwykle przystępne. Ten niezwykły cykl skuterów kaskaderów, adresowanych do wszystkich grup wiekowych, łatwo pomóc urzeczywistnić wszystkich najbardziej ekstremalnych marzeń.

Krótko o główną

Stunt Scooter Fox Pro pojawił się na arenie międzynarodowej w 2013 roku i szybko zyskała powszechną sympatię i uznanie. Niemcy są domem dla spółki, wskazując, że powszechnej dostępności, skrupulatny montaż i doskonała jakość. Produkty tej firmy skupia się na różnych kategorii użytkowników, w tym zarówno początkujących, jak i jeźdźców.

Fox Pro – skuter, który zaskoczy każdego różne palety kolorów, ich styl i funkcjonalność konstrukcji. Każdy, kto chce znaleźć opcję, która spełnia wszystkie jego potrzeby wśród produktów tej etykiety. Wszystkie pojazdy marki przeznaczone są dla dzieci od ośmiu lat. Wszystkie produkty etykiety mody posiada strukturę, która całkowicie spełnia wszystkie wymogi jakościowe i normy bezpieczeństwa.

seria RAW

Wśród ogromnej liczby produktów markowych producent oferuje wszystkim zwrócić uwagę na kategorii Skutery dla początkujących. Posiada różnorodne wieńce konfiguracyjnych, wśród których najbardziej popularne są z tworzywa sztucznego i stali, ich interpretacja. Koła te modele charakteryzują się wysoką sztywnością i mają średnicę 100 mm. Na przykład, podstęp skuter Fox Pro Raw wzmocniona struktura 03 ma kierownicę.

Skutery PRO Luck

Środki w tej kategorii są niezwykle stylowe i zaawansowanych. Stunt Scooter Fox Linia Pro Luck jest idealny dla początkujących jak i profesjonalistów. Jest wyposażony w projektowaniu układu wspomagania kierownicy i dość sztywne koła, rozmiar 110 mm.

Pojazd różni się od innych modeli z litego aluminium, widelec pięknych łożysk przemysłowych i obecności kołnierz z systemem kompresji.

Linia skuterów PRP Shark

Niesamowity wybór dla miłośników najwyższej jakości i niezawodności będzie niesamowity pojazd tej kategorii Fox Pro marki. Skuter z tej linii jest wyposażony w niezwykle wytrzymałe koła o wzmocnionej strukturze. Jego lekkość osiągnąć możliwie najmniejszej ilości śrub znajdujących się w szafie kierownicy. Ze względu na cechy konstrukcyjne, skuterów Stunt modyfikacja tej linii ułatwiają przeprowadzenie dość skomplikowanych manewrów na kierownicy.

Seria PRO sędzia

Z zewnątrz tego pojazdu jest dość niezwykły i coś ekstrawagancki. Grupa ta skupia się na skuterach profesjonalnych jeźdźców. Różni się od innych modeli konstrukcja kierownicy w kształcie litery Y, łożysk przemysłowych, system kompresji i widelca, który działa na zasadzie monoblok.

Ulubiony Market – Scooter Fox Pro Raw i specyfikacje

Model 01 – ten samochód jest to skuter sztuczki, która skupia się wyłącznie na kategorii początkujących. On jest wspaniałym połączeniem niezrównaną niezawodność i możliwość dalszej poprawy.

Model 02 – niesamowity pojazd, który nie zostanie zignorowany przybyszów. W pierwszej wersji skutery różni zwiększony poziom obciążenia, czyli 80 kg, a obecność metalu metalcore RV.

Model 03 – profesjonalny modyfikacji pojazdów tej marki. Jest to wersja wzmocniona, zorientowane wyłącznie dla użytkowników zawodowych. Maksymalne dopuszczalne obciążenia pojazdu 100 kg. Skuter wyposażony we wtyczkę formowanej i zacisnąć tuleję kierownicy wykonane z aluminium, które mają wzmocnioną strukturę. Ze względu na specyficzną formę układu kierowniczego, który ma lekki zakręt na tym pojeździe można łatwo wykonywać ekstremalne akrobacje.

parametry techniczne

  • Skóra ma kształt litery T. Wykonana jest ze stali nierdzewnej. Ostatnio jest on wyposażony w dość wygodne uchwyty wykonane z miękkiego materiału.
  • Średnica koła wynosi 34 mm.
  • Kolumna kierownicy ma niezintegrowanych interpretację.
  • Korzystanie z kompresji systemu HIC.
  • Skuter jest wyposażony w elastyczną hamulca.
  • Wielkość koła wynosi 110 mm.
  • Maksymalny dopuszczalny poziom obciążenia 50, 80 i 100 kg, w zależności od odmiany skutera.
  • – grupa wiekowa – dzieci w wieku do ośmiu lat i dorośli.

polityka cenowa

Fox Pro – skuter, który zdobył ogromną liczbę serc, którzy preferują aktywny tryb życia i ekstremalną rozrywkę. Po wybraniu tego pojazdu, jeden z niezwykle roli jego wartości rynkowej.

Przedział cenowy tej marki skuterów waha się od 5800 do 12 500 rubli, co wskazuje na dostępność szerokiej gamy klientów.