833 Shares 7773 views

Irina Mironova: kariera, biografia

Irina Mironova scenariusz pisze się, działając jako reżyser, producent, autor najbardziej niezwykłych i ciekawych projektów. Rosyjski pop gwiazdy argumentując za prawo do wycofania się z tego niezwykłe i dziwne, pozornie kobiety. Irina Mironova ma wyjątkowy dar łączenia niekompatybilne, podkreślając jednocześnie dobrym kierunku i podkreślając subtelne zalety artysty i piosenki.

Początek twórczy sposób

2000 był pierwszym z długiej linii bogatych lat, gdy praca jest włączona do samego życia. Usuń pliki Irina Mironova rozpoczęte z producentem sugestie Yuri Ajzenshpisa dla młodego piosenkarza Lisa. Pierwszy clipmaker praca wywołała burzę radości w świecie muzycznego show biznesu.

Irina Mironova wyjaśnia swój talent logicznego argumentu: po ukończeniu w 1997 roku, Instytut Geodezji, Kartografii i fotografii lotniczej z wyróżnieniem, że otrzymał wszystkie niezbędne umiejętności do pracy zawodowej. Prawidłowo robić zdjęcia, nagrywać wideo, wykorzystać wszystkie niezbędną wiedzę na ich kreatywności Irina był w stanie, dzięki lat studiów jest tworzenie obrazów dla wszystkich istniejących typów kamer. W związku z tym nie było potrzeby, aby ukierunkowane clipmaker zawód, to wystarczyło, aby wykorzystać swoje zdolności i umiejętności uzyskane w instytucie. Efekt psychologiczny zdjęć i filmów na osobę badano także szczegółowo na uniwersytecie, który był kolejny plus w pracy.

Wiele gwiazd w kolejce

Po sukcesie pierwszego rzutu klipu Irina Mironova zaczął otrzymywać ogromną liczbę propozycji współpracy. Wśród jej klientów są najbardziej popularni piosenkarze rosyjski pop Ałła Pugaczowa, Philip Kirkorov, Kristina Orbakayte Maxim, Grupa B-2, Diana Arbenina, Staś Michajłow, Katya Lel, Masza Rasputina, Lyme Vajkule, Stas Peha i wielu innych wykonawców.

Jedną z dróg filmowania

Irina Mironova stanie stworzyć wszystko, co chcesz w danym tematem dla każdego artysty. Kiedy dostaje propozycję nakręcenia filmu na dowolny utwór muzyczny, a następnie natychmiast widzi wiele skryptów, które oferuje wykonawcy. Wspólnie wybierają najlepszą opcję i rozpocząć pracę. Często artyści i piosenkarze opinia zmieniła się w trakcie filmowania, zatrzymuje jak oryginalny pomysł, zwłaszcza jeśli masz do fotografowania w trudnych warunkach. Rozpocząć skarg i niezadowolenia. Ale Irina Mironova – Teledysk od Boga. Ona jest w mojej głowie już utworzony gotowy rezultat, do którego idą wraz z artystą, dlatego, będąc reżyserem, ona dokładnie miażdży klienta i czyni go przekazać w ten sposób aż do końca. Wynik zawsze przekracza oczekiwania. Piosenkarze zadzwonić po klipsem mocującym na powietrzu i rozproszone w podzięce, dziwiąc się, jak dobrze jest w stanie rozpoznać właściwy kierunek w filmie Irina Mironova. Zdjęcia i wideo, polecił jej, zawsze stoją na najwyższym miejscu na wykresach.

Jack wszystkich branż

Irina Mironova nie tylko usuwa pliki. W 2005 i 2006 roku pracowała na kanale „Muz-TV” ogólnym producenta. Obowiązki Irene obejmował kontrolę nad programów muzycznych, tworzenie nowych programów reality show. „Blondynka w czekoladzie” – pomysłem Irina Mironova, „Zasady fotografowania” – projekt ona utworzona, w którym Irina dał klasę mistrzowską na realizację filmu. Dzieło Mironova – kilka film muzyczny „AB Pugaczowa Opowieści o miłości”, „Wieża Eiffla, Zjem cię”, „Rok żółtego krowy portret”!.. Irina działał reżysera w tworzeniu obrazów. W 2011 roku przyszedł na obraz „Moja gwiazda”. Musical Film został nakręcony z udziałem śpiewaczki operowej i ma na celu przyciągnąć uwagę zwykłych widzów do wspaniałego świata opery. 2016 był rokiem wydania Dokumentu „dziewcząt i jaj”, który Irina Mironova całkowicie usunąć siebie jako scenarzysta, reżyser i montażysta filmowy i inżyniera dźwięku i producenta. Utalentowana kobieta jest także autorem książek. W 2007 roku opublikował książkę „Żyć według zasad strzelania”, w 2014 roku, Irina napisał i przeprowadzili kurs dla tych, którzy chcą dowiedzieć się, jak robić filmy.

clipmaker rodzina

Z mężczyzn dodał Irina trochę trudniej niż my pracujemy. Pierwszy małżeństwo trwało rok. Od niego, Irina była tylko nazwisko. Dziennikarz Arseniusz Mironow został pierwszym mężem, z którym mieszkał Irina Mironova – teledysk. życie osobiste było po rozwodzie mniej lub bardziej spokojny – Irina ożenił się po raz drugi i żył w małżeństwie przez 10 lat. Jej drugi mąż był Michael Hrushevsky. Para miała córkę, która została nazwana Dariusza, teraz dziewczynka weszła w okres dojrzewania. rodzice Darius rozwiedziony w 2012 roku, a nie znalezienie wspólnego sposobu życia. Po kolejnym clipmaker został Siergiej Savin, zwycięzca projektu „Czynnik A”, z którymi Irina został przyznany kontrakt na kilka klipów. Różnica w wieku 11 lat nie są zawstydzeni przez parę, a Irina i Siergiej spędzony razem. Praca, Turystyka, zgromadziła ich wspólne interesy. Ale po tym jak para zerwała wspólnych działań, został zainicjowany przez Irina Mironova. Życie osobiste w wywiadzie opisuje teledysk bez wspólnej przyszłości obok Savin.

Kreatywność Irina Mironova dzisiaj

Obecnie Irina Mironova nadal kręcić klipy dla artystów, dziś ma ponad 800 prac. Jego szkice, filmy, które są w trakcie filmowania, Irina okresowo umieszcza na swoim kanale. Otwarte wejście do szkoły pod kierunkiem Ireny, gdzie przez rok będzie ona uczyć tych, którzy chcą strzelać wideoklipów i filmów.