711 Shares 4153 views

Aktorka Sotnikova Vera: biografia, filmografia i życie osobiste

Aktorka Sotnikova Vera do swojej pracy bardzo poważnie. Szczególnie wrażliwe zdobyła sceny miłosne. Taka rola stara łatwe, ponieważ w rzeczywistości nie tylko muszą być femme fatale.

Movie Star w dzieciństwie

Urodzony przyszłość aktorka 19 lipca 1960. Jej rodzinnym miastem był Stalingrad. Wystąpił przyszłą aktorkę ze zwykłej rodziny, los, który nie jest związany ze sztuką. Jego ojciec, Michaił Pietrowicz, pracował w fabryce, matka, Małgorzata Pietrowna, – telefon. Dom miał także starsze dziecko – siostrę Galina.

Pomimo faktu, że rodzice są daleko od pracy, są kochane i szanowane muzykę i literaturę. Dobry smak jest przekazywana także do swoich dzieci. Trochę Sotnikova Vera udział różne wystawy i koncerty. Tato czytania dzieciom w godzinach wieczornych swoje wspomnienia wojenne, a moja matka recytował swoje wiersze.

I rzeczywiście, dziewczyna nie była obojętna na książkach. Jeden dzień była chora, a jej siostra postanowiliśmy sprawdzić jeden z utworów Antona Chehova. Fabuła jest tak jak dziecko, które wkrótce Vera Przeczytaj wszystkie prace autora. Być może jest to miłość w końcu pomógł jej osiągnąć sukces w życiu.

Bilet do przyszłości

Odkąd dzieciństwa, dziewczyna chciała wydostać się z jego rodzinnego miasta i żyć w innym, fantastycznym świecie. Jej pierwszą młodzieńczą miłość była Gojko Mitic, jugosłowiańska aktor, który stał się popularny w ZSRR z powodu roli Indyjskim. Ciemne, długie włosy, przystojny sportowiec zdobył serca nastolatek. Być może dlatego niektórzy ludzie Vera Sotnikova jak ten człowiek.

Szkoła życia było oddzielić od działań twórczych. Kubki, przedstawienia i wieczory galowe opracowany artystyczną prezent.

Po uzyskaniu dyplomu szkoły średniej wyjechała do Saratowa. Jest ona stosowana do szkoły teatralnej. Ale panienka odmówił. Goodbye to marzenie staje się znana aktorka, Vera planuje się poświęcić swoje życie filologii na Uniwersytecie Moskiewskim. Jednak z powodu braku wniosku papierowego na kurs nie jest akceptowana. Musiałem udać się do domu. Aby skrócić czas, jaki pozostał, zanim pociąg Sotnikova Vera poszedł na przesłuchanie do Moskiewskiego Teatru Artystycznego. Tam jej talent zauważył.

pierwsza miłość

Po egzaminy przechodzące kobiety uczestniczących w zajęciach Oleg Jefriemow, który znany jest z roli widzów Maxim Podberezovikova z filmu „Beware of the Car” i płk Gulyaev obrazu „Bataliony proszeni są o ogień”.

Pomagając młody talent Andrew Mjagkov, najlepiej znany z filmu „ironia losu, lub orzeźwiającej kąpieli!”, I „Office Romance”. To on zobaczył dziewczynę na próbce.

Po rozpoczęciu szkolenia, Vera zakochał. Jej wybór był dzielny przystojny Yuri Nikolskij, który przedstawił jej udanego konserwatora. Tak, uczeń osiemnastu lat żonaty.

Wkrótce kobieta zaszła w ciążę. Ale życie rodzinne Vera Sotnikova i jej mąż nie działa. Kiedy aktorka była w szpitalu dla oszczędności, a potem dowiedziałem się, że wszyscy ich budżet żony spędził na drogie ubrania dla siebie. Niefortunne wiadomością był fakt, że George nie pracował jako konserwator i prosty woźny. Poza tym człowiek trwoni pieniądze zarobione Faith, był dużo pić i oszukiwał na nią. Dlatego małżeństwo szybko się rozpadło. Więcej wiary w małżeństwie nie wyjdzie.

Każdy, kto posiada serce

Przez Yuriya Nikolskogo aktorka miała syna, którego nazwała Yang. Edukacja, próbuje zbudować karierę, stała próbka nie pozwoli jej podnieść samotnie dziecko.

Nowy, wolny, ale bardzo słaba życie zaczęło Vera Sotnikova. Biografia i jej człowiek zawsze był zainteresowany publiczności i fanów twórczości aktorki. Ale nie mniej uwagi mediów na temat relacji z synem. Obecnie aktorka admits'd dać chwałę moją, aby spędzić czas z jednym dzieckiem.

A potem ze łzami w oczach opuścił dziecko w Wołgograd. Edukacja dziecka wziął Faith matkę – Margarita Pietrowna. Chłopiec mieszkał tam aż do 9 klasy, wtedy kobieta wzięła go do siebie w Moskwie, ale relacja została beznadziejnie zniszczone.

Droga do sukcesu

Ale zawodową regulować. Szkolenie jest skończona. praca dyplomowa była produkcja „Trzy siostry” według scenariusza jej ulubiony pisarz Czechowa. W nim młody utalentowany Sotnikova Vera przedstawiony Masza.

Minął rok, a kobieta zadeklarowała się jako udany aktorka. Pierwszy ekran pracy był film „winnym”. W obrazie piękno pouczeni, aby odtworzyć jeden z głównych bohaterów. Ta praca to zadeklarował. Pomimo sukcesu, kobiety wolą pracować na scenie.

Grał utalentowaną kobietę w Malaya Bronnaya. Potem zdecydowaliśmy się na School of Dramatic Art, która została założona przez reżysera i nauczyciela Anatolij Wasiliew. Później były inne teatry. Takie nagłe i częste zmiany kobiecie wyjaśnił jej naturę nietrwałości.

Książę żadne opowieści

Piękne kobiety zawsze miały na siebie uwagę płci przeciwnej. Udane i bogaci mężczyźni byli Vera Sotnikova. Biografia aktorki związany z wieloma znanymi i wpływowymi ludźmi. Wśród nich był Ernst Pindur. Niemiecki biznesmen często odwiedził Rosję na wizytach roboczych. Pewnego dnia natknąłem się na zdjęcie młodej piękności, a człowiek od razu zakochał się w 24-letniej aktorki, choć była znacznie młodsza od niego. Ale w 16 lat, różnica nie staje się przeszkodą. Przez cały ten czas bogacz rzucił powracają z drogimi prezentami. Ona z kolei pomogło całą rodzinę.

Niemka dała mieszkanie w Moskwie, samochód. Kilka razy wyciągnął rękę i serce. Ale rozczarowany ostatnią małżeństwa kobieta nie jest w pośpiechu do ołtarza.

Pomimo wpływowego pana, nigdy nie przestał działać Vera Sotnikova. Jej filmy były popularne.

femme fatale

Dużo czasu to zapłacił występy. Jeden z nich grał z aktorem Vlad Vetrov. nowe powstały między współpracowników rozwinął się gwałtownej męki. Vera lewo wpływowy niemiecki i nowy kochanek zerwał ze swoją żoną. Ale współczucie zniknął tak szybko, jak to było urodzić.

W 1990 roku zaczął strzelać kryminale „Polowanie na alfonsa”. Jest piękna spotkał się z aktorem Andrei Sokolov. Między młodymi ludźmi nie było współczucie. Vera Sotnikova i jego ludzie zawsze były powodem do plotek. Tym razem wydarzenia fabuły były przestrzegane przez wszystkich członków załogi. Ale żarliwy charakter obu podmiotów nie pozwolić im zbudować normalny związek. Stała zazdrość była przyczyną przerwy.

specjalna osoba

Elekt następujące śmiertelne piękno był Vladimir Kuzmin. Muzyk rockowy, kompozytor i piosenkarz był dwukrotnie żonaty i miał dzieci z poprzednich małżeństw. Para zaczęła spotykać się w 1993 roku. Gdy był w romantyczny związek ze stopu Pugachevoy. W rzeczywistości, nowa pasja odpychane człowieka w Diva. Po tym gwiezdny elita uważa, że piosenkarka pomści jej przeciwnika, Vera Sotnikova sposób było: filmy będzie porażką, a teatralna kariera zanikać. Ale publiczność był rozczarowany. Kobiety nawet nie skandali.

Pani zaczęła muse muzyk rockowy, inspirowane przez jego twórczości. Z kolei nowa miłość i aktorka odkryto unikalne talenty. Kobieta opowiada ulubionego reżysera filmu, on z kolei poświęcona jej piosenek.

Razem żyli długie 7 lat. Powodem separacji była nadmierna zależność Kuzmina muzyki. Ani jego żona, ani jego rodzina nie były potrzebne.

Heartbreakers

On nie musiał się nudzić. Vera wziął zalotów Renata Davletyarova. reżyser i producent filmowy obsypany kobieta z darami. Ale jego złożony charakter i upór doprowadziły do ciągłych kłótni i nieporozumień. Po kolejnym skandalem urody lewo temperamentu człowieka.

Ale to oddzielenie długo martwi Vera Sotnikova. Biografia i mężowie zawsze były powodem do czasopism tytułami. Tak, prasy dowiedział się, że aktorka spotkała się z kolegą Dmitrijem Malashenko.

Równolegle zagrała główne role w takich filmach jak „Koroleva Margo”, „Romance” i innych.

przyszedł serial telewizyjny „Ludmiła” w 2013 roku, ekranów. Główny bohater, piosenkarka pop Zykina, reinkarnacji Vera Sotnikova. W celu lepszego dopasowania obrazu, kobieta uzyskała 15 kg. Jej zagra był młody piosenkarz Aleksey Vorobev, który wcielił się w rolę młodego męża piosenkarki. Przez długi czas w prasie rozmawialiśmy o powieści, która powstała między aktorami. Ale w rozmowie z Vera zauważył, że pomimo faktu, że jej koleżanka jest bardzo atrakcyjna, zignorowała jego zaloty.

Teraz femme fatale ukrywa swojego życia prywatnego. Na pytanie, z czego jeden z mężczyzn, którego kochała najbardziej ze wszystkich, zawsze odpowiada syn.