509 Shares 3276 views

Jak wybrać replika?

Airsoft gun jest uważana za najbardziej odpowiednie broń dla początkujących. Ale gdy taki środek jest jednym z najtrudniejszych do prowadzenia którego celem ogień ruchomych celów. To z tego powodu, że przed nabyciem pistolet airsoft powinien najpierw zrozumieć właściwości techniczne modeli przystępnej cenie.

rodzaj napędu

Obecnie kilka opcji dla replik dostępnych dla graczy:

  1. butla gazowa broń – reprezentowane głównie autentyczny według projektu analogi bojowe modele Kurkova. Najpopularniejsze rozwiązania tutaj są standardowe pistolety i rewolwery imitacje self-napinający. Wtrysk sprężonego gazu w takich produktach jest wykonywana bezpośrednio w sklepie, i powrót jak najbardziej zbliżone do prawdziwej broni.
  2. Elektromechaniczny airsoft broń od ognia – najbardziej obiecujący kategorii broni. Wzór działanie oblicza się według kategorii zintegrowanym silnikiem elektrycznym, przez co zwiększa się szybkość od 700 do 1000 komunikatów rund na minutę. Zakres porażka tutaj wynosi około 80 metrów.

seria

Głównym urok udziału w konkursie airsoft – możliwość ogniem jak najbardziej zbliżone do oryginalnych broni. Dlatego przy wyborze odpowiedniego urządzenia do gry nie jest konieczne, aby ograniczyć się do życzeń. Dziś, sprzedawca może żądać bezpiecznie airsoft pistolet Makarov, Beretta, Colt i inne imitacje prawdziwych jednostek broni palnej.

Chyba że masz zamiar stworzyć swój własny zespół, konieczne jest, aby skontaktować się z bardziej doświadczonymi kolegami specyficzność większości scenariuszy. Kiedy nacisk w konkretnej grupy wojsk będzie musiał wybrać odpowiedni airsoft gun. W przeciwnym razie nie można znaleźć miejsce w zespole, wydawanie pieniędzy na nic.

Materiały konstrukcyjne

Wykonane nowoczesną imitację airsoft realnej broni dość przyzwoity według odporności na uderzenia mechaniczne i czasu trwania materiałów usługę: metalu, plastiku, drewna. Każdy z nich ma swoje zalety i wady.

  1. Metal – producenci są aktywnie wykorzystywane jako ciężkim stali, który jest wykorzystywany do produkcji drogich siłowników i różnych stopów aluminium. Większość składników metalicznych jest przetwarzany przez fa, który pomaga chronić materiał przed niekorzystnymi czynnikami środowiskowymi.
  2. Plastic – stosowane w razie potrzeby kompletne broni lekkich elementów lub do produkcji stosunkowo tanich modeli low-end. Tworzyw sztucznych w każdym razie nie działa synonimem złej jakości. Renomowanych producentów stosuje się do próbek materiału odpornego na uderzenia, obliczonych na imponujących efektów temperaturowych. Jednym z najlepszych przykładów wyrobów z tworzyw sztucznych wysokiej jakości stoi airsoft pistoletu Glock.
  3. Drewno – jest rzadko używane, najczęściej w produkcji kolbami, konieczność pełnego zestawu broni elementów dekoracyjnych. miłośników airsoft uciekają się do kupowania produktów z drewnianymi wstawkami na własne ryzyko, ponieważ wymiana tych części – dość drogie.

Cena i jakość

Pytanie główne poproszony przez większość graczy – jak racjonalnie płacić więcej, jeśli można użyć tańszego modelu? Istnieje kilka opcji.

Gdy gracz nie ma pojęcia, jak często będą uczestniczyć w konkursie, jak często trzeba strzelać, a na pewno nie jest gotowy, aby włączyć torebkę na lewą stronę, konieczne jest, aby skupić się na produktach budżet z dobrze znanych producentów (King Arms, G & P, VFC, Tokyo Marui). Ile będzie kosztować takie pistolety airsoft? Cena waha się od 12.000 tutaj do 14.000 rubli. Taka broń będzie czuć się komfortowo podczas gry. W razie potrzeby, może być opłaca się sprzedawać po pierwszym sezonie, aby wybrać lepszą opcją.

Wielu graczy ma wystarczająco dużo doświadczenia do samodzielnego modernizacji tanich replik. W tym przypadku wygląda to rozsądny zakup broni o wartości około 8,000-10,000 rubli. Następnie, z nim można wyrzucić cały farsz, zastąpiony przez nowy, bardziej jakościowy. Będzie on musiał wydać kilka tysięcy.

Jeśli budżet jest bardzo ograniczony, a pragnienie, aby spróbować własnych sił w realnych warunkach bojowych przewyższa wszystko inne, to warto kupić broń z serii low-end, takich jak broń od producentów takich jak Jing Gong, Cybergun lub SRC.

W rezultacie,

Co airsoft pistolet do wyboru – to zależy od potrzeb i możliwości każdego gracza. Każda broń ma swoje oczywiste zalety i wady. Aby ustalić konkretną decyzję pozwoli zrównoważone podejście do własnych potrzeb.