842 Shares 1623 views

"Audi A6" (wagon): Dane techniczne i przegląd

„Audi A6” – popularny samochód niemieckiej firmy w klasie biznes. Pierwsza kopia przy linii w 1994 roku. Model produkowany jest do dziś. Ten artykuł opisuje charakterystykę samochodu, aw szczególności kombi.

Historia modelu

A6 zastępuje przestarzałe "Audi 100". W 1994 roku światło przyszło A4 modeli A6 i A8. skład skład składał się z dwóch opcji – sedan i „Audi A6” (wagon).

Ciało pierwszej generacji miał liczbowo C4. Produkowany samochód z dwoma różnymi silnikami – benzyny i oleju napędowego. Modelu trwała do 1997 roku tylko jeden restyling. Twórcy zmienili wygląd zderzaka i reflektorów. Reszta maszyny pozostaje taka sama.

Druga generacja – C5, które zostaną omówione w artykule. „Audi” postanowił zbudować model od podstaw, tak całkowicie zastąpione platformę samochodu. „A6 Audi” (kombi) stała się jeszcze bardziej przestronne i bardziej komfortowe. Wygląd samochodu przeszedł również zmiany. Projekt jest bardziej nowoczesny i stylowy w każdym szczególe – od zderzaka do optyki i klamki. Wersja kombi stali do wytwarzania 7-wykonania z lokalnym Avant prefiks. Aby uzyskać więcej informacji o tym, czytaj dalej.

Trzecia generacja A6 ma wskaźnik ciała C6. Uwalnianie samochodów zaczęła się w 2004 roku. Konstrukcja ciało jest zupełnie inny od swojego poprzednika. Kształt okazało się szybsze i bardziej ostry. Poprzedni ciała w porównaniu z tym wydawało się znacznie spokojniejsza. W 2008 roku samochód poddawany jest restyling. Nieco odświeżony zderzak i optyka, reszta twórców zdecydowała się nie dotykać niczego. kontynuowane również w trzeciej generacji wersji systemu do „Audi A6” (wagon).

Ostatnia generacja dzisiaj – C7. Samochód jest wykonany w stylu całej gamy modelowej. Agresywne linie, światła LED, klasyczna krata – wszystko wygląda bardzo imponująco, w porównaniu do poprzedniej wersji. Od 2011 roku, maszyna jest dostępna z „audi” przenośników do tej pory, bez jakiejkolwiek zmiany w organizmie lub przedziale silnika. Zwróćmy się teraz do drugiej generacji przeglądu w kombi.

Wygląd i wnętrze

Jeśli porównamy wszystkie pokolenia jednocześnie, że jest to wersja C5 wygląda najbardziej spokojny i cichy. Gładkiej i równej linii, zaokrąglone optyki (przednią i tylną). Ten samochód nie jest sportowy lub agresja. Nawet koła wyglądają neutralny. Szczególnie cichy ten samochód wygląda w wersji „Audi A6 C5” (wagon), który jest nazywany Avant.

Zadzwoń do obszernej wnętrza samochodu będzie nieco źle. Ze względu na nową bazę samochodu okazało się bardzo pojemny. Oprócz podstawowych dwa rzędy siedzeń w samochodzie znajduje się dodatkowy wiersz, który rozkłada się w bagażniku, gdzie jest to konieczne. W tym tomie pojemność bagażnika i zmniejsza się nieznacznie.

parametry techniczne

„Audi A6” (kombi) ma dość szeroką gamę silników. przykłady benzyny zawierają trzy wersje: 1,8 litra i silnik 180 koni mechanicznych, 2,7 litra i 254 koni mechanicznych, 4,2 litra i 340 koni mechanicznych pod maską. Wszystkie modele mogą być wyposażone zarówno mechanicznie 5 lub 6 skrzynią biegów, a także 4 lub 5-automatyczny.

Wersję „audi A6” (olej napędowy, trasy) wyposażony w następujących zespołów: 1,9 litra 110 moc silnika i 2,5 litra i 180 mocy. Pierwszy silnik z turbodoładowaniem. Pojazdy z silnikiem wysokoprężnym jest również wyposażony w manualną lub automatyczną skrzynią biegów.

wynik

„Audi A6” trzeciej generacji kombi – klasy biznes i samochód rodzinny w jednym rozwiązaniu. Wiele osób nie może się to podoba, ponieważ jego przeciętny design, funkcjonalność i niezawodność, ale ten samochód nie posiada. Wystarczy spojrzeć na aktualną popularność tego modelu – kombi nadal istnieje zapotrzebowanie na rynku wtórnym. I to jest wskazanie, że Niemcy okazały się doskonałe i dobrze wyważony samochód.