516 Shares 1962 views

Krok maszyna do domu: jakie grupy mięśni działa?

cardio grupa do użytku domowego prezentuje różnorodne urządzenia, które wykorzystuje najbardziej problematycznych obszarów kobiecego ciała. Najprostszy z nich to tak zwane steppery. Mają proste urządzenie, więc zajęcia mogą być prowadzone bez pomocy specjalistów. Jednocześnie symulator czas kranu może mieć różne wersje, z których każdy jest najlepszym rozwiązaniem do pracy z pewnych grup mięśniowych.


Jak symulator?

W ujęciu ogólnym, symulator jest krokiem stepper, ale ze względu na charakter swojej działalności można przypisać narzędzie do ćwiczeń aerobowych. Użytkownik podczas wykonywania powtarza serię tego samego rodzaju ruchu w określonym rytmie. W bardziej zaawansowanych wersjach nowoczesnej maszynie krokiem jest wyposażona w dodatkowe narzędzia i zwiększa efektywność treningu. Są to modyfikacje poręczami, które pozwala na rozłożenie obciążenia podczas ćwiczeń, dostosowując postawy i przyczyniają się do poprawy sygnału całego ciała. Możliwość regulacji trybów prędkości również umożliwia zmianę obciążenia, w zależności od postaci fizycznej jednostki.

Co mięśnie są przeszkoleni przez konwencjonalny stepper?

Klasyczny stepper wykorzystuje cielę mięśnie pośladków i ud. W rzeczywistości, te obszary są celem dla wszystkich modeli, ale w tym przypadku jest to do nich nacisk. Ponadto, można zauważyć, prasy. Na tej części maszyny etapie nie posiada specjalny ładunek, ale pod warunkiem, szkolenia wdrożenia technologii korekta i będzie uczestniczyć w procesie szkoleniowym. Nawiasem mówiąc, zawodowych sportowców, których działalność jest związana z dużymi obciążeniami na nogach, za szkolenie tych stref jest stosowany steppery. Symulatory pomóc wzmocnić mięśnie, utrzymując je w optymalnych warunkach dla sportu. Oczywiście w domu cele operacyjne nie są tak ambitne – mają tendencję do pracy pośladków i ud polega na doprowadzenie ich do optymalnego kształtu dla poprawy ciała.

Trening mięśni na mini-stepper

Zgodnie z zasadą mini stepper generalnie podobny do jej klasycznego odpowiednika. Takie modele są również obejmować ćwiczenia mięśni łydek i ud do pośladków. Ale ważne jest, aby zrozumieć pewne różnice. W szczególności, kompaktowa maszyna krok zapewnia największe obciążenie małych mięśni pośladków. Dzięki tej funkcji użytkownicy mają możliwość pracy przez dolnych obszarach dot stóp, dostosowując linii i konturów kształtów. Niestety, większość z mini steppery mieć żadnych specjalnych przyrządów do strony, więc użytkownik musi znaleźć zastosowanie dla nich. Na przykład, można fala ręce na boki lub do symulacji szarpnięcia Komisji w trakcie chodzenia. Wiele osób błędnie uważa, że mini-steppery są mniej skuteczne niż pełny rozmiar. Ale to nie jest prawda. Funkcjonalność jest istotnie niższy, ale są wydajne i efektywne w swoich grupowych treningów.

Wyższe grupy mięśni

Ponownie, w zależności od konfiguracji krokowy może być jakościowo wypracować mięśnie klatki piersiowej i pleców. Dla mężczyzn, takie szkolenie nie jest mniej atrakcyjny, ponieważ pomagają pompować biceps i triceps. W rozwiązywaniu tych problemów pomoże maszynę cardio-stopniową, wyposażone w specjalne broni i poręczami. Urządzenia te stanowią dodatkowe obciążenie na klatce piersiowej, pleców, miednicy i prasie. Kompleksowe szkolenia różne mięśnie jednego programu ćwiczeń jest skomplikowane w realizacji, dlatego należy najpierw pomyśleć o programie i rozwijać najbardziej efektywne i sparing tryb pracy z stepper.

Nie zapomnij o główny cel tych symulatorów – wzmocnienie mięśni nóg i miednicy. Jest w kontaktach z dolnej części ciała krokowy demonstruje najwyższą efektywność, a górne grupy mięśniowe w zakresie wzmocnienia są wtórne w stosunku do niego. Innymi słowy, jeśli chcesz zachować ogólną mięśni, a następnie krok maszynę do domu z tymi problemami rację, ale do celowego pracy z górnej części ciała jest lepiej zwrócić się do urządzeń kardio w postaci innych modeli.

Testowanie mięśni na stepper obrotowego

W tym przypadku również trenować mięśnie dolnej, ale tak jak z mini-stepper, jest to kropka. Użyj bieżnia obrotowa wypracować średnie i małe mięśnie pośladków. Z powodzeniem wykorzystywane są wewnętrzne i zewnętrzne ud, a także z zastrzeżeniem specjalnych ćwiczeń dla takich modeli można osiągnąć i pewnego obciążenia prasy i mięśni piersiowych. Ten trener dla etapu aerobik zawiera ilość obrotów z boku na bok, powodując wyginanie ciała i mięśni brzucha. Ćwiczenia na modelach z tej rodziny są zalecane dla kobiet, które chcą nie tylko wzmacniają i tonizują mięśnie nóg, ale także, aby szczuplejsze talii i pozbyć się tłuszczu na bokach. Ponownie stan początkowy ciała nie jest ważna, ponieważ zdolność do kontrolowania szybkości symulatora niej ocenić regulacji wykonywania ruchów obrotowych.

Zmniejszenie kalorii i odchudzanie

Jest to jedna z głównych zalet cardio. Pozwalają one spalić kalorie jednocześnie normalizację kondycję fizyczną. Po tym wszystkim, nie przypadek, następne pytanie brzmi: „maszyna krok – co mięśnie pracują kiedy go używać?” Przy tym, wywierają nacisk na obszary, które są najbardziej narażone na gromadzenie się tłuszczu – to samo pośladkach, udach, obszaru taliowego. Świadczone intensywne i regularne ćwiczenia szkoleniowe mogą być skutecznym narzędziem w walce z cellulitem. Fakt, że czynności te poprawa krążenia, równolegle z tym zapewnienie odpływu cieczy. W wyniku nadmiernego tworzenia odpadów tłuszczu i skóra staje się bardziej gładki. Oczywiście, pierwsze oznaki utraty wagi nie być od razu widoczne, ale ćwiczenie to metoda odchudzania najbardziej zdrowe i bezpieczne.

opinii użytkowników steppery

Opinie o steppery ogólnie udowodnić skuteczność opisanych grup mięśniowych. Kobiety, które wiernie przestrzegać instrukcji, należy pamiętać, że w pierwszych miesiącach może stracić nawet do 5-6 kg. Objętość ud zmniejsza się o 6-7 cm. Oczywiście, indywidualnie, ale obecność konkretnego działania obserwuje się w ogóle z regularnych klas. Warto wydać i porównanie z alternatywnego urządzenia, które konkuruje maszynę kroku. Opinie w tym względzie jest również popiera stepper, ponieważ zajmują mniej miejsca i kosztują mniej niż popularne bieżnie. Inną rzeczą jest to, że modele są różne. Na przykład, eliptyczne modyfikacje wielkości w porównaniu z tymi samymi ścieżkami, a niektóre wersje mini i zrobić mogą być ukryte pod łóżkiem.

wniosek

mięśnie trening stepper to tylko jeden ze sposobów zwiększania kondycję fizyczną, zachować kształt i dobrego zdrowia. Jednak najlepsze efekty można osiągnąć tylko pod warunkiem zintegrowanego podejścia do osiągania celów. W szczególności maszyna krok pokazuje dobre wyniki, jeśli równolegle z badaniami przestrzegać diety i utrzymania zdrowego stylu życia. W tym przypadku, oprócz pozyskania pożądanego kształtu i utraty wagi będzie prowadzona i funkcje prewencyjne narządów wewnętrznych. Odnosi się to głównie do układu sercowo-naczyniowego, rezonują steppery są wliczone w kardio grupy. Jednocześnie, symulator nie może być jedynym narzędziem do odzyskiwania. Jako minimum, powinno być traktowane jako środek utrzymania ogólny ton, ale w celu rozwiązania poważnych problemów zdrowotnych, powinno być stosowane tylko jako dodatek. A co najważniejsze – jest to wybór odpowiedni dla konkretnego przypadku programu treningowego. Steppery zwykle są wyposażone w kółka, więc zatrudnić specjalnego instruktora nie jest wymagane szkolenie.