433 Shares 3480 views

Symulatory do piersi: przegląd typów najlepszych ćwiczeń i przeglądów

Symulatory do piersi jest najczęściej używany w domu: zmniejszenie tkanki tłuszczowej, mięśniowej, zapobieganiu rozwoju chorób układu sercowo-naczyniowego, i tak dalej. Postaraj się zrozumieć podstawowe niuanse związane z zakupem i wykorzystaniem tego rodzaju sportu.

Najpierw trzeba określić cele, które chcesz osiągnąć poprzez zakup sprzętu do ćwiczeń na piersi. To znaczy, czy jest sens kupować, czy lepiej wziąć wysoce specjalistycznego sprzętu.

Wymiana podstawowych ćwiczeń

Większość z „domu” sportowców boją, a nawet nie może wykonywać podstawowe stojak brzana. W tym przypadku, symulatory są doskonałą alternatywą do klatki piersiowej. Jest to szczególnie ważne dla osób starszych sportowców nowych do sportu, sesje solowych bez ubezpieczenia, a dla tych, którzy są rehabilitacji po urazach i operacjach.

obciążenie punktowe na piersi

Prawie wszystkie rodzaje aktywności fizycznej w taki czy inny sposób wpływają na mięśnie klatki piersiowej, tak więc ćwiczenia na klatkę piersiową na symulatorze zdolnego do świadczenia wyraźnie wyczuwalny wzrost wydajności energetycznej. Cel ten, oprócz masy mięśniowej, zwiększa się coraz objętość klatki piersiowej.

estetyka

Z pomocą takich sportów można wypracować konkretne grupy mięśni, podczas gdy podstawowe ćwiczenia wykluczyć takiego nacisku, to znaczy, aby nie strzelać pistolet na wróble. Cel ten jest bardzo często wstaje przed doświadczonych sportowców, którzy chcą poprawić konkretne wady w budowaniu ich mięśnie. Cele te ustawione dla siebie i kobiet, rozwój tylko grup mięśniowych, które chciałyby się rozwijać.

Warto również zauważyć, że dobry symulator do piersi może być odpowiednia do wykonywania dwóch lub trzech bramek, więc wybór należy podchodzić z największą powagą i świadomością.

rodzaje symulatorów

Ten rodzaj sprzętu sportowego można rozdzielić na dwa sposoby – rodzaj obciążenia i wykonać ćwiczenia. Fitness obciążenia urządzenie może być ułożone i obciążone tarcze a. Pierwszy typ posiada zestaw standardowych wsadów, który pozwala sportowca, aby wybrać wagę nim przed rozpoczęciem ćwiczeń. Stosy są idealne do stosowania w domu, jak również dla początkujących, jak i osób przechodzących rehabilitację pourazową lub pooperacyjną.

Sprzęt sportowy tarczowe – jest wybór doświadczonych zawodników i sportowców, którzy są przyzwyczajeni do zróżnicowanej i dużej masie. Najczęściej tego typu symulatorów można zobaczyć w siłowniach, klubach fitness i innych obiektów sportowych wyspecjalizowane.

Ćwiczenia i rodzaje niemowląt trenerów

W zależności od rodzaju ćwiczenia powinny być wykonywane, następujące rodzaje symulatorów:

  • Pierś Naciśnij na symulatorze. Jednym z najbardziej popularnych ćwiczeń dla początkujących, jak i dla tych, którzy są odzyskania od urazu lub zabiegu chirurgicznego.
  • Ławka do siedzenia. Jest to dość duża i zróżnicowana grupa trenerów, skutecznie pracować dla estetycznego rozwoju masy mięśniowej. Grupa zmienia się wysokość, szerokość zakresu, toru i nachylenia.
  • prasa wojskowego (od ramion). Rozwój górnej części klatki piersiowej i deltoids.
  • Motyl. Dość popularna grupa ćwiczeń, a przede wszystkim koncentruje się na estetyce ciała. Składanie można przeprowadzić w różny sposób (ścieżka, przyczepność, etc.) przez zmianę, w razie potrzeby, akcentami mocy.
  • Crossover. Ten rodzaj narzędzi pozwala na wykonywanie unikalnych ćwiczeń kosztem wolnego pręta trajektorii. Symulator zapewnia akcentowany obciążenie mięśni i pozwala na „wybuchową” pracę. Jest to świetna alternatywa dla podstawowych ćwiczeń z hantlami, takich jak hantlami hodowli.
  • Pullover. Niezwykle popularne ćwiczenie wśród doświadczonych sportowców. Ma ładunek punkt na mięśnie pleców i klatki piersiowej.
  • Thrust do klatki piersiowej (wioślarstwo). Oprócz mięśni piersiowych, rozwój wraca i ramiona. Doskonała ogólnych ćwiczeń rozwojowy, który może doradzić dosłownie każdego.
  • symulatory wielofunkcyjne. Ten rodzaj urządzeń jest wszechstronny i ma w swoim składzie, co do zasady, śmigło naporu i motyla. Ćwiczenia są idealne dla początkujących i dla estetycznego rozwoju organizmu. Wielu marketingowców dały nazwę takiego sprzętu sportowego jako „symulator do powiększania piersi.”

Recenzje symulatory są bardzo różne: przybysze jak „oliwy z” Urządzenia i urządzeń wielofunkcyjnych, a zawodowi sportowcy wolą wysoce skoncentrowana, a dodatkowo do niczego rozjazd pullovera poważnie nie bierze, biorąc pod uwagę resztę amatorskim perwersji. Ale w każdym przypadku, aby wybrać narzędzia potrzebne do specyficznych potrzeb i wyzwań, więc jego urządzeni dla każdego sportowca.

umieszczenie symulator

Tego rodzaju przyrządy do ćwiczeń są umieszczane w małym pomieszczeniu, ponieważ większość modeli posiada zwartą konstrukcję. Wyjątkiem może być przypisana tylko zwrotnice, które z racji swoich cech konstrukcyjnych wymagających dużych powierzchni.

Idealne do ćwiczeń w domu będzie multistantsii. O stosunkowo małej powierzchni, mają bardzo dobry zwrot, wraz z dobrą funkcjonalnością. Generalnie, dla domu, nie jest mądry, aby wybrać wysoce specjalistycznych narzędzi, ale coś uniwersalnego, czyli daje ogromne obciążenie: prasy, trakcja, łodzi, itp

Warto również zauważyć, że wymagana jest dodatkowa przestrzeń sprzęt do ćwiczeń z hantlami (Disk Storage), więc są mniej istotne dla domu, w przeciwieństwie do stosu.

Samce i samice trenerzy

Różnica w zapasach kobiet i mężczyzn spowodowana tylko względami estetycznymi. Trener dla kobiecego kształtu piersi i może to zrobić bez zwiększania pierś z nadmiernym rozwojem strony. Specjalnie dla kobiet pół doskonale nadaje się asortyment akcentowane rozwoju mięśni nacisk, takim jak na motyla lub zwrotnicy, a także multistantsii. Znacznie mniej powszechnie stosowane symulatorów z naporu śruby napędowej lub różnych maszynach.

Mężczyźni mogą być z powodzeniem wykorzystywane niemal wszystkie rodzaje sprzętu sportowego, nie boi dodatkowych wzrostów mięśniowych. Wybór zależy tylko od Twoich celów, ale jeśli do jego osiągnięcia gdzieś wzrosła więcej mięśni do zrobienia, wtedy człowiek będzie tylko zbyt chętny.

Popularne modele dla domu

Najpopularniejsze linie popularność domowego sprzętu sportowego bezpiecznie trzymać małe trenerów ręki. Zajmują mało miejsca, łatwe w obsłudze i nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności. Rozważmy najwybitniejszych modeli, takich symulatorów.

„Easy Kurvs» (Easy Krzywe)

Symulator do piersi Łatwe Krzywe kobiety wymyślone i zbudowane na zasadzie podwójnej odporności, która występuje, gdy szhivaniya i luzowania. Podczas ćwiczeń wykorzystywane są niemal wszystkie mięśnie piersiowe, przyczyniając się tym samym do wzmocnienia, zwiększenia i kształty Elation. I last but not least – symulator tworzy zrównoważone obciążenie na każdej stronie ciała.

Wyrazy „Easy Kurvs” narzędzi programistycznych mogą znacznie poprawić wydajność układu oddechowego w pięć minut sesji dziennie. Po miesiącu stosowania rytmu oddychania będzie znacznie lepiej. Jest to szczególnie przydatne dla ludzi, którzy rzucili palenie – nie ma co robić zamiast papierosa. Projekt „Easy Kurvs” pozwala na przechowywanie go pod łóżkiem lub na półce, więc cieszy się doskonałą popularnością wśród kupujących i łatwość użycia czyni go uniwersalnym i szeroko zażądał to symulator do piersi. Recenzje Easy Curves całkowicie pozytywne, więc jest to możliwe, aby polecić jakieś początkujących sportowców lub osób przechodzących rehabilitację pooperacyjną i pourazowego.

„Sheik Waite» (wstrząsnąć Waga)

Symulator radzi sobie z powiększania piersi w domu. Jak „Easy Kurvs”, „szejk Waite” zajmuje bardzo mało miejsca, a jego wygląd przypomina hantle. Projektanci świetną robotę z rozwojem i wprowadzaniem nowych technologii, zwiększając tym samym efektywność symulatorze (w porównaniu do konwencjonalnego hantle) w czasie.

Główną cechą tego symulatora – Dynamic bezwładność. Oznacza to, że zaczyna pracować podczas wstrząsając, a więc gdy ćwiczymy. Fala uderzeniowa z „szyi” powoduje, że mięśnie do zaciągania w zdumiewającym tempie – do 250 razy na minutę. Podczas lekcji „hantle” pyta Ci właściwy rytm i zmuszając go do zachowania w trakcie ćwiczeń.

Jak mówią twórcy, 6 minut dziennie – i klatkę piersiową, barki i ramiona staną się oprzeć. Mówić o symulatorze jest bardzo pochlebne dla początkujących i profesjonalistów, dzięki czemu można go polecić prawie nikogo.