446 Shares 7973 views

Pochinok Natalya Borisovna (grzybicze), rektor Uniwersytetu Państwowego rosyjskiej Społecznej: biografia, życie osobiste

Natalia Pochinok, biografia, które zostaną omówione w tym artykule, jest osobą żywy, wieloaspektowe i niejednoznaczne. Jej obszary zainteresowań rozciąga się od sportu do finansów, prawa i pedagogiki. Porozmawiajmy więcej o doktora nauk ekonomicznych, profesor i rektor Państwowej Wyższej rosyjskiej Społecznej, wdowa znanego stanu. Natalia Pochinok, życia osobistego i zawodowego, które są przedmiotem szczególnego zainteresowania ze strony mediów, pracujący w różnych organizacjach i sektorów. W jej życiu, istnieje wiele interesujących faktów, jak również szereg skandali, które wirowały wokół jej nazwy w czasie.

działalność związana ze sportem

Urodził się 4 lipca 1976 roku w Moskwie, Natalia Pochinok. Jego wiek jest w tej chwili 40 lat. Odkąd dzieciństwa, była zaangażowana w sporcie, nawet wszedł rosyjskiej młodzieży reprezentacji w lekkiej atletyce (w okresie od 1991 do 1994). Zwycięzca konkurencji jest inna odległość w okresie 800, 1500 metrów, przekaźnik 4 x 400 metrów. Wydarzenia, w których brała udział, odbyła się zarówno na poziomie krajowym i międzynarodowym. On posiada tytuł Master of Sports.

Nawet w 13 lat miała historię zatrudnienia, który utrwalał „sportowiec instruktora”. Tak więc, od najwcześniejszych lat, zdobyła pieniądze, a jej wynagrodzenie było bardzo pomocne w budżecie rodzinnym. Mama była certyfikowanym neurolog: dostała 95 rubli miesięcznie, a Natalia pensja wynosiła 30-40 rubli.

zajęcia na świeżym powietrzu

  • Zajęcia akademickie: jest aktywnym członkiem Rosyjskiej Akademii Nauk Społecznych, Pierwszy Zastępca EMA w kierunkach „socjologii i pracy socjalnej”. Również członek COP Edukacyjnych i metodologicznych Stowarzyszenia rosyjskich uniwersytetów.
  • Aktywność Ekspert: Przewodniczący KE w sprawie NPF na Dumy Państwowej Komisji na rynkach finansowych.
  • Społeczno-zawodowy: członek RSPP Nadzorczej, część PO Moskwie, szef Komitetu Ekspertów OOO „Business Rosji”, przewodniczący Komisji Przemysłu w dziedzinie edukacji biznesowej.

szkolenie

Natalia Pochinok, którego biografia jest uważana w tym artykule, otrzymał więcej niż jedną szkolnictwa wyższego i kształcenia w uczelni, ona kończył z wyróżnieniem. Niektóre dyplomy instytucji edukacyjnych to słyszał?

Od 1993 do 1997 roku studiował w Natalia Pochinok REA Plechanow ( „Finanse i kredyt” i „Podatki”). Ukończyła szkołę z wyróżnieniem. 2000 – studia podyplomowe na tej samej uczelni w departamencie polityki podatkowej.

Po tym, że kształcił się w języku rosyjskim State University Społecznego (specjalność „Ustawa”), począwszy od 2000 roku, a skończywszy na 2002 roku.

Rok 2001 charakteryzował się tym, że otrzymała stopień naukowy kandydata nauk ekonomicznych, w 2005 – doktor nauk ekonomicznych, jest również w specjalności „Finanse, obieg pieniądza i kredytu”.

Rank adiunkta, otrzymała w 2014 roku na Wydziale Podatków i „opodatkowanie”.

praca naukowa

Pochinok Natalya przeprowadzone kompleksowe badania w dziedzinie emerytur, podatków i polityki budżetowej. W trakcie swojej pracy zwrócono szczególną uwagę na kwestie takie jak funkcja społeczna budżetu i środków pozabudżetowych. Jej działania mają na celu zwiększenie udziału obywateli w zarządzaniu budżetem, rozwój i powstawanie odpowiedzialny podatnika. W priorytecie jako przedsiębiorczości społecznej dla niej. Pochinok Natalya Borisovna przeprowadziła badania, które zostały docenione przez jej współpracowników (rosyjskich i zagranicznych), jak i przez rząd.

bankowy

Pomijając fakt, że Pochinok Natalya prowadzonej działalności naukowej, jest ona aktywnie zaangażowana w pracę w sektorze bankowym, konsultowała się z głównymi departamentów rządowych na temat interakcji społecznych między kapitału państwowego i prywatnego, a także innych kwestii związanych z polityką fiskalną i systemu podatkowego. Był w wiodącej pozycji w branży Krasnodar z „Raiffeisen Bank”, później była odpowiedzialna za sieć oddziałów Banku Oszczędności. W tej dziedzinie, pracował przez krótki czas, ale w tym czasie udało się uzyskać dobre doświadczenie finansista. Ważną rolę w uzyskaniu tych pozycji grał i fakt, że jej mąż – Alexander Pochinok – był człowiekiem znanym i wpływowym.

kariera

  • Od 1993 do 1994 – sportowiec-instruktora lekkoatletyki DPS FPM.
  • I 1996 – księgowy JSC "STROJSERVIS".
  • 1996-2003 rok – doradztwo biznesowe w „Arthur Andersen” i „PricewaterhouseCoopers”.
  • 2003 – Powołanie na stanowisko wiceprezesa Gazprombankiem.
  • Od 2005 – praca w "Raiffeisen Bank". Później został dyrektorem południowej oddziale banku, doradca Prezesa Zarządu.
  • 2010 – dyrektor departamentu współpracy z oddziałów bank oszczędności.

Równolegle, prowadząc i nauczania. W okresie od 1998 do 2005 roku pracował w Departamencie Polityki podatkowe REA Plechanow starszego wykładowcy. W 2011 roku został profesorem, kierownikiem działu. W 2014 roku został powołany na stanowisko i. o. Rektor Rosyjskiego Państwowego Uniwersytetu Społecznej.

Doświadczenie zawodowe to ponad 22 lat, w tym 11 lat pracy w danej dziedzinie naukowej i edukacyjnej. W trakcie swej działalności zawodowej regularnie odbywają się szkolenia.

Mąż Aleksandr Pochinok

Jej mąż – słynny rysunek polityczny Aleksandr Pietrowicz Pochinok – umarł, a teraz ona jest wdową. Był znany rosyjski polityk: minister i senator.

Aleksandr Pochinok rodem z Czelabińska. Był to rosyjski polityk i ekonomista. W okresie od 1999 do 2000 roku pełnił funkcję ministra podatków i opłat, a później stał się Minister Pracy i Rozwoju Społecznego. Wcześniej był szefem Służby Podatkowej rosyjskiego państwa. Zaczął karierę młodszy badacz w Instytucie Ekonomicznym Ural Oddziału. W 2002 roku był członkiem jury w KVN. W 2012 roku próbował swoich sił jako prezenter w radiu „Echo Moskwy”.

W marcu 2014 roku Aleksandr Pochinok zmarła w wyniku udaru krwotocznego: był hospitalizowany w szpitalu, ale lekarze nie byli w stanie uratować pacjenta. Został pochowany na cmentarzu Nowodziewiczy.

Natalia Pochinok: Rodzina

Z jej przyszłego męża Aleksandrom Pochinkom poznała w Akademii Plechanow, w tym czasie był tam nauczanie. Od jego pierwszego małżeństwa (Irina) ma córkę, Olga. W czasie znajomości z przyszłą drugą żonę, która stała Natalya Borisovna Pochinok (grzybicze), był jeszcze żonaty. Natalia była wtedy jego praca student, dyplom, który wyreżyserował. Wkrótce on rozwiódł się ze swoją pierwszą żoną, a w 2000 roku para miała swoje pierwsze dziecko – syna Piotra, a następnie dwa lata później, a Alexander. Mieszkała z mężem przez około 14 lat, aż do śmierci, ale w lewo w tym czasie jej nazwisko panieńskie – Gribkova. Dopiero po śmierci małżonka wdowa zmienił nazwę na Pochinok.

Natalia Pochinok – Rektor Rosyjskiego Państwowego Uniwersytetu Społecznej

Po kilku dniach od żony Alexander Pochinok śmierci, 20 marca 2014, wdowa mianuje szefa wydziału uniwersyteckiego „podatki i opodatkowanie”, które wcześniej doprowadziły jej słynny mąż. Wkrótce stała Przewodniczący Rady Finansów i księgowych klastra REU.

W połowie 2014 roku Pochinok Natalya Borisovna w oparciu o Rozporządzenie Ministra Edukacji Dmitrij Livanov zaczął i. o. Rektor Rosyjskiego Państwowego Uniwersytetu Społecznej. W chwili objęcia urzędu całkowite przeżycie działalności naukowej i dydaktycznej wynosiła 1,5 roku. Większość aktywności roboczej jest obecnie działających Rektor Rosyjskiego Państwowego Uniwersytetu Społecznej został związany wcześniej z sektora finansowego.

Przed Natalia Pochinok rektora uniwersytetu był Lydia Fedyakina. Ona został usunięty z urzędu w kwietniu 2014 roku ze względu na fakt, że w swojej pracy doktorskiej Wyższa Poświadczenie Komisja stwierdziła plagiatu. Na zakończenie Zarządu dokonano ogólną opinię, że tekst przedmiotowego kredytu na pracę innych ludzi.

Dzieci – obywateli USA

Natalia ma dwóch synów, który pojawił się w jej małżeństwie z Aleksandrom Pochinkom. Uczą się w Stanach Zjednoczonych. Jej dzieci są pełnoprawnymi obywatelami USA, gdyż urodziła im w tym kraju, i zgodnie z prawem Stanów Zjednoczonych, osoby urodzone w Stanach Zjednoczonych, automatycznie staje się pełnoprawnym obywatelem amerykańskim. W 2015 roku Natalia Pochinok chciał opuścić stanowisko rektora uczelni ze względu na fakt, że jej dzieci są w stałe miejsce zamieszkania w USA, ale nadal pozostał do pracy w tej instytucji.

Peter Alexander jest obecnie mieszka w Stanach Zjednoczonych i tam są szkolenia w zamkniętej szkoły elitarnej. W związku z tym, wielu krytykowało go za to, co to jest, z jednej strony, a na stanowisku rektora Uniwersytetu Rosyjskiej promuje edukację w naszym kraju, az drugiej – przez swoje czyny wykazują zaangażowanie w szkolenia za granicą.

Publikacje na tematy naukowe

Natalia Pochinok, rektor Uniwersytetu rosyjskiej Społecznej, ma różne publikacje na tematy naukowe, w tym wspólnie pracowali nad podręcznikach naukowych i metodycznych opracowane 3 programy szkoleniowe. Prowadzi kursy na temat podatków i opodatkowania. Opublikowała liczne prace naukowe, takie jak „teoria i historia opodatkowania” (2014), „Problemy z podatku od nieruchomości w Rosji i sposoby ich rozwiązania” (2013).

RSSU

Założycielem tej uczelni jest akademik Rosyjskiej Akademii Nauk V. I. Żukowa. Struktura jest 41 RSSU oddział na 109 specjalnościach kształci ponad 100.000 studentów z całego kraju, ponad 25 tysięcy z nich są szkoleni w Moskwie. W RSSU prowadzone przez około 5000 nauczycieli.

Ekonomista i jeden z najbogatszych rosyjskich Rektorów

Bohaterka tego artykułu kocha uczestniczy w wydarzeniach społecznych i prezentacji. Wewnętrzny krąg jej znajomych uczynić sławnych ludzi, takich jak Bazhen Ryńska, Siergiej Parkhomenko i Evgeniya Albats. Poza tym, że poświęca dużo czasu jazdy na motocyklu sportowym.

Pochinok Natalya był też na liście bogatych rektorów. Rektorzy ocena została opracowana, których dochody przekraczają 10 milionów rubli rocznie. Dla tego wskaźnika plasuje się na liście na trzecim miejscu z 47 możliwych. I strat za rok – 41 mln rubli. Według niej, wynagrodzenia miesięcznie wynosi około 200 tysięcy, jednak, jak wierzy, w zamian, najprawdopodobniej, zawarte również sprzedaż nieruchomości lub wynagrodzeń z poprzednich miejsc pracy.

Natalia Pochinok, osobiste życie, kariera i biografia, które zostały omówione w tym artykule, miał pewne sukcesy w różnych dziedzinach życia, w zupełnie inny. Mówi o jej wszechstronnej osobowości, jak również ambitne. Ważną rolę w rozwoju kariery i rozwoju w warunkach profesjonalnych grał jej słynny mąż Aleksandr Pochinok, który zdecydowanie pomógł żonie.