423 Shares 4994 views

Poppi Delevin – model, projektant i towarzystwa

Poppi Delevin – siostra supermodelki Cara Delevingne. Ale to nie znaczy, że dziewczyna pozostaje w cieniu swej młodszej siostry. Poppy jest sam model, projektant i słynny ekonomista. Wśród jej przyjaciele mają takie gwiazdy jak Karl Lagerfeld i dom mody Chanel stale zachęca młodą dziewczynę na pokazach i wydarzeniach społecznych. Już dawno podbił podium, pracowała ze znanymi projektantami, pojawiła się na okładkach wielu czasopism i nie zamierza na tym poprzestać.


biografia

Poppi Delevin urodził się w Londynie, w jednej z najbardziej prestiżowych części brytyjskiej stolicy. Jej matka pracowała w dużej sieci sklepów, a jego ojciec zaprojektował obudowę, więc rodzina nie potrzebuje pieniędzy. Poppy – najstarsza z trzech córek w rodzinie. Jej młodsza siostra – Kara i Chloe. Od dzieciństwa, Poppy jest zainteresowany w modzie, a ona często mówi się, że środek zawsze kochał ubrania matki, która, z kolei, wszystkie ubrania Podniosła swoje córki, a oni zawsze wyglądać stylowo i modnie.

Rodzina Cara Delevingne jest daleki krewny rodziny królewskiej, był bardzo dumny. To pochodzenie i bliskich krewnych złagodził nieco w stronę Poppy świeckiej krańcu kraju, ale w karierze modelki ona zbudowała sobie sama.

modelowanie

Poppy od dzieciństwa zaczął filmować do katalogów i uczestniczyć w pokazach znanych marek. Jej anielski wygląd przyciąga uwagę projektantów i są gotowe do połączenia jej pracę do swojego zespołu. Z 16 lat dziewczynka zaczęła otrzymywać oferty od znanych marek i czasopism, z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Kiedy Poppy podbił cały modnej dzielnicy ojczyzny, zdała sobie sprawę, że musi spróbować swoich sił w oceanie.

Po przeprowadzce do Nowego Jorku zaczęła filmować na połysk, a mianowicie takich popularnych magazynów jak Vogue i Elle. Dobrze znane marki, więc widząc piękną dziewczynę na okładkach i smarowania, zaczęła oferować jej kontrakt. Poppi Delevin pracował z takich znanych marek jak Burberry i Louis Vuitton.

Sam Karl Lagerfeld nie mógł oprzeć się pięknem brytyjskich kobiet. Była jego muzą przez kilka lat, a Poppy była twarzą domu mody Chanel. Ale ona nie skupiać się tylko na modelu – to stworzył własną linię strojów kąpielowych, które zostały z powodzeniem sprzedawany na całym świecie.

Poppi Delevin Wysokość, waga,

Wzrost brytyjskiego modelu jest 178 cm, ciężar – 57 kg. W tym samym czasie ona nie siedzieć na sztywnej diety i promuje zdrowy styl życia.