806 Shares 9439 views

MP-512 karabinów cechy i recenzje

Wielu potencjalnych nabywców, którzy szukają zabawy i niedrogim karabinka pneumatycznego polowania, specjalistów zaleca, aby zwrócić uwagę na legendzie o nazwie „Murka”. To był wspólny pseudonim na otwartych przestrzeniach naszego kraju otrzymał wielki karabin rosyjskich Rusznikarze MP-512. Feature go na rosyjskich otwartych przestrzeniach idealnych, ponieważ kryterium „cena-jakość” w karabinie nie ma konkurentów na świecie.

charakterystyka

Warto zauważyć, że powietrze karabiny MP-512 cechy są bardzo słabe, na porównaniu z bronią „Magnum” w swojej klasie. Ale to jest, jeśli chodzi o oryginalne wyposażenie, bo to ogromny potencjał dla modernizacji, założona przez producenta, podnosi je do droższych tempie.

Klasyczny lufą ma sześć cewek i jest wykonana ze stali, o długości 450 mm. Używany do strzelania pociskami kalibru ołowiu 4,5 mm. Poj bronią, jak i mechanizmu spustowego wykorzystuje układ sprężyny z tłokiem, który jest w pozycji spalania cylindra łuk pionowo w dół. Urządzenie ma dostępnej obserwacji przodu celownicze oraz podstawa ma ustawiania oczu – „jaskółczego ogona” długości 11 milimetrów.

Elementy, wygląd i modyfikacje

Tradycyjnie, wszystkie pistolety pneumatyczne wyposażone w rosyjskiej broni ramrod, szczegółowe instrukcje konserwacji, która obejmuje karabin montaż i demontaż toru, jak i świadectwa, który pokazuje, że pneumatyka jest dozwolone i nie wymaga żadnych dokumentów do nabywania i posiadania.

Opis MR-512 z wyglądu karabin zależy od zmian, które na rynku bardzo dużo. W rzeczywistości producent posiada 5 modeli, ale bardzo często na rynku restyling doprowadziło do wielkiej powodzi z różnymi modyfikacjami, które różnią się w produkcji materiału złoża i tyłek. Oczywiście, drzewo jest droższe i tańsze plastikowe dla różnicy w wersjach kończy.

Wady wiatrówki

Jeśli wszystko jest jasne, z zaletami (niski koszt i łatwość modernizacji), a następnie z niepełnosprawnością są zachęcani do przeglądu przed zakupem. Przede wszystkim, jest to silny odrzut, że skrzynka jest zdolna do uszkodzenia stawu barkowego do początkujących. Wyeliminować problem może tylko uaktualnić. Media mają zalecenie w sprawie pogorszenia się wiosną, która utraci zdolność jeżeli broń zostawić na miesiąc w stanie napiętym. Ale to celowość zakupu nowych broni, ponieważ ze słabą wiosnę można swobodnie znaleźć pneumatyki na rynku wtórnym.

Druga istotna wada jest MR 512 Charakterystyka niekontrolowane pochodzenia. Tutaj loteria – jeden dostaje broń z wrażliwym pochodzenia, kolejny szczęście więcej – trzeba naciskać wiele wysiłku. Problem jest również rozwiązany poprzez modernizację broni.

zalecenie specjalistów

Wybierz karabin pod nim dość łatwo, a co ważniejsze, aby zdefiniować cel – co to jest iw jakich przypadkach będzie używany. W mediach wiele Rusznikarze stworzyli cały system takich oznaczeń.

  1. Potrzeba jest najtańszy karabin na badania i rozrywki, zakup droższych broń ostatecznie planowano. Oto odpowiedni karabin w plastikowej MR 512-22. jego cechy nie są gorsze od innych modyfikacji, ale cena jest znacznie niższa. Co więcej, jest to najlżejszy z braci.
  2. Ale jeśli planujesz później przełączyć się na droższe broni, trzeba spojrzeć na karabin w drewnianej wydajności. Są one znacznie cięższe i prilovchilis z nich strzelać początkujący będzie łatwiej iść do drogich broni, które będą miały taką samą wagę.
  3. Jeśli planujesz uaktualnić karabin, eksperci zalecają, aby zwracać uwagę na model MR-512-11. Jego zewnętrzna futurystyczny wygląd jak ma żadnego eksperymentatora z bronią.

Aktualizacja broni

Pierwszy MR-512 charakterystyczną moc jest priorytetem, więc broń zaczyna z wymianą sprężyny – może być zwiększona poprzez zainstalowanie mocniejszy z importowanych karabinów lub zainstalować gaz. W drugim przypadku jest rozwiązany jednocześnie dwa problemy: wzrost strzały energetyczne i eliminuje problemy ze sprzężeniem zwrotnym. Wszyscy właściciele karabinów wiosna-tłokowych trzeba wiedzieć o podwójnej dywidendy, która powstaje w wyniku obniżenia spust gdy sprężyna rozszerza się, a po odejściu pocisku – naturalne powrotnej. Fakt, że przyrządy optyczne, które mogą wytrzymać dwukierunkowy wpływ, mają niebotyczne ceny, a więc tańsza modernizacja jest zainstalowanie sprężyny gazowej.

W ramach modernizacji dostaje wywołać zmiany, jeśli nie jest zadowolony z twardością właściciela. Obowiązkowe sfinalizowane zamka cięcie skos, zmienić wszystkie mankietu i całkowicie zamazane wszystko vozdushki MP-512. wypalanie właściwości po uaktualnieniu przyniesie broń do poziomu broni pneumatycznej dla ptaków polowanie i zwierząt futerkowych o wadze do 5 kg.

przyrządy optyczne

Z urządzeń optycznych jest bardzo prosta. Jeśli pneumatyczny MR-512 jest specyfikacje fabryczne, bez modernizacji, trzeba spojrzeć na urządzeniach optycznych z ochrony przed podwójnym uderzeniu. W takich urządzeniach, uszczelki do okien amortyzacyjne są umieszczone po obu stronach obiektywu. Oczywiście, cena takich urządzeń jest kilka razy droższe niż większość karabinów, nie ma nic dziwnego.

Właściciele, którzy zainstalowali sprężyny gazowej w karabin, dostępnych na rynku tanich optyka, gdzie można dbać o siebie bardzo ciekawe urządzenie. Bad sprawdzone kolimatory o wielość optyczny i oświetlenie z niezależnego źródła zasilania. Mają one jednak limit zakresu celowniczego 30 metrów. Jeśli planują Państwo polować na duże odległości, konieczne jest, aby wybierać droższych urządzeń optycznych.

Które nie są zalecane dla początkujących, ponieważ jest on zamontowany na karabin pneumatyczny wskaźnik laserowy. Po pierwsze, nie jest regulowana na podstawie parametru uderzenia. Po drugie, mające punktu końcowego jest problematyczne, z powodu dużej rozpiętości wiązki. Oczywiście, można zapomnieć o dokładności.

Konkludując

Jak widać z badań, dane techniczne MR-512 są bardzo słabe do klasy broni „Magnum”, który jest używany do polowania. Przyczyną nabycia tego karabinu jest jego niski koszt i możliwość dalszej modernizacji. Warto również zauważyć, że pneumatyczny MR-512 jest bardzo opodatkowania w celu utrzymania jej żywotność nie jest ograniczona. Karabin jest bardzo popularny na rynku rosyjskim i grał na tyle wystarczająco, jej nie ma problemu, aby sprzedać w drugiej parze z minimalnymi stratami finansowymi.