144 Shares 7981 views

Dmitriy Warszawski – aktor, znany w '23. Biografia życie osobiste, zdjęcia

Dmitriy Warszawski – aktor, którego istnienie publiczność dowiedziała się serial „krovinushku”, gdzie grał wnuk Vyazemsky akademik. Rola był jasny, ale wizerunek uroczej cynika do wschodząca gwiazda nie zatrzymany. Dmitry, mimo młodego wieku, już wykazał swoją zdolność do odegrania całkowicie różnych ludzi. Co wiadomo o twórczych dokonań i życiu osobistym aktora?

Aktor Dmitry Warszawski: biografia gwiazdy. Dzieciństwo, hobby

Przyszłość „wnuk akademik” urodził się w Moskwie, stało się w czerwcu 1989 roku. Ojciec chłopca stał się profesjonalny bokser, później okazało trener. Nie jest zaskakujące, że od najmłodszych lat zainteresował się sportowym Dmitriy Warszawski. Aktor, podobnie jak jego tata, zaangażowanych w boksie, 8 lat odwiedzenie odpowiedniej sekcji. Przepowiedział błyskotliwą karierę w tej dziedzinie, jednak zawodowym sportowcem, on sam nie widzi, jak on nie marzy, by stać się muzykiem, choć doskonale grał na fortepianie przez swoich studiów w szkole muzycznej.

Dmitriy Warszawski – aktor, nawet w młodzieńczych latach, do wyboru zawodu. Jako uczeń był aktywnie zaangażowany we wszystkich działaniach. Często chłopiec kiedykolwiek do podjęcia wiodącej funkcji nocami szkolnych, brał udział w koncertach amatorskich. Po otrzymaniu certyfikatu, młody Warszawa w pierwszej próbie został uczniem rata, został wpisany na kurs, szef, który był Sergei Golomazov.

Pierwsze sukcesy

Dmitriy Warszawski – aktor, który pierwszy zwrócił fani niemal stać absolwentem rata. Po osiedleniu się w Teatrze Dramatycznym w Malaya Bronnaya, wkrótce zaczęły się ciekawe role. Aby udowodnić sobie początkujący aktor udało się w takich produkcjach jak „Dni Turbin”, „inspektor”, „Tajemnica starej szafy”. Szczególnie podobał bywalców teatru sposób grał Księcia w „Caspian” baletu. To właśnie w Warszawie i innych pamiętnych ról.

Pierwsza rola filmowa to młody człowiek, będąc jeszcze studentem. Atrakcyjny wygląd pozwolił mu wziąć udział w filmie obraz „Miłości. Ru”. Jego pojawienie się na ekranie nie trwała dłużej niż kilka sekund, ale dla Dmitry to było ciekawe doświadczenie. To było po krótkim epizodzie w serialu „Dalej”.

główną rolę

„Krovinushku” – seria, dzięki której zyskał status gwiazdy aktora Dmitriy Warszawski. Biografia młodego człowieka pokazuje, że rola Mihaila Vyazemskogo zaoferowano mu w 2012 roku. Dmitry charakter absolutnie nie brzmiał jak on, więc aktor zgodził się z przyjemnością, aby go odtworzyć.

Wejść w obraz zepsute wnuka naukowców, którzy nie mogą rozstać się z alkoholem, Dmitry było trudne. To ciekawe, że reżyser serialu wielokrotnie oferowanych aspirujących aktor napić się alkoholu przed fotografowania zbliżeń. Jednak Warszawa kategorycznie odmówił. W rezultacie obraz zepsute wyższej dostał bardzo wiarygodne i mężczyzna zaczął realizować pierwszy groupie.

Filmy i seriale telewizyjne z jego udziałem

Udział w kręceniu serialu „Tajemnice Instytutu Szlachetnych Dziewic” – kolejnym osiągnięciem, z którego roztacza Dmitriy Warszawski. Aktor, którego zdjęcia można zobaczyć w artykule tutaj odgrywał ozdobny porucznik Orlov. Postać jest interesująca raczej niejednoznaczny charakter, ciągle wpada w trudnych sytuacjach z powodzeniem wybranych jeden, bez utraty właściwości takie jak sprawiedliwość i szlachetność. Widzowie byli zachwyceni jak wspaniale wyglądał na ekranie duet Dmitry Alina Kiziyarovoy.

Dmitry aktywnie działał w serialach. Społeczeństwo wie, jak Strel'nikova aktora „Cops teściowa – 8”. Z Drony „Bro – 4” Doskonale zawiodły gwiazdy i muzyk Andrei obraz utworzony w „nocy Tatyana za”. Można go również zobaczyć w serialu „pełnego nawrócenia”, gdzie grał Oscara.

Życie za kulisami

Życie osobiste – to temat, który zawsze starannie unikać w rozmowie z Dmitriy Warszawski. Aktor i jego dziewczyna tam przez kilka lat, ale nazwa wybranej jednej gwiazdy trzyma w tajemnicy. Wiemy tylko, że ukochany jest odpowiednikiem Dmitrij. Małżeństwo nie jest wliczone w następnym planie Warszawy, ale nie wyklucza takiej możliwości w przyszłości, jak również narodziny dzieci.

Najlepszym przyjacielem gwiazdami „krovinushku” od wielu lat jest aktor Paul Priluchny. Wiadomym jest, że przyjaźń między młodymi ludźmi tam w dniach studentów. W nielicznych wolnych godzin Dmitry został utrzymaniu sprawności. Jego pasją od wielu lat jest kickboxing, jak aktor i pływania. Wreszcie, nawet zły stan zdrowia nie zmusza aktora do powstrzymania się od biegania – rodzaj rytuału, bez którego nie zaczyna swój dzień.

Warszawa bierze także lekcje śpiewu, nawet nagrał kilka piosenek z własnej kompozycji. Jednak artysta zawsze podkreślał, że jest aktorem, nie piosenkarką, dlatego, śpiew – tylko jego hobby.