796 Shares 8347 views

Ian Somerhalder: filmografia, życiorys

Ian Somerhalder – amerykański aktor, którego nazwa jest znana wszystkim fanom sensacji w czasie cyklu „The Vampire Diaries”. Rola uroczych i seksownych krwiopijców dał gwiazdą miliony fanów, którzy mieszkają w różnych częściach świata. Jaka była kariera utalentowanego młodego człowieka, co wiadomo o jego życiu osobistym?


Ian Somerhalder: Biografia gwiazdek

Kolebką aktora jest US State of Louisiana. Urodził się w 1978 roku w rodzinie nieruchomości i masażysty. Ian Somerhalder był trzecim dzieckiem swoich rodziców, którzy już mieli syna i córkę. Wśród przodków gwiazdy mają Indianie, irlandzkim, francuski. W przyszłej gwiazdy w dzieciństwie miał wiele zainteresowań, takich jak jazda konna, uczestniczyć w szkolnych kołach teatralnych.

Ian Somerhalder, posiada atrakcyjny wygląd, nie mogłem nie sprawdzić swoje możliwości w dziedzinie modelowania. Pojawiają się w reklamach dziecko zaczęło się w ciągu 10 lat, podpisał kontrakt z wiodących agencji dzieci przy wsparciu matki. Był przyciągany do pokazów mody takich znanych postaci jak Kelvin Klyayn, Gucci, Versace i innych.

Jednak skuteczne modelowanie kariera – nie cel poszukiwane przez dojrzewania Ian Somerhalder. biografia gwiazda obejmuje etap, jak dwuletnim badaniu z aktorstwa z różnymi nauczycielami. Ale pierwsza próba zdobycia sławy chłopców jako aktora filmowego nie były udane. Jego role w filmach i serialach telewizyjnych, przez długi czas pozostawał niezauważony przez publiczność i krytykę, często sceny z jego udziałem na wszystkich cięcia.

Pierwsze sukcesy

Udział w telenoweli „Młodzi Amerykanie”, wydanej w 2000 roku, był pierwszym zwycięstwem, co sprawiło, Ian Somerhalder. Odgrywa ważną rolę w jaki udanej serii E, początkujący aktor wreszcie przyciągnęła zainteresowanie widzów. Jednak obraz-przełom, który przyniósł mu sławę, był film „umierać młodo”, który ukazał się na ekranach w 2002 roku.

Paul Denton, właściciel znaku homoseksualnej i zrzędliwy – rola, jaką w tym czarnej komedii Ian Somerhalder. Filmografia aktor dostaje pierwszą jasną wstęgę, zarobił ponad $ 6 milionów dolarów. Atrakcyjny wygląd początkujący artysta pozwolił mu być na liście najseksowniejszych mężczyzn w 2002 roku, opracowany przez słynnego magazynu People.

najlepszy serial

Ian Somerhalder – aktor, który przyniósł sławę pierwszego popularnego serialu. W 2004 roku gwiazda została obsadzona Boone Carlyle w serialu „Zagubieni”. On wykonany obraz zepsute młodego człowieka beznadziejnie zakochany w przyrodniej siostrze, która jest wśród ofiar katastrofy. Jan Hero niesie na tajemniczej wyspie przez około 40 dni w daremnej próbie wzięcia na funkcjach kierowniczych, rozwiązać zagadkę magicznym miejscu. Śmierć dogania charakter Somerhalder w finale pierwszego sezonu, ale także uczestniczy w następnym sezonie, kiedy to retrospekcje są kręcone.

Jednak najlepszą rolę Iana, dzięki czemu publiczność będzie o nim pamiętał, staje się nie pechowy Bun Karlayl. Miłość milionów widzów prezentuje wizerunek Damon Salvatore, jednego z braci, którzy zostali przymusowo zamienił się w wampira w 19 wieku. Seria, wydana w 2009 roku, przyniósł Somerhalder tytuł jednego z najjaśniejszych złoczyńców ekranem. Jego charakter nienawidzi swego brata, Stefana, zmaga się z nim z miłości do pięknej uczennicy Elena. W tej chwili, z jego udziałem zostały już wycofane 7 sezon uznany telenowela, nadal popularne.

Inne filmy z Somerhalder

Oczywiście, amerykański aktor jest zaangażowany nie tylko w kręcenia serialu. Po śmierci Iana bohatera w filmie „Lost”, zgadza się na rolę w horrorze „Pulse”. Taśma niskobudżetowy wystąpił w Rumunii lokalizacja została wybrana, aby zminimalizować koszty. Filmowanie stale udaremnione przez niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, ale zespół nadal był wydany w 2006 roku. Interesujące jest to, że uczestniczą w kontynuacji projektu, odmówił.

Miniserial „Marco Polo” Ian przyniósł kolejną ciekawą rolę. Mieli zawarte wizerunek słynnego podróżnika. Strzelanina miała miejsce w Chinach, gdzie aktor został zmuszony wydać około dwóch miesięcy.

Fani, którzy są zainteresowani w najnowszym dziele idola można zobaczyć zespół „Anomaly”, na którym praca została zakończona w 2014 roku. Historia byłego żołnierza, jak los okaże się być więźniem. Kiedy bohater budzi się do życia, dowiaduje się, że istnieje tylko kilka sekund dla własnego zbawienia. Obraz należy do gatunku thrillera sci-fi z elementami thrillera.

życie osobiste

Wiadomość, że Ian Somerhalder żonaty, zmuszeni cierpieć wiele tysięcy armię fanów aktora. Jego wybór był Niki Rid – 26-letnia gwiazda, którą poznał w 2014 roku. Wcześniej aktor przypisać powieści z Nina Dobrev, który grał Helenę w "The Vampire Diaries", Nicky Hilton, Meggi Grays.

Czy aktor Ian Somerhalder w jednej roli lub w stanie sprawić, że publiczność zapomnieć o wizerunek uroczej wampira, dzięki nowym jasnym pracy? Czas pokaże.