91 Shares 3560 views

Margarita Bojko – biografia, kariera, szkolenia. Porady odżywiania

Sondaże hobby zdrowy styl życia doprowadził do powstania całej armii trenerów fitness. Ktoś wyszkolony w tym wyspecjalizowanych instytucji edukacyjnych, a niektóre po prostu myśleć o sobie jako takie po ich byli w stanie rzucić się kilka dodatkowych kilogramów.

Wszelkie społecznościowy pełne propozycje przejść do trybu online maraton dietę z pewnym trenerem fitness. Są one skuteczne? I czy można zaufać? Konieczne jest, aby starannie wybrać osobę, której poprosić o pomoc. Dowiedz się jego historii, kariery i edukacji.

Jeden z tych trenerów fitness, którzy mogą być zaufanych, jest Margarita Bojko. W tym czasie pozbyła z dodatkowych kilogramów i edukacja medyczna pozwala jej być celem dla swoich klientów korzystających z programu.

Margarita Bojko: biografia

Ur przyszły słynny trener fitness w 1982 roku. Żyła głównie w Petersburgu. Ale za jakiś czas przeniósł się do Włoch. Jest świetny do nauki języka i lokalnej kuchni.

W życiu Margaret była prawie zawsze sport. Była zaangażowana w judo, surfing, siatkówka plażowa. Jednakże, jako taki, nie był zaangażowany w fitness. W momencie, Margaret otrzymał wykształcenie wyższe w specjalności „protetyka”.

Zacznij doradca zawodowy

Na początku 2013 roku w życiu Margarity Bojko ma miejsce kilka ważnych wydarzeń. A dziewczyna, z powodu częstych podróży i stresu, postanawia dostosować swój kształt w siłowni. Ona idzie do swojego przyjaciela, który jest instruktorem. Akcji o niej jego problem w postaci wahań wagi. Wtedy zaczną pracować nad budową figury Margarita. Ale po pewnym czasie znajomy jedzie na wakacje. I Małgorzata, a także dziesiątki innych przybyszów, w siłowni, a jeden nie wie, co zrobić.

W tym momencie bardzo los przyniósł Margaret do swojego przyszłego męża. Przypadkowo zderzył się w siłowni. Następnie wywiązała komunikację, a młody człowiek postanowił pociągu Margarita. To było po tym zmiana zaczęła się odbyć.

Chęć do pracy w tym obszarze pojawiły się w niej ze względu na jej przyszłego męża. To on zainspirował dziewczynę na jej temat.

Nikita trener staż był już w tym czasie siedmiu lat. Po raz pierwszy Margaret dowiedział się wszystkiego od niego. Wszystko fundacja otrzymała od Nikity. On również zniechęca jej, żeby nauczyć się od trenera, ponieważ nie ma nic nowego nie powie. Kompozycja ciała i biochemia Małgorzata badano w dziedzinie medycyny. Zaczęła studiować dodatkową literaturę, spróbuj najpierw wyobrazić sobie tę czy inną technikę. Na pierwszy Nikita pomogła trenować, a po chwili zaczął budować własną karierę jako instruktor fitness.

Przez cztery lata ona ma piękną figurę Margarita Bojko. Zdjęcie trener fitness pobierana motywację. Patrząc na nią, chcę poprawić i transformacji.

Margarita Bojko: szkolenie

Ona uważa, że kluczem do pięknej figury jest regularność. Codzienne monitorowanie jedzenie i ćwiczenia zmieni proporcje śnie.

Tak, Margaret Bojko w żadnym wypadku nie zmusza nikogo do potu przez trzy godziny dziennie na siłowni. Zgodnie z trenerem fitness wystarczy 3 lekcje tygodniowo. Czas ich trwania powinien wynosić około półtorej godziny.

Niewątpliwie, to najlepiej do czynienia z pod nadzorem trenera. Po tym wszystkim, to on, patrząc z zewnątrz, powiedz mi, co robisz źle. On jest głównym asystentem w drodze do idealnej figury.

Margarita Bojko od czasu do czasu, aby nagrać film z ćwiczeń różnych grup mięśniowych. Oni opublikował je na swoim blogu. jest też gotowa wspierać i doradzać każdemu, kto chce schudnąć w trybie online lub po prostu prawidłową sylwetkę.

żywność

Pięć lat temu, przyszły trener fitness całkowicie opuszczony czekoladę i ciastka. Drugi Margarita zawsze traktowane spokojnie. Ale czekolada jest kochany, ale mimo to postanowił wcisnąć kostki.

Margarita Bojko twierdzi, że nigdy nie siedział na ściśle gryczana z ogórkiem i piersi z kurczaka. Przez ostatnie półtora roku jego dieta składa się z produktów podstawowych:

  • Różne zboża.
  • Warzywa i owoce.
  • Mięso i ryby.
  • Ptak.
  • Owoce morza.
  • Jaj.
  • Różne rodzaje orzechów.
  • Oliwa z oliwek.

Z produktów mlecznych, zgodnie z Margaret sama odmówiła. Ponieważ są one dużo zabiegów, pozostaje prawie nic przydać. Naturalne mleko można znaleźć u babci we wsi, ale jest to bardzo odważne. Jego zastosowanie, oczywiście, mają negatywny wpływ na rysunku.

Margarita Bojko przekonać graczy, że najważniejsze – nauczyć się gotować z podstawowych składników. I z tej umiejętności nie będzie szczep monotonii diety. Jako dowód Margarita i Nikita bojkowskich regularnie nagrywać filmy, które pokazują i opowiadają, jak gotować to czy to danie przydatna, poprawne i niskokaloryczne.

motywacja

Dla każdego stażysty znajdzie odpowiednie słowa inspiracji Margarita Bojko. Trener zawsze zachęca i inspiruje podbić nowe szczyty sportowych. Margarita wzywa wszystkich żyli w organizmie snów. Zachwyci dzieci i męża dla ich nienagannej poglądów. Po niewyraźne tłuszczu na kanapie w dowolnym momencie. I woli budować postać nie wszystkim wystarcza.

Zalecenia trener fitness

Margarita Bojko chętnie pomoże swoich podopiecznych i całkowicie za darmo motywuje każdą dziewczynę z jego rad. Więc ona przekonuje wszystkich, że dodatkowy ciężar, wypukłe boki i tak powinno cię niepokoić. Otoczenia nie pomoże Ci zmienić. Wszystko wyłącznie w twoich rękach.

Margarita uczy nas nie winić krewnych, które jedzą swoje żetony oczy i słodycze. Że trzeba nauczyć się mówić do zdecydowanego nr kuszące oferty do jedzenia to czy tamto szkody. Po tym wszystkim, trzeba zdać sobie sprawę, że najbliżsi ludzie kocham cię nie dlatego, że jesteś w środku nocy, aby utrzymać ich jedzenia smażonych ziemniaków, ale za to, że zawsze istnieje. Margarita Bojko ma – aby udowodnić sobie, że jesteś panem swojego życia.