617 Shares 1321 views

Aktor Siergiej Iwanow biografia, życie osobiste, najlepsze role. Przyczyna śmierci

Siergiej Pietrowicz Iwanow – utalentowany radziecki aktor, który zmarł w grudniu 1999 roku. Widzowie, że człowiek zawsze zapamiętany jako „Grasshopper”, aktor odgrywał rolę w kultowym filmie „Idź do walki kilka starych ludzi”, nakręcony Leonidom Bykovym. Razem Sergey udało się zagrać w ponad 60 projektów filmowych i serialach telewizyjnych. Co wiadomo o jego artystycznych triumfów i życiu osobistym?

Siergiej Pietrowicz Iwanow: dzieciństwo

Przyszłość „Grasshopper”, urodził się w Kijowie, stało się to w maju 1951 roku. Siergiej Pietrowicz Iwanow – szczęśliwy człowiek, który urodził się w rodzinie artystycznej. Ojciec chłopca był słynny poeta, jego dziadek – filolog, wydała kilka książek. Matka nie pracowała, zajmowała się domem.

Przez kreatywności przyszłego aktora został sporządzony z wczesnego dzieciństwa. Krewni i przyjaciele rodziny z przyjemnością słuchałem jako chłopiec recytuje wiersz. Pisać wiersze i opowiadania Siergiej nigdy nie próbował go, mimo że otrzymał piątki w literaturze i chętnie spędzają czas czytania książek. Był bardziej przyciąga perspektywa stania się sławnym aktorem.

studentship

Z młodym człowiekiem rodzice miał związek zaufania, ale w szkole teatralnej, wstąpił w tajemnicy przed rodziną. Siergiej Pietrowicz Iwanow nie chciał ojcu pomóc mu przejść do konkurencji, chcąc odnieść sukces na własną rękę. Oczywiście, utalentowany młody człowiek z łatwością zdał egzaminy wstępne.

Będąc jeszcze studentem, facet udało się pojawiać w małych rolach w kilku filmach. Szczególnie owocne dla niego był to ostatni rok szkolenia, grał małe role w takich popularnych w czasie taśmy jak „Family Kotsyubinskoe”, „Gwiazdy nie wychodzą”. Po ukończeniu studiów, Siergiej dostał pracę w Dovzhenko Film Studios.

główną rolę

Leonid Bykov, zaczął strzelać film „Tylko starcy iść walczyć”, miał nadzieję, że Grasshopper gra aktor Vladimir Konkin. Jednak ten kandydat odmówił, bo był zajęty kręcenia filmu „Jak hartowała się stal”, w którym grał Pavel Korchagin. Wiadomym jest, że Konkin szybko pożałował swojej decyzji, ale miejsce było już zajęte.

Siergiej Pietrowicz Iwanow w tych latach był jeszcze nieznany aktor. Młody człowiek miał dużo czasu, aby przekonać Bykov zaufać mu roli szarańcza, który miał wielką chęć odegrania. W rzeczywistości, reżyser zrezygnował, nie mogąc oprzeć się jego atak. Leonid nie musiał tego żałować, jak Iwanow spojrzał na ten sposób, jakby urodził się z nim.

Gdy obraz „Tylko starcy iść walczyć” został zaprezentowany publiczności, każdy kto grał w nim, stał się z dnia na dzień gwiazda. Nie jest wyjątkiem i Sergey, który ma mnóstwo adoratorów.

Strzelanie w filmach i serialach

Sergey Ivanov Pietrowicz – aktor, najbardziej z ról, które miały miejsce w latach 70-tych. Dyrektorzy widział go w obrazach uroczych młodych mężczyzn, którzy próbują wyglądać starszy i poważniejszy niż są. Znamiennym przykładem takiej roli – Lariosik, który Iwanow grał w serialu „Dni turbin”, historia pochodzi z powieści Mihaila Bulgakova.

Oczywiście, że był gwiazdą radzieckiego kina i innych ciekawych ról. Widzowie pamiętają go jako uroczy Afinogen Plyugaev projektu telewizyjnego „Born rewolucji”, jak zwykła Lavkin z obrazu „Ata-Two, Żołnierze dzieje.” Sergei wyglądała doskonale w takich komediowych opowieści jak „Archimedes” i „na zewnątrz Tsybulya trip sierżanta.”

Po upadku Związku Radzieckiego popularność Ivanova, niestety, zmarł w dół, stało się mniej prawdopodobne, aby zaprosić do stawienia się. Jednakże, w przypadku w „Grasshopper” twórczych osiągnięć w tym trudnym okresie. Na przykład, w 1991 roku, starał się przyjąć rolę reżysera, usuwając film „Honeymoon”.

Życie za kulisami

To nie jest od razu znalazł swoje szczęście osobiste Siergiej Pietrowicz Iwanow. Rodzina, stworzony przez niego w swoich latach studenckich, rozpadł się, kiedy zaczął mających trudności finansowe związane z brakiem pracy. Przez pewien czas aktor lubił alkohol, był w depresji, z której wyciągnął dziewczynę imieniem Larissa. Spotkanie było przypadkowe, Iwanow wpadł uroczym Buhgaltersha spojrzenia.

Z drugą żoną, Siergiej, jeśli wierzyć wspomnienia jego bliskich przyjaciół i krewnych, był naprawdę szczęśliwy. Aktor był bardzo szczęśliwy narodziny córki Marii, każdą minutę wolnym próbuje trzymać ukochaną rodzinę, odrzucając zaproszenia do prezentacji, recitali.

śmierć

Aktor Siergiej Iwanow zmarł w młodym wieku, miał zaledwie 48 lat. Przed śmiercią miał rozpocząć strzelanie nowy projekt telewizyjny poświęcony pałaców, znajduje się na terytorium Zachodniej Ukrainy. Niestety, „Konik polny” udało się uwolnić tylko jeden odcinek.

Dlaczego tak wcześnie opuściłem ten świat aktor Siergiej Iwanow Pietrowicz? Przyczyna śmierci gwiazdy kina radzieckiego jest prosta – atak serca. Stało się to nagle, gdy artysta spędził czas na kieliszek brandy ze swoim przyjacielem z dzieciństwa. Jest możliwe, że Iwanow mogły zostać zapisane, ale karetka z powodu przyjaciela, przybył zbyt późno. Interesujące jest to, że zanim ten aktor nie skarżą się na rodzimych problemów z sercem.