507 Shares 9544 views

Writer Kostina Natalya: biografia, twórczość, książki i recenzje

Współczesne powieści o miłości – to jest dokładnie to, co jest potrzebne, by każda kobieta, zmęczony po ciężkim dniu i marzy o odpoczynku. napar kawy i owinięty w koc, możemy zanurzyć się w bajce, radować i smucić razem z bohaterami żyjących krótką chwilę ich życia.

Powieści o miłości Natalii Kostina

Kostina Natalya – obecnie bardzo popularny pisarz w gatunku współczesnego romansu. Jej kariera rozpoczęła się stosunkowo późno, ale pierwsza książka, o to chodzi, i kolejnych punktów, znalazł oddźwięk w sercach czytelników. Pozwoliło to Natalie, aby uzyskać status jednego z najbardziej udanych pisarzy. Dziś jest jednym z dziesięciu najbardziej czytanych pisarzy ukraińskich.

Biografia Natalia Kostina

Kostina Natalia urodziła się we wrześniu 1961 roku w Charkowie. Początkowo uważała pisanie jako hobby i nie biorą pod uwagę, że jest to poważny zawód. Natalia nadal twierdzi, że nie jest zawodowym pisarzem, ale raczej profesjonalny czytnik, jak i dużo czyta się z przyjemnością. Jednakże, jej książki są tak jasne i żywe, że pisanie talent jest odczuwalne już od pierwszych stron.

Młoda Natasza wybrała bardziej bezpiecznego zawodu i ukończył Charkowie Instytutu Inżynierii Lądowej. Jej mąż jest architektem. Para ma dwoje dzieci.

Pierwsza książka z Natalią przyszedł jej pięćdziesiątych urodzin. Wydawnictwa zaangażowany "Club rozrywkę dla całej rodziny", który współpracuje z takimi znanymi jako pisarz Simon Vilar, LUKO Dashvar, Elizabeth Dvoretzkaya et al.

Natalia wspólnie z dziennikarzami, że jej życie nie jest tak dawno temu było radosne wydarzenie – ona i jej mąż nabył prywatny dom, marzył o dłuższego czasu. Teraz para wykorzystała wszystkie swoje talenty architektoniczne odbudować dom i wszystko otaczający teren.

tworzenie

Natalya Kostina, książka, która łączy w sobie kilka gatunków, pisze nie tylko o miłości – w jej tam pracuje i linii detektywistycznej. Oczywiście, większość czytelników są przyciągane do niej słowo „romans” – miłość książek Natalia naprawdę jest, a jest niezwykle silny, opisana barwnie i interesująco. Byłoby pożądane, aby sądzić, pomimo faktu, że wielu z nas już dawno zapomnieli, jak się kochać prawdziwie we współczesnym świecie.

Linia detektyw w książkach Natalia daje niezbędną pilną i pęd historii. Do końca tej historii zwykle nie wiem, kto jest winowajcą – rodzaj zaskoczenia, zwłaszcza dla bardzo bystry czytelników. Ciekawość, oparty na pytanie, kto jest jeszcze prawdziwym geniuszem zła powieści, nie oderwać się od książki.

Wreszcie, dramat. Kostina Natalya tworzy jego bohaterki prawdziwie nieznośnych warunków życia – ciągłe problemy i awarie, kłamstwa i zdrady, ból i rozpacz. Jednak nawet u progu najciemniejszej nocy przychodzi, a życie wkrótce zaczyna się poprawiać. Jednocześnie jej postać wolą polegać tylko na sobie. Niestety, są to realia współczesnego świata – przystojny książę nie uratuje księżniczkę, aż ją znajdzie siły, by ocalić siebie.

książki

Nie tak dawno temu zaczął pisać Natalia Kostina. Wszystkie książki można podzielić na dwie kategorie – dzieci i dorosłych.

Pierwsza książka dla dorosłych autor z optymistycznym tytułem „wszystko będzie dobrze„, został napisany z okazji pięćdziesiątej rocznicy Natalii w 2011 roku. Doskonały detektyw z ciekawą linią miłości. Ta powieść otrzymał zasłużony sukces, stał się punktem wyjścia dla dalszych osiągnięć twórczych. Pisaniu pierwszej powieści pisarza trwało od około dwóch lat, jak to było pierwotnie rozważano jego zajęcie jako hobby. Natalia przyznaje, że poczęła pisać w gatunku thrillera psychologicznego, ale nie śmiał, i stworzył detektywa. Poniżej – opis innego detektywa nazywane „zbyt osobiste”.

Do tej pory, Natalia napisała 6 powieści, wśród których, oprócz „wszystko będzie dobrze” 5 więcej przedmiotów.

  • „Prawdziwa miłość. Z gwarancją ".
  • „To zbyt osobiste.”
  • „Trucizna pożądania”.
  • „Cześć, Ja jestem.”
  • „Bilet w jedną stronę”.

Oprócz powieści dla kobiet, został napisany przez Natalię encyklopedia 7 dzieci o roślin, zwierząt i owadów.

Dziś Natalia Kostina nadal pisze powieści i opowiadań. „Mam dobrą wyobraźnię” – mówi pisarz, tak że wkrótce będziemy cieszyć się jej nowe książki.

Recenzje książek Natalia

Natalya Kostina, opinie o pracach, które są pozostawione w głównych czytelników niewątpliwie utalentowanego pisarza. Chociaż teraz, że jej książki zostały odebrane i linia polityczna fanów opinie są mocno podzielone. Ale najpierw dobrze …

Każdy z czytelników widzi bohaterka powieści Kostina sami. Natalia zaskakująco subtelne podejście do tworzenia swoich bohaterów, czyniąc je żywi i blisko każdego z nas. Kobiety, które są już zaznajomieni z twórczością tego pisarza, notatki i jasny charakter charakter i dokładny opis przedmiotów, które pozwala w pełni zanurzyć się w książce i zobaczyć w swoim umyśle pełny obraz.

Humor – kolejny naturalną przewagę Kostina książki. To wydaje się być poważna powieść rozcieńcza się lekkiego humoru tak umiejętnie, że łagodzi stres, w którym wprowadza również czytelnika do pisarza.

Łatwy jeszcze profesjonalny styl literacki Natalia sprawia, że czytanie jej powieści jeszcze więcej zabawy. Niestety, wielu pisarzy nie odbiegają możliwość pisania niedrogie ale elegancki język. Porozmawiajmy o wadach …

Oczywiście, praca Natalii zadowolony bynajmniej wszystkich swoich czytelników. Wiele podkreślić, że bezpośrednie wystąpienie niektórych bardzo barwnych postaci wypełnionych żargonie a nawet obraźliwych słów. W tym przypadku, wymówki, że pisarz musi być zgodne z jej bohaterów ich znaków.

Dziś Kostina Natalya pisze dużo o polityce, co, oczywiście, nie przeszedł niezauważony – i choć niektórzy czytelnicy wierzą wszystko, co napisano o Ukrainie i Rosji prawdziwego, drugi nazywa się jawne kłamstwo. W powieściach Kostina obecne tematy, które każdy z nas jest wciąż bolesne, więc to rozróżnienie w hotelu, to nie jest zaskakujące.

wniosek

Pomimo dezaprobaty niektórych czytelników z patriotycznego stanowiska autora, aby odczytać jej książka nadal stoi. Nie zwracając uwagi na politykę, z jego wiarygodne i niewiarygodne kłamstwo prawdą, ale po prostu cieszyć się talent Natalii i wspaniałą historię swoich pracach.