318 Shares 9230 views

Tylko o ośrodku: Jak pomalować lilię

Wielki podróż zaczyna się od pierwszego kroku, a jeśli chcesz narysować kwiaty, to najlepiej zacząć od prostych szkiców. Chcesz wiedzieć, jak narysować lilię? Zobacz, powtarzam, podniesienie umiejętności i przewyższyć nauczyciela!


№ Lekcja 1: Jak rysować ołówkiem lilia

krok 1

Delikatnie dociśnij ołówek na papierze narysować okrąg, oznaczenie miejsca, w którym będzie znajdować się na uroczy kwiat głowę.

Dzielą koło na trzy części nierównych, jak pokazano na rysunku. Powinieneś mieć rysunek, który przypomina ikonę samochodu marki korporacyjnej „Mercedes”, choć w tym przypadku promienie są poza zasięgiem kadru. Należy pamiętać, że belki są odsunięte od środka do góry i na boki. Rzeczywiście, dzieło zatytułowane „Jak pomalować lilię”, nie wymaga pomiarów matematycznych i precyzyjnego powtarzania. Wszelkie odchylenia – twórcza interpretacja, pozwalając, by stworzyć niepowtarzalny wzór.

krok 2

Od „spotkania” centrum z trzech belek, rysować pierwsze płatki kwiatu. Niech być rozciągnięty, postać arkusza podobne. Jeśli jest to twoje drży ręka, to będzie jeszcze bardziej spektakularny niż w próbie, bo będziesz miał Terry lilia. Uwierz mi doświadczenie mistrza, który umie malować lilię.

etap 3,

Narysuj trzy listki, które znajdują się za pierwszym. Ich kształt, przypomina wygięty brama na boisku, niż elementy kwiatowe, jednak daje doskonały kształt wdziękiem zakrzywione płatki, jakby starając się poznać. Efekt ten jest podkreślony przez kilka uderzeń stosowanych do każdego nowo pomalowane płatka.

krok 4

Tak narysować lilia na fazach. Dodaj kilka charakterystycznych szczegółów kwiat. Mianowicie podmette co pręciki z lilii, ile iw jaki sposób są one wprowadzane na rysunku. Rysować się tym samym na. Dodać kilka dodatkowych linii na płatkach. Jest to małe, niedostrzegalne na pierwszy rzut oka dane daje postać wypukłości, naturalny wygląd i wielkości zależnie od potrzeb.

krok 5

Wszystko, co trzeba zrobić teraz – krąg rysunek ołówkiem. Obecnie stało się oczywiste bezużyteczność niektórych liniach pomocniczych. Weźmy bardzo miękkiej gąbki, które masz, i bezlitośnie zetrzyj nadmiar.

Nie wątpimy, że cieszą łatwy krok po kroku, w jaki sposób pomalować Lily – jeden z najpiękniejszych kwiatów na świecie. Szkoda, że lekcja szybko skończyło? Następnie przechodzimy do drugiej lekcji, trochę skomplikować problem.

Lekcja № 2: dwie grzywny lilia

krok 1

Zrobić szkice dwóch okręgów, umieszcza pąki układ. Obowiązywać sześć kierunków przyszłych płatków zaznaczyć łodyg i liści:

krok 2

Kształt płatków:

etap 3,

Dodać nowe elementy do rysunku:

Poprzez te szczegóły wyraźnie przejawia charakter kolorów, które można łatwo odgadnąć lilie.

krok 4

Po szczegółowo kwiat głowy iść do rysunku łodyg i liści.

krok 5

Krąg kontur pewnych podstawowych linii i usunąć szorstki.