364 Shares 7995 views

Słuchawki AKG: modele i specyfikacje

Ten artykuł mówi o tym, co stanowi czytnik słuchawki AKG. Firma produkuje różne układy elektroniczne, głównie związane z odtwarzaniem dźwięku. Urządzenia linia firma jest bardzo zróżnicowany, a także cena, więc wskazane jest, aby najpierw opisać samą organizację.

Firma AKG

Wiele firm nie można powiedzieć, iż historyczny okres jego istnienia jest wystarczająco duża. Jest to na pewno powiedzieć, że firma audioelektronikoy zaangażowany w ponad sześciu dziesięcioleci. Termin ten jest wystarczająco duży, a firmy te są podobne.

znajduje się w Austrii przedsiębiorstwo, nie ma tak wielu pracowników, ale mimo to słynie z wysokiej jakości produktów. W każdym razie, czy jego biednych jakości towarów, AKG nigdy nie dołączył do słynnego audiokontsernu HARMAN.

HARMAN / KARDON

Koncern jest znany na całym świecie ze swojego sprzętu dźwiękowego, ośrodkach muzycznych oraz fakt, że produkcja tego olbrzymiego zestawu w prawie wszystkich luksusowych samochodów, takich jak Porchse czy Land Rover. Jak AKG, produkty firmy HARMAN znany na rynku od ponad 60 lat. Specjalizacja firmy jest podobny – mianowicie, elektryczne, wzmacniacze audio, głośniki, i bardziej związana z wysokiej jakości dźwięku.

Słuchawki AKG: przegląd

Jak wspomniano powyżej, Spółka tworzy zupełnie różne produkty. Są bardzo drogie opcje premii dla studiów nagraniowych, drogie głośniki samochodowe, mikrofonów studyjnych, i, oczywiście, nie jest to średniej ceny i tanich segmenty. Słuchawki AKG są obecne we wszystkich tych kategoriach, a dobrze się sprzedają.

Opcje budżetu

W zależności od potrzeb konsumentów mają słuchawki AGK do ciągłego używania, takie jak telefon zestaw słuchawkowy. Koszt tych urządzeń wynosi nie więcej niż 25 dolarów. Jednocześnie są one w stanie pokazać całkiem przyzwoity dźwięk i nie będzie gorzej niż potencjalnych konkurentów. Na przykład, taki model można zmniejszyć AKGY20.

Średnia cena segmentu

Jak wspomniano, istnieją różne słuchawki AKG. Cena środkowym segmencie cenowym może wynosić do 100 $. Jednak warto. Konsumenci lubią jakość dźwięku i nowoczesnym wzornictwem takich produktów. Weźmy, na przykład, model AKG N60NC. Dźwięk z tych słuchawek przekracza wszelkie oczekiwania konsumentów, w szczególności system aktywnego tłumienia hałasu, który pozwala, aby nie być rozproszony przez słuchanie ulubionych utworów gdziekolwiek jesteś.

Ponadto słuchawki AKG są wykonane z wysokiej jakości i drogich materiałów takich jak aluminium. Wysokiej jakości skórzana tapicerka i mechanizm składania skorzystać z gadżetu jeszcze bardziej przyjemna. Ponadto, urządzenie jest wyposażone w wbudowany przełącznik z mikrofonem, dzięki czemu jest wygodna w podróży. Ponadto, te słuchawki AKG – bezprzewodowe. Przybliżony koszt urządzenia – około 150 $.

droższe modele

Przed opisaniem jeden z najlepszych modeli firmy powinny powrócić do tej firmy AKG jest skierowana szczególnie do elektroniki premium. Wszystkie inne produkty – to tylko wymóg posiadania dodatkowych segmentów rynkowych. Ale to nie znaczy, że jest gorszy. Fakt, że premia ta AKG słuchawki będzie najlepszy.

Jako przykład, top model jest idealny AKG N90Q – jeden z najlepszych w linii. Słuchawki AKG zawierają dużą liczbę nowoczesnych technologii związanych z redukcją szumów i daje wspaniały dźwięk do swoich odbiorców. Model ten obsługuje innowacyjną technologię do ochrony przed różnymi hałasów i wibracji, zmienia pewne powtarzalne częstotliwości, dzięki czemu dźwięk staje się jeszcze wyraźniejsza.

Ponadto konsument spodziewa się jasny i interesujący design i drogich materiałów, takich jak skóra, aluminium, stali nierdzewnej. Przewody kontaktowe są pokryte warstwą metalu szlachetnego. Również w tych słuchawek są wbudowane wiele korekt, które mogą zmienić dźwięk, sprawiają, że dźwięk jest bardziej głośności lub wyciszenie pewnych częstotliwości bez ogólnej utraty jakości. Kolejną wielką zaletą urządzenia jest wbudowany w DAC.

Urządzenie to przekształca częstotliwość cyfrowego na analogowy, który jest wymagany przez niektóre muzyka rekordu. Bez niej, pliki te tracą dużo jak słuchać. Jako bardziej skromnego modelu, te słuchawki może się pochwalić własną baterię i ładowania przenośnych, który, nawiasem mówiąc, jest dostarczana do urządzenia. To nie wszystko, nie może poszczycić się takimi słuchawkami AKG. Opinie w internecie na temat tego modelu jest bardzo pozytywna, a to nie jest zaskakujące. Bardzo wysokiej jakości produkt. Ile kosztują te słuchawki AKG? Cena modelu premii może osiągnąć 1500 dolarów.

wyniki

Produkty firmy AKG jest godne uwagi. Przez dziesięciolecia firmy AKG i HARMAN / KARDON dokonać jakości sprzęt bardzo wysokiej audio. Akustyka spółek powstała w premium i luksusowych samochodów używanych w studiach filmowych i inżynierów dźwięku. Wysoka cena niektórych urządzeń jest uzasadnione ich przeznaczeniem, zostały one stworzone przede wszystkim dla profesjonalistów.

Nie należy również zapominać o źródle dźwięku. Drogie słuchawki nie dają gwarancji, że będziesz cieszyć się dźwięk, który słyszysz. W tym celu istnieją specjalistyczne graczy, komputery z dobrych kart dźwiękowych, a także wzmacniacze. Jeśli wrócisz do wartości wszystkich produktów pokrewnych, poziom takiego sprzętu będzie kosztować średnio 500 do 2000 dolarów. W każdym razie należy wybrać. Mamy nadzieję, że nasza ocena będzie przydatna i dokonać właściwego wyboru.